Документ 476-IV, поточна редакція — Прийняття від 06.02.2003

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань "Регіональна політика та місцеве самоврядування в Україні: законодавчі аспекти"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 16 квітня 2003 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання з порядком денним "Регіональна політика та місцеве самоврядування в Україні: законодавчі аспекти".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України до 15 березня 2003 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо державної політики, ключових проблем і тенденцій розвитку регіональної політики та місцевого самоврядування в Україні.

3. Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування разом з Кабінетом Міністрів України створити робочу групу із залученням представників інших комітетів Верховної Ради України, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, науковців з метою підготовки науково-аналітичних матеріалів і відповідних нормативно-правових актів з проблем регіонального розвитку та місцевого самоврядування в Україні.

4. Запропонувати Президенту України і Прем'єр-міністру України взяти участь та виступити при розгляді зазначеного питання на парламентських слуханнях.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників політичних партій, громадських організацій, фахівців наукових і консультаційних установ за пропозицією робочої групи.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити заходи щодо матеріально-технічного забезпечення парламентських слухань.

7. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на загальнонаціональному каналі УТ-1 та загальнонаціональному радіоканалі УР-1.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 6 лютого 2003 року
N 476-IV
вгору