Документ 48-2002-р, поточна редакція — Прийняття від 14.02.2002


 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 14 лютого 2002 р. N 48-р
Київ

 
Про залучення представників молодіжних
громадських організацій до роботи на
громадських засадах в центральних
органах виконавчої влади

 
     1. Рекомендувати керівникам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади залучати представників молодіжних громадських організацій до роботи на громадських засадах як радників керівників цих органів з питань молодіжної політики з покладенням на них:
 
     виконання дорадчих функцій, пов'язаних з реалізацією органом виконавчої влади державної молодіжної політики;
 
     інформування керівника органу виконавчої влади про важливі для молодіжної громадськості події;
 
     підготовки пропозицій щодо розгляду та можливого врахування відповідним органом виконавчої влади інтересів молоді у сфері своєї діяльності;
 
     сприяння взаємодії органу виконавчої влади з молодіжними громадськими організаціями;
 
     розроблення в порядку ініціативи програм, спрямованих на розв'язання молодіжних проблем, та сприяння їх реалізації, а також участі у підготовці проектів нормативно-правових актів з питань державної молодіжної політики.
 
     За погодженням з керівником органу виконавчої влади радник з питань молодіжної політики може бути присутнім на засіданнях колегії цього органу, нарадах і брати участь в обговоренні питань державної молодіжної політики, а також в організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій та симпозіумів з питань державної молодіжної політики.
 
     2. Державному комітетові у справах сім'ї та молоді здійснювати організаційно-методичне забезпечення роботи радників з питань молодіжної політики.

 
   Прем'єр-міністр України                А.КІНАХ 
     Інд. 19вгору