Документ 543-2017-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 19.07.2017
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 28.07.2017. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 19 липня 2017 р. № 543
Київ

Про створення галузевого державного архіву Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Створити галузевий державний архів Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації шляхом перетворення галузевого державного архіву Державної пенітенціарної служби.

2. Міністерству юстиції затвердити у двомісячний строк Положення про галузевий державний архів Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.

3. Міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції забезпечити у шестимісячний строк передачу документів Національного архівного фонду, що створені у процесі провадження оперативно-розшукової та іншої діяльності органів і установ виконання покарань, галузевому державному архіву Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.

4. Міністерству юстиції забезпечити функціонування галузевого державного архіву Міністерства юстиції у сфері виконання кримінальних покарань та пробації в межах видатків, передбачених Міністерству юстиції в Державному бюджеті України на відповідний рік.

5. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. № 386 “Про створення галузевого державного архіву документів, пов’язаних із захистом прав та інтересів України в закордонних юрисдикційних органах” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 12, ст. 755).

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 29
вгору