Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 16.07.2009552/2009
Документ 552/2009, поточна редакція — Прийняття від 16.07.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної
металургійної промисловості, забезпечення виробництва
високоякісної продукції та з нагоди Дня працівників металургійної
та гірничодобувної промисловості п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
САЦЬКОГО - генерального директора акціонерного Віталія Антоновича товариства "Запорізький металургійний
комбінат "Запоріжсталь"
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ГОПКУ - електрозварника труб на стані Анатолія Юрійовича акціонерного товариства "Луганський
трубний завод"
ДУБІНІНА - голову правління акціонерного Олександра Івановича товариства "Стахановський завод
феросплавів", Луганська область
КАМАНЦЯ - токаря-розточувальника акціонерного Олександра Георгійовича товариства "Маріупольський
металургійний комбінат імені Ілліча",
Донецька область
КРІВЧЕНКА - директора державного підприємства Юрія Сергійовича "Український інститут по проектуванню
металургійних заводів",
м. Дніпропетровськ
ХАЧХАРДЖІ - голову наглядової ради акціонерного Георгія Георгійовича товариства "Гірничодобувна компанія
"Мінерал", Запорізька область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАРАНОВА - генерального директора філії Юрія Дмитровича "Вільногірський гірничо-металургійний
комбінат" акціонерного товариства
"Кримський ТИТАН", Дніпропетровська
область
БЕЗБОРОДИХ - електрозварника труб на стані Миколу Гавриловича акціонерного товариства "Луганський
трубний завод"
ВНУКОВА - генерального директора акціонерного Олександра Степановича товариства "Дніпропетровський Втормет"
ЗАВАРІНА - старшого майстра аглофабрики Віталія Алфейовича акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
КСАВЕРЧУКА - генерального директора об'єднання Леоніда Петровича "Укртрубопром", м. Дніпропетровськ
МАЛИШЕВА - генерального директора акціонерного Ігоря Петровича товариства "Запоріжвогнетрив"
ОЛІЙНИКА - начальника цеху акціонерного Миколу Миколайовича товариства "Запорізький завод
зварювальних флюсів та скловиробів"
САВІНА - оператора поста управління стану Сергія Юрійовича гарячого прокату акціонерного
товариства "Алчевський металургійний
комбінат", Луганська область
СОКОЛОВСЬКОГО - апаратника акціонерного товариства Станіслава Івановича "Алчевський коксохімічний завод",
Луганська область
СТЕПАНЮГУ - машиніста коксових машин акціонерного
Олександра Анатолійовича товариства "Металургійний комбінат
"Азовсталь", Донецька область
ТЕРЕЩЕНКА - горнового доменної печі акціонерного
Захара Анатолійовича товариства "Алчевський металургійний
комбінат", Луганська область
ЧУПРИНУ - машиніста акціонерного товариства Віктора Івановича "Запоріжвогнетрив"
ШАПІРА - генерального директора акціонерного Іллю Ароновича товариства "Дніпропетровський
трубний завод"
ШЕПЕЛЯ - директора державного підприємства Григорія Григоровича "Науково-дослідний та
конструкторсько-технологічний інститут
трубної промисловості імені
Я.Ю. Осади", Дніпропетровська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ВОРОБЙОВУ - машиніста електровоза акціонерного Ольгу Вікторівну товариства "Алчевський коксохімічний
завод", Луганська область
ОСАДЧУК - машиніста крана акціонерного Лілію Василівну товариства "Дніпропетровський
металургійний завод імені
Петровського"
СОПІНУ - вальцетокаря Лутугинського державного
Альону Юріївну науково-виробничого валкового
комбінату, Луганська область
СУХОНОСОВУ - директора акціонерного товариства Валентину Олексіївну "Донецький металургійний завод"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНТОНОВУ - машиніста крана акціонерного Олену Михайлівну товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська область
БИЛКОВА - начальника цеху акціонерного Валентина Григоровича товариства "Запорожкокс"
