Документ 406/95, поточна редакція — Прийняття від 31.05.1995

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про присвоєння почесних звань України трудівникам
Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та
культурний розвиток Автономної Республіки Крим та м. Севастополя,
високу професійну майстерність присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
В'ЯЗОВЧЕНКУ - бригадирові слюсарів
Павлу Єгоровичу Сімферопольського заводу
залізобетонних виробів
ДАНЬКІНУ - машиністові автогрейдера управління
Михайлу Герасимовичу механізації шляхового будівництва N 8
організації орендарів тресту
"Південшляхбуд"
ЗЕМЦОВУ - електромонтажникові колективного
Михайлу Олександровичу підприємства "Спеціалізована
пересувна механізована колона N 4"
Кримагробуду
ІГУМЕНЦЕВУ - слюсареві колективного підприємства
Володимиру Васильовичу "Спеціалізована пересувна
механізована колона N 4" Кримагробуду
КАТКОВУ - виконавцеві робіт колективного
Євгену Олександровичу підприємства "Спеціалізована
пересувна механізована колона N 4"
Кримагробуду
КИСЄЛЬОВУ - директорові Сімферопольського заводу
Володимиру Іллічу залізобетонних виробів
КУПІ - машиністові автокрана
Анатолію Васильовичу шляхо-будівельного управління N 5
організації орендарів тресту
"Південшляхбуд"
НАЛОБІНУ - мулярові будівельного управління N 7
Анатолію Васильовичу територіального будівельного
об'єднання "Кримбуд"
ПЕТРОВУ - керуючому організацією орендарів
Павлу Павловичу тресту "Південшляхбуд"
СІЛЬНОВУ - начальникові територіального
Геннадію Петровичу будівельного об'єднання "Кримбуд"
СЛІПЦОВУ - бригадирові формувальників
Олексію Федоровичу Сімферопольського заводу
залізобетонних виробів
СУПТЕЛІ - штукатурові будівельного управління
Валентині Василівні N 7 територіального будівельного
об'єднання "Кримбуд"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
АСМАНКІНУ - директорові орендного підприємства
Миколі Олексійовичу Сімферопольського спеціалізованого
автопідприємства 1203
ЛЕЩЕНКУ - машиністові-інструктору Віктору Григоровичу Сімферопольського локомотивного депо
Придніпровської залізниці
МЕЛЬНИКУ - начальникові Кримського відділка
Валентину Олександровичу Придніпровської залізниці
ШУМЕЛЯК - водієві тролейбуса Сімферопольського
Аліні Григорівні тролейбусного парку N 1
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БОРОВСЬКІЙ - майстрові машинного доїння
Ганні Михайлівні держплемптахозаводу, Сакський район
БУЛКІНІЙ - бригадирові ферми племгоспу,
Ганні Павлівні Чорноморський район
КАШПІРОВСЬКІЙ - доярці держплемзаводу,
Валентині Іллівні Роздольненський район
КІСЕЛЬОВУ - голові агрофірми - колгоспу,
Василю Олексійовичу Красногвардійський район
ЛЕВИЦЬКОМУ - бригадирові тракторно-рільничої
Богдану Михайловичу бригади колгоспу, Первомайський район
МАРТИНЦЮ - заступникові Міністра сільського
Григорію Павловичу господарства і продовольства
Автономної Республіки Крим
ПАРАМОШКІНУ - трактористові-машиністу асоціації
Михайлу Івановичу селянських господарств, Кіровський
район
ПРОСЯНІК - доярці колгоспу, Бахчисарайський
Анастасії Микитівні район
РУСАНОВУ - трактористові-машиністу колективного
Віктору Миколайовичу сільськогосподарського підприємства,
Білогірський район
САВЧУКУ - трактористові-машиністу колективного
Олександру Івановичу агроторговельного підприємства,
Джанкойський район
СЕРГІЄНКУ - начальникові цеху радгоспу,
Віктору Миколайовичу Сімферопольський район
ЦИГАНКОВІЙ - доярці агрофірми-колгоспу,
Тетяні Іванівні Красногвардійський район
ЩЕРБАТКУ - директорові Кримської помологічної
Дмитру Митрофановичу станції Української академії аграрних
наук, м. Севастополь
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ЗІНЧЕНКУ - головному науковому співробітникові
Василю Івановичу Інституту винограду і вина "Магарач",
доктору технічних наук, професору,
м. Ялта
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
КУЛАГІНІЙ - медичній сестрі санаторію "Утес",
Галині Павлівні м. Алушта
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
БЛАГОВЕЩЕНСЬКІЙ - лікареві санаторію "Рабочий уголок",
Тамарі Хестанівні м. Алушта
ДЕНЕСЮКУ - головному лікареві Лобанівської
Євгену Костянтиновичу лікарської амбулаторії Джанкойського
району
КАЛЕНКОВИЧУ - лікареві міської клінічної лікарні
Науму Ізраїлевичу N 7, м. Сімферополь
КРАВЧЕНКУ - головному лікареві Кримського
