Документ 481-2012-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 18.07.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 липня 2012 р. № 481-р
Київ

Про затвердження плану заходів із створення в Державній міграційній службі відомчої підсистеми інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон, на 2012 рік

1. Затвердити план заходів із створення в Державній міграційній службі відомчої підсистеми інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон, на 2012 рік, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 18 липня 2012 р. № 481-р

ПЛАН
заходів із створення в Державній міграційній службі відомчої підсистеми інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон, на 2012 рік

1. Розробити спеціальне програмне забезпечення та технічну документацію, необхідні для реалізації робочого проекту створення відомчої підсистеми інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон (системи “Аркан”) (далі - підсистема).


ДМС, Адміністрація Держприкордонслужби.

2. Забезпечити:

внесення змін до Положення про інтегровану міжвідомчу інформаційно-телекомунікаційну систему щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон, пов'язаних із створенням підсистеми.


Адміністрація Держприкордонслужби, МВС, МЗС, Мінфін, Мінсоцполітики, СБУ, Служба зовнішньої розвідки;

закупівлю, установлення і налагодження програмно-технічних засобів підсистеми.


ДМС, Адміністрація Держприкордонслужби;

підключення підсистеми до спеціальної телекомунікаційної мережі системи “Аркан” як складової Національної системи конфіденційного зв'язку та проведення державної експертизи.


ДМС, Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації.

3. Розробити спеціальне програмне забезпечення та відповідну технічну документацію для забезпечення інформаційної взаємодії відомчої інформаційно-телекомунікаційної системи ДМС з підсистемою.


ДМС.

4. Удосконалити програмне забезпечення та доукомплектувати технічними засобами центральну підсистему системи “Аркан” для забезпечення обміну інформацією з підсистемою.


Адміністрація Держприкордонслужби, ДМС.

5. Організувати навчання користувачів підсистеми.


ДМС, Адміністрація Держприкордонслужби.

6. Забезпечити:

дослідну експлуатацію підсистеми;

проведення державної експертизи комплексної системи захисту інформації підсистеми;

введення в експлуатацію підсистеми.


ДМС, Адміністрація Держприкордонслужби.вгору