Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 22.08.2013437/2013
Документ 437/2013, поточна редакція — Прийняття від 22.08.2013

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу держави, забезпечення сталої роботи вугільної промисловості, високий професіоналізм та з нагоди Дня шахтаря постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ЗОРКІНА
Миколу Миколайовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин структурного підрозділу "Шахтоуправління "Молодогвардійське" акціонерного товариства "Краснодонвугілля", Луганська область


НИЧИПОРА
Михайла Володимировича

-

генерального директора державного підприємства "Макіїввугілля", Донецька область


ХУДЯКОВА
Юрія Миколайовича

-

директора відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ровеньківське" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит", Луганська область


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БЄЛИКОВА
Ігоря Борисовича

-

першого заступника начальника Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м. Донецьк


БЄЛОГО
Віктора Леонідовича

-

головного механіка Інгульської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


БОЛЕДЗЮКА
Сергія Володимировича

-

директора структурного підрозділу "Шахта імені М.П. Баракова" акціонерного товариства "Краснодонвугілля", Луганська область


ВЕДМЕДИКА
Петра Ігоровича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Великомостівська" державного підприємства "Львіввугілля"


ВОРОНІНА
Сергія Анатолійовича

-

генерального директора акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ДЕРЕНКА
Володимира Михайловича

-

машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта "Комсомольська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


ДИКОВЕНКА
Олександра Миколайовича

-

головного інженера відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ясенівське" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит", Луганська область


ДРОБОТА
Олександра Анатолійовича

-

заступника директора з виробництва відокремленого підрозділу "Шахта 1-3 "Новогродівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ЗАГОРОДНЬОГО
Миколу Григоровича

-

заступника командира загону оперативно-медичної служби Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Львівська область


ЖИКІНА
Володимира Олександровича

-

начальника зміни підрозділу "Шахтоуправління "Тернівське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ЖУКОВСЬКОГО
Юрія Григоровича

-

головного інженера структурного підрозділу "Шахтоуправління "Тернівське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ІЗОСІМОВА
Анатолія Володимировича

-

машиніста млина цеху гідрометалургійного заводу державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область


КОЗЛОВА
Олексія Анатолійовича

-

генерального директора державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська", Донецька область


КРИВОХІНА
Бориса Івановича

-

начальника відділу державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область


КУЗЯРУ
Сергія Володимировича

-

голову ради директорів товариства "Вугільна компанія "Продакс", м. Донецьк


КУЛЬОВА
Максима Леонідовича

-

машиніста структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ЛАДИКІНА
Ігоря Володимировича

-

директора відокремленого підрозділу "Управління "Спецшахтомонтаж" товариства "ДТЕК Свердловантрацит", Луганська область


ЛИСЯКА
Анатолія Віталійовича

-

начальника дільниці Новокостянтинівської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


МЕЛАДЗЕ
Теймураза Ілларіоновича

-

директора відокремленого підрозділу "Шахта "Холодна Балка" державного підприємства "Макіїввугілля", Донецька область


МІТЕЙКА
Дмитра Анатолійовича

-

прохідника акціонерного товариства "Шахта імені О.Ф. Засядька", м. Донецьк


МКРТЧЯНА
Сасуна Вартановича

-

директора виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління імені Героїв космосу" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


НОВІКОВА
Вячеслава Івановича

-

начальника комплексу дільниці № 2 Смолінської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


ПЕРВІЯ
Ігоря Анатолійовича

-

начальника дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ПУХАЛЬСЬКОГО
Віктора Миколайовича

-

головного інженера державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область


РЕПРИНЦЕВА
Олексія Георгійовича

-

електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область


СУЛЕЙМАНА
Ельгара Сулеймановича

-

машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Дніпровське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


СУРЖАНСЬКОГО
Дмитра Валентиновича

-

першого заступника командира Четвертого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м. Луганськ


ШЕВЦОВА
Олега Володимировича

-

директора відокремленого підрозділу "Шахта "Росія" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ШУЛЬГІНА
Євгена Вікторовича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу "Шахта "Вергелівська" державного підприємства "Луганськвугілля"


