Документ 53/2005, поточна редакція — Прийняття від 19.01.2005

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників підприємств, установ та
організацій міста Києва

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток
столиці України - міста Києва, багаторічну сумлінну працю, високий
професіоналізм п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
КОВАЛЕНКА - голову Печерської районної у місті
Анатолія Андрійовича Києві державної адміністрації
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БОНДАРЯ - першого заступника Голови Фонду Олександра Миколайовича державного майна України у зв'язках
з Верховною Радою України
ДАНЬКЕВИЧА - заступника голови Київської міської
Івана Петровича державної адміністрації -
начальника Головного управління з
питань взаємодії з засобами масової
інформації та зв'язків з
громадськістю
КИРИЛЮКА - голову Дарницької районної у місті
Миколу Петровича Києві державної адміністрації
КОВАЛЕНКА - директора дочірнього підприємства
Миколу Васильовича акціонерного товариства
"Укрреставрація" N 6
КУХАРЕНКА - заступника начальника Головного Руслана Івановича управління культури, мистецтв та
охорони культурної спадщини
Київської міської державної
адміністрації
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БИЧКОВА - начальника Головного управління Сергія Івановича соціального захисту населення
Київської міської державної
адміністрації
БУРКАЦЬКОГО - першого заступника начальника Петра Васильовича Головного управління по фізичній
культурі та спорту Київської
міської державної адміністрації
ВАСИЛЕНКО - маляра-позолотника акціонерного Раїсу Василівну товариства "Укрреставрація"
ГУЛЕНКА - начальника управління секретаріату
Дмитра Йосиповича Київської міської ради
ІЛЬГОВА - заступника голови Київської міської
Володимира Васильовича державної адміністрації -
начальника Головного управління
правової політики
МАЄРЧУКА - начальника дільниці дочірнього Олександра Федоровича підприємства акціонерного
товариства "Укрреставрація" N 1
МАКОМЕЛУ - начальника Головного управління Романа Миколайовича охорони здоров'я та медичного
забезпечення Київської міської
державної адміністрації
НОВІКА - начальника управління у справах Володимира Олександровича національностей та міграції
Київської міської державної
адміністрації
ПАДАЛКА - віце-президента Всеукраїнської Геннадія Вадимовича асоціації працівників підприємств
по виготовленню та реалізації
окулярної оптики "Укроптика"
РЕБИЦЬКОГО - начальника управління державного Олександра Олександровича архітектурно-будівельного контролю
Київської міської державної
адміністрації
РУБЛЬОВА - начальника комунального Олега Васильовича підприємства "Спеціалізоване
управління протизсувних підземних
робіт"
РЮМШИНА - начальника Головного управління Сергія Миколайовича контролю за благоустроєм та
зовнішнім дизайном міста Києва
Київської міської державної
адміністрації
СЕЛЮЦЬКОГО - директора комунального підприємства
Марка Григоровича "Київміськоформлення"
СИДОРОВА - голову Солом'янської районної у Івана Петровича місті Києві державної адміністрації
СИМОНЕНКА - головного наукового співробітника
Рема Георгійовича Інституту історії України НАН
України
СТЕЛЬМАХА - начальника комунального Василя Івановича підприємства
"Київжитлоспецексплуатація"
СТЕПКА - заступника Міністра освіти і науки
Михайла Филимоновича України
ФОМІЧОВА - голову правління акціонерного Володимира Давидовича товариства "Асфальтобетонний завод"
холдингової компанії "Київміськбуд"
ХАРЛИМА - директора госпрозрахункової Михайла Івановича організації "Дирекція
реставраційно-відновлювальних
робіт"
ШЕНДЕРОВСЬКОГО - директора Київського міського Костянтина Сергійовича центру соціальних служб для молоді
Київської міської державної
адміністрації
ЯСТРУБИНСЬКОГО - начальника Головного управління з
Василя Івановича питань цінової політики Київської
міської державної адміністрації
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КИРКЕВИЧ - директора Подільського районного у
Жанну Францівну місті Києві центру соціальних служб
для молоді
МАТІКО-БУБНОВУ - заступника начальника Головного Ганну Василівну управління культури, мистецтв та
охорони культурної спадщини
Київської міської державної
адміністрації
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
ГРАУЖИСУ - головному архітекторові інституту
Олегу Олександровичу "УкрНДІпроектреставрація" -
начальнику комплексної
архітектурно-реставраційної
майстерні N 1
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
ІНОЗЕМЦЕВІЙ - заступникові начальника комплексної
Світлані Петрівні архітектурно-реставраційної
майстерні N 5 - головному
архітектору проекту інституту
"УкрНДІпроектреставрація"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ПЕТРЕНКО - директорові гімназії N 56 Діні Іллівні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ГАВРИЩУКУ - головному інженерові акціонерного
Володимиру Дмитровичу товариства "Київська міжобласна
спеціальна науково-реставраційна
проектно-виробнича майстерня"
ЛЕВКОВСЬКОМУ - заступникові начальника Головного
Михайлу Степановичу управління контролю за благоустроєм
та зовнішнім дизайном міста Києва
Київської міської державної
адміністрації
ЛЕЩЕНКУ - заступникові начальника Головного
Едуарду Володимировичу управління містобудування,
архітектури та дизайну міського
середовища Київської міської
державної адміністрації
МАРЧЕНКУ - старшому виконробові будівельного
Дмитру Васильовичу управління N 26 акціонерного
