Документ 485-2009-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 20.05.2009
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 29.05.2009. Подивитися в історії? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 20 травня 2009 р. N 485
Київ
Про справляння плати за виготовлення
бланків і видачу свідоцтв про право власності
на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку
та встановлення її розміру

Відповідно до статті 6 Закону України "Про забезпечення
реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" ( 500-17 ) Кабінет
Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Установити, що справляння плати за виготовлення бланків і
видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові)
приміщення у гуртожитку (далі - свідоцтво) у разі його (їх)
приватизації особою здійснюється органами приватизації,
визначеними Законом України "Про приватизацію державного житлового
фонду" ( 2482-12 ).
Розмір плати за виготовлення бланків і видачу свідоцтв
встановлюється Радою міністрів Автономної Республіки Крим,
обласними, Київською та Севастопольською міськими державними
адміністраціями та не може перевищувати десяти неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян.
Особа, яка приватизує житлове (житлові) приміщення у
гуртожитку, вносить плату за виготовлення бланку та видачу
свідоцтва відповідно до платіжного документа, виданого органом
приватизації після прийняття позитивного рішення про таку
приватизацію.
2. Абзац сьомий пункту 12 додатка до постанови Кабінету
Міністрів України від 25 грудня 1996 р. N 1548 ( 1548-96-п ) "Про
встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих
органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (ЗП України,
1996 р., N 21, ст. 596; Офіційний вісник України, 2002 р., N 11,
ст. 511; 2004 р., N 52, ст. 3452; 2005 р., N 17, ст. 903; 2006 р.,
N 20, ст. 1463; 2007 р., N 73, ст. 2718; 2008 р., N 25, ст. 795;
2009 р., N 23, ст. 758) після слів "таких прав" доповнити словами
", при цьому розмір плати за виготовлення бланків та видачу
свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у
гуртожитку не може перевищувати десяти неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян".

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 21



вгору