ЮРКА
Станіслава Степановича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу "Шахта "Міусинська" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


ЯКОВЕНКА
Юрія Євдокимовича

-

директора з транспорту і збуту акціонерного товариства "Краснодонвугілля", Луганська область


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


САМОЙЛЕНКА
Олександра Івановича

-

першого заступника командира загону Сьомого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область


СВІНІНА
Олега Олександровича

-

заступника командира загону по оперативній роботі Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Дніпропетровська область


СКЛАДНЄВА
Ігоря Вадимовича

-

респіраторника Другого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область


ТІРАНА
Олександра Миколайовича

-

заступника командира П'ятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ГОЛОВКО
Ірину Олександрівну

-

апаратника вуглезбагачення відокремленого підрозділу "Центральна збагачувальна фабрика "Комендантська" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит", Луганська область


ОЛІЙНИК
Надію Митрофанівну

-

машиніста конвеєра відокремленого підрозділу "Шахта "Лутугінська" державного підприємства "Луганськвугілля"


Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня


БОНДАРЯ
Романа Анатолійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Курахівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


БУДОВСЬКОГО
Олександра Юрійовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта імені "Ізвєстій" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


ВОЛКОВА
Юрія Олексійовича

-

забійника на відбійних молотках відокремленого підрозділу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського" державного підприємства "Дзержинськвугілля", Донецька область


ВОРОПАЯ
Миколу Васильовича

-

електрослюсаря підземного державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1", Донецька область


ГІНТА
Олександра Югансовича

-

гірника очисного забою товариства "Краснолиманське", Донецька область


ГОМОЗОВА
Олександра Валентиновича

-

гірника очисного забою акціонерного товариства "Шахтоуправління "Донбас", м. Донецьк


ГУЦУ
Олександра Олександровича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Партизанська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


ДЕРГАЧОВА
Валерія Вікторовича

-

прохідника підземного Інгульської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


КИСЛОГО
Олександра Михайловича

-

прохідника виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


КІЛІНІЧА
Сергія Миколайовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Білозерське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


КЛЕКТУ
Ігоря Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Шахтарська-Глибока" державного підприємства "Шахтарськантрацит", Донецька область


КОЗИРЕВА
Віталія Вікторовича

-

гірника очисного забою підземного акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


КРЕМНЬОВА
Олексія Вікторовича

-

прохідника акціонерного товариства "ДТЕК "Шахта "Комсомолець Донбасу", Донецька область


ЛОПУШАНСЬКОГО
Валерія Анатолійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Червонопартизанське" товариства "ДТЕК Свердловантрацит", Луганська область


МАНАЄНКОВА
Олександра Олександровича

-

гірника очисного забою державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська", Донецька область


МЕРЗЛІКІНА
Олега Геннадійовича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область


МИРГОРОДСЬКОГО
Олександра Сергійовича

-

підземного гірника очисного забою Смолінської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


НАПРАСНІКОВА
Олександра Петровича

-

гірника з ремонту гірничих виробок відокремленого підрозділу "Шахта "Комсомольська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


ПАНЧЕНКА
Валерія Васильовича

-

прохідника структурного підрозділу "Шахта "Вуглегірська" державного підприємства "Орджонікідзевугілля", Донецька область


СЕРЕДІНА
Олександра Вікторовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Краснолуцька" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


СИДОРОВА
Андрія Михайловича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область


СТАВИНСЬКОГО
Миколу Федоровича

-

машиніста гірничих виймальних машин підземного акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


СТАРОСТЕНКА
Олександра Михайловича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта імені О.О. Скочинського" державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія"


СТЕПАНЦЯ
Олега Васильовича

-

прохідника акціонерного товариства "Шахта імені О.Ф. Засядька", м. Донецьк


ТАДЕУША
Євгенія Миколайовича

-

підземного прохідника Смолінської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


ТАРАНА
Володимира Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Трудівська" державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія"


