Документ 527/2015, поточна редакція — Прийняття від 30.08.2015

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня шахтаря

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу держави, забезпечення сталої роботи вугільної промисловості, високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ГАВРИКА
Володимира Васильовича

-

прохідника виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


ЗАГЛЯДІНА
Андрія Леонідовича

-

начальника виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Білозірське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


КОВАЛЕНКА
Володимира Олександровича

-

голову громадської організації "Спілка шахтарів-інвалідів України", Дніпропетровська область


КОСАРЕНКА
Вадима Анатолійовича

-

директора Новокостянтинівської та Смолінської шахт державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


КУЩІЯ
Віктора Івановича

-

секретаря ради громадської організації "Спілка шахтарів-інвалідів України", Дніпропетровська область


МАСЕНКА
Дмитра Івановича

-

начальника дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Тернівське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


МИРОШНИЧЕНКА
Сергія Івановича

-

начальника дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Павлоградське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


НАУМЕНКА
Олександра Григоровича

-

начальника дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Дніпровське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


РАДЧЕНКА
Володимира Васильовича

-

головного редактора галузевого журналу "Уголь Украины" державного підприємства "Державний науково-дослідний, проектно-конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості "УКРНДІПРОЕКТ", м. Київ


РЕДЬКУ
Анатолія Олександровича

-

бригадира гірників дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління імені Героїв космосу" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


СЛАСТНІКОВА
Василя Григоровича

-

гірника відокремленого підрозділу "Шахта 1-3 "Новогродівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


СОЛОВЙОВА
В'ячеслава Валентиновича

-

електрослюсаря виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


СУВОРОВА
Сергія Михайловича

-

директора відокремленого підрозділу "Шахта "Великомостівська" державного підприємства "Львіввугілля"


ЯКУЦА
Сергія Ярославовича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Відродження" державного підприємства "Львіввугілля"


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ОКСЕНЬ
Зінаїду Василівну

-

заступника директора філії "Центральна збагачувальна фабрика "Павлоградська" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня


АЗАРЕНКОВА
Володимира Валерійовича

-

гірника товариства "Шахта "Білозерська", Донецька область


АРТЕМЕНКА
Станіслава Миколайовича

-

підземного гірника дільниці № 26 шахти "Гвардійська" акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область


БАБІНЦЯ
Сергія Пилиповича

-

гірника державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1" Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Донецька область


БІРЮКОВА
Євгена Євгеновича

-

гірника очисного забою акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


ВОЙТАНІКА
Віталія Вікторовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Дніпровське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ВОРОНУ
Ігоря Володимировича

-

машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта 1-3 "Новогродівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ГАФУРОВА
Володимира Фаріловича

-

машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта "Україна" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ГУЧИНСЬКОГО
Анатолія Івановича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", Донецька область


ЖАДОБІНА
Дмитра Леонідовича

-

гірника виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління Тернівське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


КАРАЩУКА
Олександра Анатолійовича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Північна" державного підприємства "Дзержинськвугілля", Донецька область


КВОЧКУ
Сергія Яковича

-

електрослюсаря виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління імені Героїв космосу" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


КІНЗЕЛЬСЬКОГО
Михайла Ярославовича

-

прохідника дільниці № 9 шахти "Родіна" шахтобудівельного управління акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область


КОВТУНА
Віталія Миколайовича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Росія" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


КОРОЛЬОВА
Олександра Володимировича

-

прохідника дільниці акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


КРИВСУНА
Олександра Станіславовича

-

гірника очисного забою виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Павлоградське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


НЕХАЄВА
Юрія Олексійовича

-

гірника очисного забою виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ПИЛИПЕНКА
Сергія Геннадійовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин дільниці акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


РАДЧЕНКА
Геннадія Володимировича

-

заступника начальника дільниці філії "Павлоградське управління по монтажу, демонтажу та ремонту гірничошахтного обладнання" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


СІЗОВА
Юрія Юрійовича

-

прохідника виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


ШАПОВАЛОВА
Володимира Івановича

-

електрослюсаря виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АРСЄЄВА
Ігоря Олександровича

-

машиніста підземних установок виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Білозірське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


ЗІМІНА
Сергія Миколайовича

-

гірника очисного забою виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Павлоградське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


КІРІЧЕНКА
Олександра Анатолійовича

-

бригадира прохідників виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління імені Героїв космосу" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


КУЛІБАБУ
Віталія Вікторовича

-

електрослюсаря дільниці акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


ПАРФЕНЮКА
Романа Вікторовича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта 1-3 "Новогродівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ПЕРВІЯ
Ігоря Анатолійовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


САЛАМАХУ
Олександра Івановича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Україна" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