БОРЩОВА - заступника начальника цеху Юрія Миколайовича акціонерного товариства "Ясинівський
коксохімічний завод", Донецька область
ДИМЧЕНКА - сталевара акціонерного товариства Геннадія Васильовича "Алчевський металургійний комбінат",
Луганська область
КИРИЧЕНКА - сталевара електропечі товариства Костянтина Миколайовича "Електросталь", Донецька область
КНИШОВА - старшого майстра Лутугинського Петра Павловича державного науково-виробничого
валкового комбінату, Луганська область
КОЗКУ - електромонтера Лутугинського Валерія Івановича державного науково-виробничого
валкового комбінату, Луганська область
КОРКІШКА - оператора поста управління Миколу Михайловича акціонерного товариства "Металургійний
комбінат "Азовсталь", Донецька область
КРАСИЛЬНИКОВА - горнового феросплавної печі Андрія Михайловича акціонерного товариства "Стахановський
завод феросплавів", Луганська область
ЛОМОВА - електрослюсаря акціонерного Валентина Олексійовича товариства "Балаклавське
рудоуправління імені О.М. Горького",
м. Севастополь
МАЛАХОВА - прожарювача акціонерного товариства Володимира Дмитровича "Стахановський завод феросплавів,
Луганська область
ПАРШИНА - вальцювальника акціонерного товариства
Євгена Олексійовича "Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
ПОПОВА - генерального директора Лутугинського
Сергія Миколайовича державного науково-виробничого
валкового комбінату, Луганська область
САЛОГУБА - апаратника акціонерного товариства Олександра Борисовича "Алчевський коксохімічний завод",
Луганська область
САРАТОВА - горнового доменної печі акціонерного
Вадима Вікторовича товариства "Дніпропетровський
металургійний завод імені
Петровського"
СКОВРОНСЬКОГО - бригадира електрозварників Володимира Павловича акціонерного товариства "Луганський
завод "Сантехдеталь"
СКРЕКЕРЮ - машиніста тепловоза акціонерного Олександра Володимировича товариства "Алчевський коксохімічний
завод", Луганська область
СОБЧЕНЮКА - слюсаря-ремонтника акціонерного Володимира Миколайовича товариства "Алчевський коксохімічний
завод", Луганська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
ЗАЙЦІ - начальникові бюро акціонерного Володимиру Яковичу товариства "Маріупольський
металургійний комбінат імені Ілліча",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ПЛІСКАНОВСЬКОМУ - ректорові Державного інституту Станіславу Тихоновичу підготовки та перепідготовки кадрів
промисловості, доктору технічних наук,
професору, м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ТЕРЕЩЕНКУ - проректорові Національної Василю Степановичу металургійної академії України,
м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
АБРАМЯНУ - голові правління акціонерного Михайлу Івановичу товариства "Луганський завод
"Сантехдеталь"
АВРАМЕНКУ - плавильникові акціонерного Олександру Миколайовичу товариства "Запорізький завод
феросплавів"
АЛЄКСЄЄНКУ - вальцювальникові акціонерного Ігорю Анатолійовичу товариства "Дніпропетровський
металургійний завод імені
Петровського"
БАЛАБАНОВУ - директорові акціонерного товариства Сергію Володимировичу "Український графіт", Запорізька
область
БЄЛІКОВУ - начальникові відділу акціонерного Сергію Дмитровичу товариства "Запорізький завод
феросплавів"
БИЧКОВУ - сталеварові акціонерного товариства Володимиру Анатолійовичу "Алчевський металургійний комбінат",
Луганська область
ГАВРИЛЕНКУ - начальникові цеху акціонерного Олександру Яковичу товариства "Луганський трубний завод"
ГАВРИЛОВУ - операторові акціонерного товариства Івану Михайловичу "Запорізький металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
ГОЛОДОВУ - агломератникові акціонерного Олександру Миколайовичу товариства "Полтавський
гірничо-збагачувальний комбінат"
ЄВТУШЕНКУ - майстрові акціонерного товариства Олександру Григоровичу "Запорізький металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
ЗАХАРЧЕНКУ - електрику акціонерного товариства Юрію Анатолійовичу "Запорожкокс"
