Документ 4226-XI, поточна редакція — Прийняття від 09.07.1987

                                                          
П О С Т А Н О В А
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
Про внесення указів Президії Верховної Ради
Української РСР на затвердження Верховної Ради
Української РСР
( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1987, N 29, ст. 532 )

Президія Верховної Ради Української РСР
п о с т а н о в л я є:
1. Відповідно до статті 109 Конституції Української РСР
( 888-09 ) внести на затвердження Верховної Ради Української РСР
такі Укази Президії Верховної Ради Української РСР:
від 19 грудня 1986 року "Про внесення змін і доповнень до
Кодексу Української РСР про адміністративні правопорушення"
( 3282-11 );
від 22 січня 1987 року "Про увільнення тов. Касьяненка О.Я.
від обов'язків Міністра легкої промисловості Української РСР";
від 22 січня 1987 року "Про призначення тов. Никитенка Г.Г.
Міністром легкої промисловості Української РСР";
від 23 січня 1987 року "Про увільнення тов. Дегтярьова В.І.
від обов'язків Голови Державного комітету Української РСР по
нагляду за безпечним веденням робіт у промисловості і гірничому
нагляду";
від 23 січня 1987 року "Про призначення тов. Дюби А.Ф.
Головою Державного комітету Української РСР по нагляду за
безпечним веденням робіт у промисловості і гірничому нагляду";
від 10 лютого 1987 року "Про деяку зміну порядку стягнення
аліментів на неповнолітніх дітей" ( 3546-11 );
від 6 березня 1987 року "Про увільнення тов. Козерука В.П.
від обов'язків Міністра фінансів Української РСР";
від 6 березня 1987 року "Про призначення тов. Забродіна І.О.
Міністром фінансів Української РСР";
від 12 березня 1987 року "Про внесення змін і доповнень до
Закону Української РСР "Про вибори до місцевих Рад народних
депутатів Української РСР" ( 3687-11 );
від 12 березня 1987 року "Про внесення змін і доповнень до
Закону Української РСР "Про вибори районних (міських) народних
судів Української РСР" ( 3688-11 );
від 12 березня 1987 року "Про внесення змін і доповнень до
Кодексу Української РСР про адміністративні правопорушення"
( 3690-11 );
від 10 квітня 1987 року "Про увільнення тов.
Шамборського В.К. від обов'язків Голови Державного комітету
Української РСР по цінах";
від 10 квітня 1987 року "Про призначення тов.
Недашковського Д.Г. Головою Державного комітету Української РСР по
цінах";
від 24 квітня 1987 року "Про увільнення тов. Гуренка С.І. від
обов'язків Заступника Голови Ради Міністрів Української РСР";
від 29 квітня 1987 року "Про увільнення тов. Шульгіна М.П.
від обов'язків Міністра будівництва і експлуатації автомобільних
шляхів Української РСР";
від 29 квітня 1987 року "Про призначення тов. Гуца В.Т.
Міністром будівництва і експлуатації автомобільних шляхів
Української РСР";
від 29 квітня 1987 року "Про увільнення тов. Байтали В.Д. від
обов'язків Міністра лісового господарства Української РСР";
від 29 квітня 1987 року "Про призначенця тов.
Самоплавського В.І. Міністром лісового господарства Української
РСР";
від 4 травня 1987 року "Про перетворення Державного арбітражу
при Раді Міністрів Української РСР у Державний арбітраж
Української РСР і державних арбітражів при виконавчих комітетах
обласних, Київської міської Рад народних депутатів у державні
арбітражі областей і м. Києва" ( 3928-11 );
від 4 травня 1987 року "Про призначення тов. Матвєєва Ю.Г.
Головним державним арбітром Української РСР";
від 25 травня 1987 року "Про увільнення тов. Мухи С.Н. від
обов'язків Голови Комітету державної безпеки Української РСР";
від 25 травня 1987 року "Про призначення тоц. Голушка М.М.
Головою Комітету державної безпеки Української РСР";
від 5 червня 1987 року "Про увільнення тов. Слінченка В.І.
від обов'язків Міністра побутового обслуговування населення
Української РСР";
від 5 червня 1987 року "Про призначення тов. Гиля А.Я.
Міністром побутового обслуговування населення Української РСР";
від 12 червня 1987 року "Про внесення змін і доповнень до
законодавства Української РСР про відповідальність за
адміністративні правопорушення" ( 4134-11 );
від 12 червня 1987 року "Про внесення змін і доповнень до
деяких законодавчих актів Української РСР" ( 4135-11 );
від 19 червня 1987 року "Про призначення тов. Урчукіна В.Г.
Заступником Голови Ради Міністрів Української РСР";
від 24 червня 1987 року "Про внесення змін до складу Комітету
народного контролю Української РСР".
Внести на розгляд Верховної Ради Української РСР відповідні
законопроекти про затвердження названих указів.
2. Доручити Секретарю Президії Верховної Ради Української РСР
тов. Хоменку М.Г. доповісти Верховній Раді Української РСР про
укази, що вносяться на затвердження Верховної Ради Української
РСР.

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР В.ШЕВЧЕНКО
Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР М.ХОМЕНКО
м. Київ, 9 липня 1987 р.
N 4226-XI



вгору