Документ 46/2017, поточна редакція — Прийняття від 24.02.2017

Указ
Президента України

Про делегацію України для участі у слуханнях Міжнародного Суду ООН щодо порушення Російською Федерацією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації

1. Утворити делегацію України для участі у слуханнях Міжнародного Суду ООН щодо порушення Російською Федерацією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (6-9 березня 2017 року, м. Гаага, Королівство Нідерланди) в такому складі:


ЗЕРКАЛЬ
Олена Володимирівна

-

заступник Міністра закордонних справ України, глава делегації, агент України


ЧЕНЦОВ
Всеволод Валерійович

-

директор Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України, заступник глави делегації, заступник агента України


ЄНІН
Євгеній Володимирович

-

заступник Генерального прокурора України (за згодою)


ЖОВКВА
Ігор Іванович

-

керівник Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України


КРИКЛИВЕНКО
Богдан Володимирович

-

керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (за згодою)


ТКАЧУК
Олександр Анатолійович

-

начальник Апарату Голови Служби безпеки України.

Дозволити главі делегації залучати в установленому порядку для забезпечення роботи делегації України представників державних органів, адвокатів, радників, експертів і технічних працівників.

2. Главі делегації здійснювати із залученням представників державних органів підготовку та подання визначених Міжнародним Судом ООН процесуальних документів, позиційних, доказових та інших матеріалів.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування витрат, пов'язаних із участю делегації України у слуханнях Міжнародного Суду ООН щодо порушення Російською Федерацією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
24 лютого 2017 року
№ 46/2017
вгору