товариства "Трест "Київміськбуд-6"
НІКОЛЮКУ - першому заступникові начальника Петру Івановичу Головного управління земельних
ресурсів Київської міської
державної адміністрації
ПАШКОВУ - столярові акціонерного товариства
Миколі Івановичу "Київська міжобласна спеціальна
науково-реставраційна
проектно-виробнича майстерня"
ПОСТОЮ - головному спеціалістові Петру Никифоровичу госпрозрахункової організації
"Дирекція
реставраційно-відновлювальних
робіт"
РЄЗНІКОВУ - начальникові відділу інституту Віктору Абрамовичу "Київінжпроект" акціонерного
товариства "Київпроект"
РЯБУШЕНКУ - заступникові генерального директора
Миколі Васильовичу товариства "Сантехнік ЛТД і Ко"
САБАНАДЗЕ - заступникові начальника відділу Віталію Георгійовичу госпрозрахункової організації
"Дирекція
реставраційно-відновлювальних
робіт"
ХОМЕНКУ - слюсареві-сантехніку дочірнього Анатолію Саковичу підприємства акціонерного
товариства "Укрреставрація" N 1
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ОЛІЙНИКУ - заступникові голови Деснянської Олександру Миколайовичу районної у місті Києві державної
адміністрації
ПАНЧУК - головному бухгалтерові Державного
Наталії Олексіївні підприємства по обслуговуванню
офіційних заходів "Гарант-сервіс"
САВОН - заступникові голови Дарницької Вірі Григорівні районної у місті Києві державної
адміністрації - начальникові
фінансового управління
ЩУРУ - головному бухгалтерові Будівельного
Володимиру Васильовичу управління Державного управління
справами
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ДАНИЛЕНКУ - заступникові генерального Миколі Платоновичу директора - директору філіалу
акціонерної енергопостачальної
компанії "Київенерго"
МОНТЬЄВУ - заступникові генерального Володимиру Юрійовичу директора - начальнику управління
акціонерної енергопостачальної
компанії "Київенерго"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
УКРАЇНИ"
ПАБАТУ - помічникові-консультантові Віктору Олексійовичу народного депутата України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ЛАСТОВЕЦЬ - головному спеціалістові відділу Людмилі Костянтинівні Київської міської ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ЖУРАВСЬКОМУ - начальникові відділу з питань Віктору Михайловичу охорони праці Київської міської
державної адміністрації
КОЛЕСНИКУ - керуючому справами - заступнику Миколі Петровичу секретаря Київської міської ради
РОГАТИНІЙ - заступникові начальника Головного
Наталії Леонідівні управління Пенсійного фонду України
в місті Києві - начальнику
управління
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БІЛИЧУ - начальникові Головного управління з
Віктору Олександровичу питань регуляторної політики та
підприємництва Київської міської
державної адміністрації
ВОЛОЩЕНКУ - заступникові начальника Головного
Олександру Володимировичу управління комунальної власності
міста Києва Київської міської
державної адміністрації
ДУБЕЦЬКОМУ - заступникові голови Подільської Івану Васильовичу районної у місті Києві державної
адміністрації
ДУБОВОМУ - директорові комунального Павлу Івановичу підприємства "Дарницьке лісопаркове
господарство" об'єднання
"Київзеленбуд"
ЗАРІНЧУКУ - начальникові відділу Дарницької Володимиру Дмитровичу районної у місті Києві державної
адміністрації
КОВАЛЮ - завідувачу відділу Управління Олександру Васильовичу Державного управління справами
КРАВЧЕНКУ - заступникові голови Дніпровської Сергію Олексійовичу районної у місті Києві державної
адміністрації
КУНЦУ - начальникові госпрозрахункової Віктору Адольфовичу організації "Київреклама"
КУРАТЧЕНКУ - голові правління - генеральному Володимиру Олександровичу директорові акціонерного товариства
"Акціонерна компанія
"Київводоканал"
ЛАЗІ - голові Деснянської районної у місті
Віктору Андрійовичу Києві державної адміністрації
ПІНЧУКУ - заступникові голови Шевченківської
Василю Івановичу районної у місті Києві державної
адміністрації
ТИМОШЕНКУ - начальникові госпрозрахункової Олександру Аврамовичу організації "Київблагоустрій"
ФЕЛЬДМАНУ - президентові товариства "Ресторан
Ісаю Аврамовичу "Ділові зустрічі - Люкс"
ШЕДОВУ - начальникові відділу Георгію Івановичу організаційного забезпечення
діяльності заступника голови
Київської міської державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
УКРАЇНИ"
ЧЕРНОВУ - заступникові генерального директора
Анатолію Івановичу Державного Олімпійського
навчально-спортивного центру
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
НЕСИНУ - голові правління акціонерного Володимиру Романовичу товариства "Фірма "Керамблоки"
НІКІТЕНКУ - заступникові начальника Головного
Юрію Васильовичу управління промислової,
науково-технічної та інноваційної
політики Київської міської
державної адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
НОВОХАЦЬКОМУ - заступникові генерального директора
Івану Олександровичу комунального підприємства
"Київпастранс"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
МАТВІЄНКУ - першому заступникові голови Петру Миколайовичу Солом'янської районної у місті
Києві державної адміністрації
ПЕТІКУ - начальникові Головного управління з
Олександру Владиславовичу питань внутрішньої політики
Київської міської державної
адміністрації
СТАСЮКУ - заступникові голови Солом'янської
Олександру Миколайовичу районної у місті Києві ради
ТАТАРЧУКУ - завідувачеві відділу з питань Віталію Васильовичу власності Київської міської ради.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 19 січня 2005 року
N 53/2005



вгору