ТРУБНИКА
Олександра Володимировича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ровеньківське" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит", Луганська область


ТУРЕНКА
Євгенія Олександровича

-

забійника на відбійних молотках структурного підрозділу "Шахта імені В.І. Леніна" державного підприємства "Артемвугілля", Донецька область


ЧАЛОГО
Артема Васильовича

-

прохідника Новокостянтинівської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


ШАРОВА
Вадима Петровича

-

гірника з ремонту гірничих виробок відокремленого підрозділу "Шахтоуправління імені С.М. Кірова" державного підприємства "Макіїввугілля", Донецька область


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ГОНЧАРОВА
Геннадія Вікторовича

-

помічника командира Шостого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область


ЗАБОЛОТНОГО
Сергія Вікторовича

-

помічника командира взводу Третього воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АКУЛУ
Петра Івановича

-

електрослюсаря підземного структурного підрозділу "Шахтоуправління "Суходільське-Східне" акціонерного товариства "Краснодонвугілля", Луганська область


АЛЕКСЄЄВА
Валерія Володимировича

-

електрослюсаря виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Дніпровське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


АЛЕКСЄЄНКА
Олександра Миколайовича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта імені О.О. Скочинського" державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія"


АНКУДІНОВА
Олександра Миколайовича

-

директора з охорони праці акціонерного товариства "Краснодонвугілля", Луганська область


АТАНОВА
Валерія Георгійовича

-

директора дивізіону машинобудівництва асоціації "Науково-виробниче об'єднання "Механік", м. Донецьк


БАКУТІНА
Олександра Івановича

-

прохідника виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Білозерське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


БАРІЛОВУ
Ірину Робертівну

-

машиніста конвеєра відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Свердловське" товариства "ДТЕК Свердловантрацит", Луганська область


БЕРЕГОВОГО
Миколу Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Україна" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


БОБКА
Анатолія Антоновича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Новопавлівська" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


БОКУНА
Сергія Васильовича

-

електрослюсаря підземного акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


БРЕУСА
Миколу Івановича

-

електрослюсаря підземного структурного підрозділу Шахтарського шахтобудівельного управління акціонерного товариства "Донбасшахтобуд", Донецька область


ВАСИЛЬЧЕНКА
Сергія Вікторовича

-

електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу "Шахта "Комсомольська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


ВОЛОДЧЕНКА
Миколу Володимировича

-

гірника з ремонту гірничих виробок підземного шахти "Слов'яносербська" державного підприємства "Луганська обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств"


ГОЛОТУ
Олександра Федоровича

-

начальника зміни з охорони праці технічної одиниці "Шахта "Зоря" державного підприємства "Сніжнеантрацит", Донецька область


ГРИБОВА
Олексія Миколайовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта імені Д.Ф. Мельникова" акціонерного товариства "Лисичанськвугілля", Луганська область


ДЕМ'ЯНЦЯ
Ярослава Петровича

-

машиніста гірничих виїмкових машин структурного підрозділу "Шахтоуправління "Молодогвардійське" акціонерного товариства "Краснодонвугілля", Луганська область


ЖАКОВА
Олексія Федоровича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу "Шахта "Хрустальська" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


ЖОЛОБА
Володимира Миколайовича

-

гірника очисного забою виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


ЗРАЖЕВСЬКОГО
Володимира Івановича

-

помічника командира загону Десятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область


КАЧЕШВІЛІ
Геннадія Георгійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Княгинівська" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


КОБИЛЬЧЕНКА
Сергія Петровича

-

механіка акціонерного товариства "Орендне підприємство "Шахта "Жданівська", Донецька область


КОВАЛЬЧУКА
Петра Петровича

-

заступника директора з виробництва відокремленого підрозділу "Шахта "Краснокутська" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


КОПАТЬКА
Василя Олександровича

-

гірника очисного забою відокремленого виробничого підрозділу "Шахта "Ніканор-Нова" державного підприємства "Луганськвугілля"


ЛАЗАРЄВА
Миколу Миколайовича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Привільнянська" акціонерного товариства "Лисичанськвугілля", Луганська область