Миколі Івановичу республіканського центру здоров'я,
м. Сімферополь
РАДЗІВІЛУ - головному лікареві Алуштинського
Миколі Дем'яновичу об'єднання санаторно-курортних
закладів профспілок
САРАЧАНУ - головному лікареві 6-ї міської
Ігорю Григоровичу клінічної лікарні швидкої та
невідкладної медичної допомоги,
м. Сімферополь
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ТЮТЮННИКУ - голові Верховного Суду Автономної
Михайлу Степановичу Республіки Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ГОСТЄВУ - голові Державного комітету по
Миколі Тимофійовичу фізичній культурі і спорту Автономної
Республіки Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
МИКУЛІНСЬКОМУ - начальникові конструкторського бюро
Станіславу Борисовичу малого підприємства "Луч"
науково-виробничого об'єднання
"Український науково-дослідний
інститут гідротехніки і меліорації"
м. Сімферополь
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК НАРОДНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ"
КАСЬЯНОВУ - старшому викладачеві
Володимиру Яковичу Сімферопольського державного
університету
ЛАЗАРЕВІЙ - директорові професійно-технічного
Олександрі Миколаївні училища N 37, м. Севастополь
ОВРАМЕНКУ - деканові Кримського інституту
Михайлу Кіндратовичу природоохоронного і курортного
будівництва, м. Сімферополь
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
АНУФРІЄНКУ - художньому керівникові Державного
Анатолію Васильовичу вокально-хореографічного ансамблю
України "Таврія", м. Сімферополь
КАРА-ГЯУР - артистці Севастопольського
Людмилі Борисівні російського драматичного театру
КОНДРАТЕНКУ - артистові, директору
Михайлу Єгоровичу Севастопольського російського
драматичного театру
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
АНОСОВІЙ - артистці Кримського академічного
Інні Вікторівні російського драматичного театру,
м. Сімферополь
ЕСТЕРМАН - артистці балету Державного
Ользі Юріївні вокально-хореографічного ансамблю
України "Таврія", м. Сімферополь
ЄВДОКИМОВІЙ - артистці Севастопольського
Світлані Олександрівні російського драматичного театру
КАРПОВУ - артистові Кримського українського
Валерію Вікторовичу музичного театру, м. Сімферополь
МАРКІНІЙ - артистці Кримської державної
Тетяні Вікторівні філармонії, м. Севастополь
МЕЛЕНЕВСЬКОМУ - артистові Кримського академічного
Олегу Борисовичу російського драматичного театру,
м. Сімферополь
МІЛІЄНКО - артистці Кримського академічного
Валерії Миколаївні російського драматичного театру,
м. Сімферополь
НЕКРАСОВІЙ - артистці балету Державного
Тамарі Михайлівні вокально-хореографічного ансамблю
України "Таврія", м. Сімферополь
РЯЗАНОВІЙ - солістці-інструменталістці Кримської
Олені Аркадіївні державної філармонії, м. Севастополь
ТРАНЬКОВІЙ - артистці балету Державного
Олені Степанівні вокально-хореографічного ансамблю
України "Таврія", м. Сімферополь
ШЕСТАКОВУ - артистові Севастопольського
Георгію Олексійовичу російського драматичного театру
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
БУБНОВІЙ - головному художникові
Галині Єгорівні Севастопольського російського
драматичного театру
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БАТИЩЕВІЙ - викладачеві дитячої музичної школи
Ніні Олександрівні N 1 м. Керчі
БЕЗБАХУ - художникові-бутафору Анатолію Климовичу Севастопольського російського
драматичного театру
БОБРОВУ - керівникові народного ансамблю пісні
Володимиру Костянтиновичу і танцю "Русские узоры"
Чорноморського районного будинку
культури
ЗАСЛАВСЬКОМУ - викладачеві дитячої музичної школи
Юхиму Борисовичу N 2 м. Феодосії
ЗОРІНІЙ - керівникові зразкового
Алевтині Борисівні хореографічного ансамблю Будинку
культури с. Кримське Сакського району
ГЛАДИШ - художньому керівникові ансамблю
Надії Микитівні бального танцю "Радуга", м. Євпаторія
ГЛАДИШУ - викладачеві експериментальної студії
Сергію Олександровичу і ансамблю бального танцю "Радуга",
м. Євпаторія
ЛАЗУТІНУ - завідуючому художньо-постановочною
Івану Васильовичу частиною Державного
вокально-хореографічного ансамблю
України "Таврія", м. Сімферополь
ЛЕБЕДИНСЬКОМУ - викладачеві Сімферопольської дитячої
Давиду Йосиповичу музичної школи N 1
ШОРЕНКУ - директорові Феодосійського міського
Ігорю Костянтиновичу будинку культури

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 31 травня 1995 року
N 406/95



вгору