ІНОЗЕМЦЕВУ - майстрові акціонерного товариства Сергію Валентиновичу "Український графіт", Запорізька
область
ІШКОВУ - плавильникові Лутугинського Геннадію Олександровичу державного науково-виробничого
валкового комбінату, Луганська область
КАЛАШНИКУ - директорові акціонерного товариства Сергію Борисовичу "Електрометалургійний завод
"Дніпроспецсталь" імені А.М. Кузьміна"
КОЛОМІЙЧЕНКУ - голові правління акціонерного Олександру Івановичу товариства "Макіївський коксохімічний
завод", Донецька область
КОРНІЄНКУ - начальникові цеху акціонерного Сергію Миколайовичу товариства "Запорізький завод
феросплавів"
КРАМНОМУ - сталеварові конвертера акціонерного Олександру Тимофійовичу товариства "Металургійний комбінат
"Азовсталь", Донецька область
КРІВІЧУ - гірникові очисного вибою шахти N 9/10
Юрію Андрійовичу акціонерного товариства "Марганецький
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ЛУК'ЯНОВУ - машиністові акціонерного товариства Геннадію Петровичу "Алчевський коксохімічний завод",
Луганська область
НІКІТІНУ - старшому майстрові акціонерного Володимиру Борисовичу товариства "Запорізький завод
феросплавів"
ОВЧИННИКОВУ - машиністові акціонерного товариства Юрію Івановичу "Алчевський коксохімічний завод",
Луганська область
РУСНАКУ - плавильникові акціонерного товариства
Леоніду Івановичу "Запорізький завод феросплавів"
СЕЗОНЕНКУ - заступникові голови правління - Олегу Миколайовичу технічному директору акціонерного
товариства "Запорізький завод
феросплавів"
ТРЕТЬЯКОВУ - головному інженерові акціонерного Олександру Борисовичу товариства "Металургійний комбінат
"Азовсталь", Донецька область
ТРІНЕЄВУ - заступникові начальника цеху Євгену Тимофійовичу акціонерного товариства "Алчевський
металургійний комбінат", Луганська
область
ХЛАНЮ - вогнетривнику акціонерного товариства
Володимиру Васильовичу "Запоріжвогнетрив"
ШАЙХЕТУ - начальникові цеху акціонерного Петру Савичу товариства "Український графіт",
Запорізька область
ШЕБАНЦЮ - заступникові головного інженера - Едуарду Миколайовичу начальнику центральної лабораторії
акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний
комбінат імені Ілліча", Донецька
область
ЯЦЕНКУ - плавильникові металу та сплавів Сергію Юрійовичу Лутугинського державного
науково-виробничого валкового
комбінату, Луганська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БУРЯКУ - технічному директорові акціонерного Валерію Володимировичу товариства "Український графіт",
Запорізька область
ДЕМЕШКО - машиністові крана акціонерного Наталії Василівні товариства "Український графіт",
Запорізька область
ЄВДОМАСІ - генеральному директорові товариства Сергію Володимировичу "Альфа-Сталь", м. Одеса
КУМЧЕНКУ - вогнетривникові акціонерного Віктору Григоровичу товариства "Запорожкокс"
МОЛОДЦЮ - гірникові очисного вибою шахти N 3/5
Олександру Івановичу акціонерного товариства "Марганецький
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ОЛЬХОВСЬКОМУ - машиністові електровоза акціонерного
Семену Вікторовичу товариства "Південний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ОХРІМЕНКУ - начальникові лабораторії акціонерного
Григорію Олексійовичу товариства "Запорізький завод
феросплавів"
ПАВЛЮКУ - першому заступникові генерального Віорелу Васильовичу директора Українського
науково-виробничого концерну
"Укркольормет", Дніпропетровська
область
ШКАРУПІ - майстрові акціонерного товариства Олександру Вікторовичу "Запорізький завод феросплавів"
ШУЛЬПЯКОВУ - начальникові відділу акціонерного Валерію Юрійовичу товариства "Луганський трубний завод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
КОЗУБУ - голові Запорізької обласної Валерію Івановичу організації профспілки трудящих
металургійної і гірничодобувної
промисловості.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 16 липня 2009 року
N 552/2009



вгору