МИХАЙЛОВА
Віталія Михайловича

-

прохідника підземного відокремленого підрозділу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського" державного підприємства "Дзержинськвугілля", Донецька область


МІЩЕНКА
Андрія Олексійовича

-

прохідника акціонерного товариства "Шахта "Білоріченська", Луганська область


ОСАДЧОГО
Сергія Яковича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу "Шахта імені "Ізвєстій" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


ПЄРОВА
Сергія Васильовича

-

бригадира забійників на відбійних молотках структурного підрозділу "Шахта імені А.І. Гайового" державного підприємства "Артемвугілля", Донецька область


РАЗІКОВА
Віктора Отажановича

-

начальника дільниці відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ясенівське" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит", Луганська область


САВЧЕНКА
Сергія Олександровича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Росія" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


САВЧЕНКО
Ганну Валеріївну

-

гірничого диспетчера відокремленого підрозділу "Шахта "Партизанська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


ТЕСЛЮ
Олександра Володимировича

-

забійника на відбійних молотках структурного підрозділу "Шахта імені Карла Маркса" державного підприємства "Орджонікідзевугілля", Донецька область


ТРУНТАЄВА
Дениса Вікторовича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Комсомольська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


ТУНІКА
Володимира Васильовича

-

машиніста бурової установки державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська", Донецька область


ТУРЕНКА
Ігоря Сергійовича

-

головного механіка відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Червонопартизанське" товариства "ДТЕК Свердловантрацит", Луганська область


ФЕЛЯ
Дениса Сергійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ровеньківське" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит", Луганська область


ХАЙОРОВА
Анатолія Івановича

-

машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта "Бутівська" державного підприємства "Макіїввугілля", Донецька область


ЦИМБАЛЕНКА
Володимира Івановича

-

першого заступника начальника територіального управління - начальника Донецького гірничого округу територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Донецькій області


ЧЕРНОВАЛОВА
Ігоря Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область


ЧИНЧАКА
Івана Івановича

-

прохідника відокремленого підрозділу "Шахта "Іловайська" державного підприємства "Шахтарськантрацит", Донецька область


ШЕСТОВЦЯ
Валерія Миколайовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Стаханова" державного підприємства "Красноармійськвугілля", Донецька область


ЮРКА
Віктора Федоровича

-

начальника дільниці акціонерного товариства "ДТЕК "Шахта "Комсомолець Донбасу", Донецька область


Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ГІРНИК УКРАЇНИ"


БАРАНУ
Петру Васильовичу

-

прохідникові відокремленого підрозділу "Шахта "Великомостівська" державного підприємства "Львіввугілля"


ПОДОЛЬНОМУ
Вадиму Вікторовичу

-

гірникові очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Комсомольська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


КОПТИКОВУ
Віктору Павловичу

-

заступникові директора з наукової роботи Державного Макіївського науково-дослідного інституту з безпеки робіт у гірничій промисловості, Донецька область


КУЛІШУ
Владиславу Андрійовичу

-

заступникові директора з наукової роботи державного підприємства "Державний науково-дослідний, проектно-конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості "УкрНДІпроект", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ГЛАДКІЙ
Ірині Вікторівні

-

начальникові відділу державного підприємства "Шахта імені Максима Горького", м. Донецьк

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


АБРАМЕНКУ
Миколі Васильовичу

-

прохідникові відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ясенівське" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит", Луганська область


АЗАРОВУ
Олександру Івановичу

-

прохідникові відокремленого підрозділу "Шахта імені Д.Ф. Мельникова" акціонерного товариства "Лисичанськвугілля", Луганська область


АНТОНЮКУ
Віктору Михайловичу

-

гірникові з ремонту гірничих виробок відокремленого підрозділу "Шахта № 9 "Нововолинська" державного підприємства "Волиньвугілля"


БАХМАТЮКУ
Віталію Броніславовичу

-

заступникові директора виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Дніпровське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


БОЦАНУ
Віталію Миколайовичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область


