Питання стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду
Постанова Кабінету Міністрів України; Порядок від 24.06.2015459
Документ 459-2015-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 24.06.2015
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 07.07.2015. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 24 червня 2015 р. № 459
Київ

Питання стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду

Відповідно до абзацу шостого статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Створити у 2015 році стабілізаційний (резервний) енергетичний фонд у розмірі 1000000 тис. доларів США.

2. Затвердити Порядок формування і використання коштів стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду в 2015 році, що додається.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 червня 2015 р. № 459

ПОРЯДОК
формування і використання коштів стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду в 2015 році

1. Цей Порядок визначає механізм формування і використання коштів стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду в 2015 році.

2. Формування стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду здійснюється ПАТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” відповідно до договорів, укладених із зовнішніми кредиторами, під державні гарантії, надані на підставі окремих рішень Кабінету Міністрів України.

3. Кошти стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду використовуються ПАТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” для закупівлі імпортованого природного газу, послуг з приєднання та доступу до газотранспортних мереж, з транспортування та зберігання природного газу відповідно до договорів, укладених зазначеним товариством з постачальниками таких товарів, робіт і послуг.

4. Природний газ, придбаний за рахунок коштів стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду, зберігається в підземних сховищах ПАТ “Укртрансгаз” і використовується ПАТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” на підставі окремих рішень Кабінету Міністрів України.

5. Міненерговугілля подає Мінфіну в установлений законодавством для фінансової звітності строк звіт про використання коштів стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду, залучених під державні гарантії.

6. Міненерговугілля здійснює контроль за цільовим використанням коштів стабілізаційного (резервного) енергетичного фонду, закупівлею імпортованого природного газу, фінансовим станом ПАТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” та своєчасністю і повнотою виконання ним фінансових зобов’язань за запозиченнями.вгору