Документ 501-2017-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 19.07.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 липня 2017 р. № 501-р
Київ

Про організацію та проведення міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності” (м. Київ)

1. Провести міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності” (м. Київ).

2. Міністерству культури забезпечити організацію та проведення конкурсу, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, із залученням в установленому законодавством порядку установи (організації), яка має досвід організації і проведення відповідних конкурсів, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті, та інших джерел, не заборонених законодавством.

3. Скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 травня 2017 р. № 390 “Про організацію та проведення відкритого міжнародного конкурсу на створення кращого ескізного проекту будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності”.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
вгору