БРИНДАКУ
Петру Степановичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу "Шахта "Лутугінська" державного підприємства "Луганськвугілля"


ВЛАСОВУ
Анатолію Федоровичу

-

начальникові дільниці структурного підрозділу "Шахта "Булавинська" державного підприємства "Орджонікідзевугілля", Донецька область


ГАНДЕЛЬМАНУ
Сергію Олександровичу

-

начальникові дільниці товариства "Орендне підприємство "Шахта імені Святої Матрони Московської", Донецька область


ГОРДІЄНКУ
Сергію Івановичу

-

механікові відокремленого підрозділу "Шахта 1-3 "Новогродівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ГОРЕЛКІНУ
Анатолію Миколайовичу

-

начальникові - голові правління державного акціонерного товариства "Донецьке шахтопрохідницьке управління по бурінню стволів і свердловин" дочірнього підприємства акціонерного товариства "Державна холдингова компанія "Спецшахтобуріння", Донецька область


ГУДЗЮ
Сергію Васильовичу

-

начальникові дільниці № 2 державного підприємства "Шахтоуправління " Південнодонбаське № 1", Донецька область


ГУЩІ
Ігорю Васильовичу

-

гірникові очисного забою технічної одиниці "Шахта "Зоря" державного підприємства "Сніжнеантрацит", Донецька область


ДЕРЕЧІ
Євгену Анатолійовичу

-

гірникові підземному очисного забою акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


ДЗІКУ
Ігорю Григоровичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Шахта "Лісова" державного підприємства "Львіввугілля"


ЗИМІНУ
Андрію Олександровичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Шахта "Краснолуцька" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


ЗОРІНУ
Олександру Олексійовичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Шахта "Курахівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Донецька область


ІВАНИЦЬКОМУ
Анатолію Анатолійовичу

-

прохідникові підземному акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


КАЗЮКУ
Михайлу Павловичу

-

заступникові директора з виробництва виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Білозерське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область


КАЧУРІ
Андрію Васильовичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Свердловське" товариства "ДТЕК Свердловантрацит", Луганська область


КІНАХУ
Богдану Ярославовичу

-

механікові відокремленого підрозділу "Шахта "Червоноградська" державного підприємства "Львіввугілля"


КІПТЮ
Ігорю Васильовичу

-

начальникові дільниці відокремленого підрозділу "Шахта "Холодна Балка" державного підприємства "Макіїввугілля", Донецька область


КОВАЛЕНКУ
Віктору Васильовичу

-

радникові генерального директора з гірничошахтного виробництва державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


КОВАЛЕНКУ
Володимиру Олександровичу

-

заступникові директора з виробництва державного підприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська", Донецька область


КОВШАРЮ
Валерію Вікторовичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства "Лисичанськвугілля", Луганська область


КОСТЮКУ
Федору Івановичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта "Іловайська" державного підприємства "Шахтарськантрацит", Донецька область


КРАСНОБАЮ
Віктору Севолодовичу

-

бригадирові прохідників відокремленого підрозділу "Шахта "Ломоватська" державного підприємства "Первомайськвугілля", Луганська область


КРИХОВСЬКОМУ
Роману Михайловичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Нововолинське" державного підприємства "Волиньвугілля"


КУРГУЗОВУ
Олександру Миколайовичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта Південнодонбаська № 3 імені Миколи Сафоновича Сургая" державного підприємства "Донецька вугільна енергетична компанія"


КУЧУКУ
Руслану Сергійовичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта "Бужанська" державного підприємства "Волиньвугілля"


ЛІВАКУ
Павлу Михайловичу

-

прохідникові виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Павлоградське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ЛУШЕРУ
Віктору Абрамовичу

-

ветеранові державного підприємства "Артемвугілля", Донецька область


МАЛІБОРСЬКОМУ
Юрію Михайловичу

-

головному інженерові відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Ровеньківське" товариства "ДТЕК Ровенькиантрацит", Луганська область


МИЛЯВСЬКОМУ
Андрію Марковичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта "Відродження" державного підприємства "Львіввугілля"


