Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572
Постанова Кабінету Міністрів України від 14.01.20095
Документ 5-2009-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 14.01.2009
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 20.01.2009. Подивитися в історії? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 14 січня 2009 р. N 5
Київ
Про внесення змін до постанови
Кабінету Міністрів України
від 8 жовтня 1992 р. N 572

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня
1992 р. N 572 ( 572-92-п ) "Про механізм впровадження Закону
України "Про приватизацію державного житлового фонду" (ЗП України,
1992 р., N 11, ст. 270; Офіційний вісник України, 2006 р., N 4,
ст. 159) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 21

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 січня 2009 р. N 5
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів
України від 8 жовтня 1992 р. N 572 ( 572-92-п )

1. У пункті 2 постанови ( 572-92-п ) слова "Правила
користування приміщеннями житлових будинків" замінити словами
"Правила користування приміщеннями житлових будинків і
гуртожитків".
2. У Правилах користування приміщеннями житлових будинків,
затверджених зазначеною постановою ( 572-92-п ):
1) назву Правил ( 572-92-п ) викласти в такій редакції:
"Правила користування приміщеннями житлових будинків і
гуртожитків";
2) пункт 1 викласти в такій редакції:
"1. Ці Правила визначають порядок користування приміщеннями
житлових будинків і гуртожитків, на які поширюється дія Закону
України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців
гуртожитків" ( 500-17 ) (далі - гуртожитки).";
3) у пункті 4:
абзац третій після слова "будинку" доповнити словом ",
гуртожитку";
абзац четвертий викласти в такій редакції:
"переобладнання і перепланування житлових і підсобних
приміщень, балконів і лоджій за відповідними проектами без
обмеження інтересів інших громадян, які проживають у будинку,
гуртожитку, з дозволу власника будинку (квартири), власника
гуртожитку (житлового приміщення у гуртожитку) та органу місцевого
самоврядування, що видається в установленому порядку.";
4) пункт 6 викласти в такій редакції:
"6. З метою виконання функції із забезпечення належного рівня
утримання та використання неподільного і загального майна власники
квартир, власники житлових приміщень у гуртожитку можуть
утворювати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку,
об'єднання співвласників гуртожитку відповідно до законодавства.";
5) абзаци сьомий, дев'ятий пункту 7 та пункт 8 після слова
"будинку," доповнити словом "гуртожитку,";
6) абзаци перший, шостий і дев'ятий пункту 10 викласти в
такій редакції:
"10. Мешканці квартири, житлового приміщення у гуртожитку, в
яких проживає два і більше співвласники, наймачі (орендарі):";
"За умови відсутності поквартирного (покімнатного) обліку та
відсутності згоди між мешканцями квартири, житлового приміщення у
гуртожитку щодо оплати житлово-комунальних та інших послуг плата
розподіляється:";
"за послуги з централізованого опалення, з утримання житлових
будинків і споруд та прибудинкових територій - за встановленими
тарифами відповідно до опалюваної та загальної площі приміщення,
яким користується власник, співвласник, наймач (орендар).";
7) текст Правил ( 572-92-п ) після слів "житловий будинок" та
"квартира" в усіх відмінках і формах числа доповнити відповідно
словами "і гуртожиток" та "житлове приміщення у гуртожитку" у
відповідному відмінку і числі.



вгору