СМУЛЬСЬКОГО
Віктора Миколайовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин дільниці акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


ТИМОШИНА
Івана Миколайовича

-

забійника відокремленого підрозділу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського" державного підприємства "Дзержинськвугілля", Донецька область


ТРУХАНЕНКА
Олексія Сергійовича

-

начальника шахтомонтажного управління акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область


ФРЕЙЛІХА
Віктора Владиславовича

-

бригадира гірників відокремленого підрозділу "Шахта імені Д.Ф. Мельникова" акціонерного товариства "Лисичанськвугілля", Луганська область


ЧОРНОГО
Дмитра Григоровича

-

прохідника виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Тернівське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ШАПОВАЛОВА
Миколу Григоровича

-

машиніста підземних установок відокремленого підрозділу "Шахта "Курахівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ЯШКІНА
Сергія Євгеновича

-

бригадира гірників виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Дніпровське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


Присвоїти почесні звання:


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ"


ІЛЬКЕВИЧУ
Юрію Володимировичу

-

головному механікові відокремленого підрозділу "Шахта "Степова" державного підприємства "Львіввугілля"


ЛЕНЮ
Андрію Миколайовичу

-

машиністові відокремленого підрозділу "Шахта "Межирічанська" державного підприємства "Львіввугілля"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ДЕРКАЧУ
Юрію Леонтієвичу

-

голові профспілкового комітету акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


БРЕЖНЄВУ
Ігорю Володимировичу

-

прохідникові дільниці акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


БУЛАНЦЕВУ
Олександру Євгенійовичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Павлоградське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ВАКУЛІЧУ
Валерію Івановичу

-

прохідникові дільниці № 2 шахти імені Леніна шахтобудівельного управління акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область


ГАЛУШКУ
Миколі Миколайовичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Шахта 1-3 "Новогродівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ГОРЛОВУ
Сергію Вікторовичу

-

начальникові дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Тернівське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ГРИЗАКУ
Миколі Васильовичу

-

гірникові товариства "Шахта "Білозерська", Донецька область


ГРИЦАКУ
Степану Васильовичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу "Шахта "Лісова" державного підприємства "Львіввугілля"


ГУСЄВУ
Олександру Станіславовичу

-

директорові виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ЖИРІЮ
Олександру Степановичу

-

головному інженерові відокремленого підрозділу "Шахта "Червоноградська" державного підприємства "Львіввугілля"


КАРПОВУ
Віктору Леонідовичу

-

завідувачеві виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Дніпровське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


КОЛЕСНІЧЕНКУ
Євгену Анатолійовичу

-

головному інженерові виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


КОМАРУ
Івану Івановичу

-

гірникові відокремленого підрозділу "Шахта "Росія" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ЛАСКЕВИЧУ
Олексію Андрійовичу

-

голові громадської організації "Спілка шахтарів-інвалідів праці Волині", Волинська область


ЛАСКІНУ
Олександру Вікторовичу

-

прохідникові дільниці № 38 шахти імені Леніна акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область


ЛЕВШУНУ
Миколі Богдановичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта № 9 "Нововолинська" державного підприємства "Волиньвугілля"


ЛЕГЕНЮ
Андрію Вацлавовичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління імені Героїв космосу" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


НЕЧАЄВСЬКОМУ
Євгену Олександровичу

-

механікові дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління імені Героїв космосу" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ОВЕРЧЕНКУ
Анатолію Володимировичу

-

голові первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Дніпровське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ПАНУШКУ
Юрію Болеславовичу

-

головному механікові виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Павлоградське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ПИРОГУ
Миколі Івановичу

-

головному інженерові акціонерного товариства "Шахта "Надія", Львівська область


САМКУ
Юрію Олександровичу

-

головному механікові відокремленого підрозділу "Шахта "Гірська" державного підприємства "Первомайськвугілля", Луганська область


СТОРОЖЕНКУ
Сергію Олексійовичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин дільниці акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


ТРУШУ
Михайлу Івановичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу "Шахта "Торецька" державного підприємства "Дзержинськвугілля", Донецька область


ФІСЬКОВИЧУ
Юрію Анатолійовичу

-

гірникові очисного забою дільниці відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Нововолинське" державного підприємства "Волиньвугілля"


ЧЕМАКІНУ
Володимиру Олексійовичу

-

начальникові зміни виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Тернівське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ЧЕРЕДНИЧЕНКУ
Юрію Яковичу

-

генеральному директорові товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


ШАХРАЮ
Павлу Миколайовичу

-

гірникові підземному виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ШИЯНУ
Ігорю Євгеновичу

-

начальникові дільниці державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1", Донецька область.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
30 серпня 2015 року
№ 527/2015




вгору