МІРОНОВУ
Володимиру Васильовичу

-

головному інженерові - першому заступнику голови правління акціонерного товариства "Трест Донецькшахтопроходка"


МОЖАРОВСЬКОМУ
Віталію Григоровичу

-

забійникові на відбійних молотках структурного підрозділу "Шахта імені М.І. Калініна" державного підприємства "Артемвугілля", Донецька область


НЕУЧЕВУ
Сергію Юрійовичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин структурного підрозділу "Шахтоуправління імені Героїв космосу" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


НЕЧЕПОРЕНКУ
Андрію Борисовичу

-

технічному директорові акціонерного товариства "Шахта імені О.Ф. Засядька", м. Донецьк


ПОЛОЖЕВИЧУ
Сергію Михайловичу

-

начальникові дільниці структурного підрозділу "Шахтоуправління "Першотравенське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


РАСПОПОВУ
Олексію Георгійовичу

-

гірникові очисного забою акціонерного товариства "ДТЕК "Шахта "Комсомолець Донбасу", Донецька область


РИЖИКОВУ
Ігорю Михайловичу

-

директорові технічної одиниці "Шахта "Зоря" державного підприємства "Сніжнеантрацит", Донецька область


РІДЧЕНКУ
Івану Михайловичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Шахта "Торецька" державного підприємства "Дзержинськвугілля", Донецька область


САДИКОВУ
Леоніду Ізмайловичу

-

ветеранові шахтарської праці, Донецька область


САМЧУКУ
Сергію Дмитровичу

-

прохідникові товариства "Шахтобудівельна компанія "Донецькшахтопроходка"


СВЯТОШЕНКУ
Володимиру Леонідовичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин акціонерного товариства "Шахта "Білоріченська", Луганська область


СИДОРЕНКУ
Тарасу Васильовичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Шахтоуправління імені С.М. Кірова" державного підприємства "Макіїввугілля", Донецька область


СЛІПЕНКУ
Олександру Миколайовичу

-

машиністові гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу "Шахта "Родинська" державного підприємства "Красноармійськвугілля", Донецька область


СНІГУРУ
Василю Григоровичу

-

директорові виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Тернівське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


СОТНІКОВУ
Олегу Олександровичу

-

прохідникові акціонерного товариства "Шахтоуправління "Донбас", м. Донецьк


СТАРОКОЖКУ
Володимиру Петровичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Шахтоуправління імені Л.І. Лутугіна" державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область


ТКАЧЕНКУ
Віктору Павловичу

-

начальникові дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління імені Героїв космосу" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ТОПЧИЮ
Юрію Михайловичу

-

прохідникові відокремленого підрозділу "Шахта імені "Ізвєстій" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


ФІЛІПСЬКОМУ
Григорію Дмитровичу

-

начальникові дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Павлоградське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ХЛЬОБАСУ
Юрію Петровичу

-

гірничомонтажникові відокремленого підрозділу "Шахта "Партизанська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


ЧЕРНЮКУ
Вадиму Романовичу

-

механікові відокремленого підрозділу "Шахта "Комсомольська" державного підприємства "Антрацит", Луганська область


ЧУГУНКОВУ
Ігорю Федоровичу

-

директорові структурного підрозділу "Шахтоуправління "Самсонівське-Західне" акціонерного товариства "Краснодонвугілля", Луганська область


ШАВАРСЬКОМУ
Ярославу Теодозійовичу

-

директорові відокремленого підрозділу "Шахта "Степова" державного підприємства "Львіввугілля"


ШЕВЧЕНКУ
Дмитру Володимировичу

-

заступникові начальника дільниці виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Павлоградське" акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля", Дніпропетровська область


ШИЛІНУ
Олександру Львовичу

-

гірникові очисного забою виробничого структурного підрозділу "Шахтоуправління "Добропільське" товариства "ДТЕК Добропіллявугілля", Донецька область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
22 серпня 2013 року
№ 437/2013


{Джерело - Офіційне Інтернет-представництво Президента України}



вгору