Документ 404/2018, поточна редакція — Прийняття від 01.12.2018

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


МАЗАРАКІ
Анатолія Антоновича

-

ректора Київського національного торговельно-економічного університету


ЧЕБАНЕНКА
Олександра Івановича

-

голову правління акціонерного товариства "Санаторно-готельний комплекс "Дніпро-Бескид", Львівська область


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ГЛАДКОГО
Олексія Олексійовича
(АНАТОЛІЯ)

-

митрополита Сарненського і Поліського, керуючого Сарненською єпархією Української православної церкви, Рівненська область


ДМИТРУКА
Дмитра Савовича
(СОФРОНІЯ)

-

митрополита Черкаського і Канівського


МАЗЕПУ
Ігоря Всеволодовича

-

члена президії громадської організації "Рада національних спільнот України", м. Київ


МОЛОТАЯ
Анатолія Михайловича

-

художнього керівника Національного президентського оркестру Міністерства оборони України


ПОНОМАРЕНКА
Володимира Степановича

-

ректора Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця


ТАЛАНЧУКА
Петра Михайловича

-

президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ВОЛИНЦЯ
Валентина Тодосьовича

-

радника голови громадської організації "Фонд пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира", м. Київ


ГИРИЧА
Віктора Сергійовича

-

художнього керівника - директора театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"


ЛУКАШЕВА
Володимира Анатолійовича

-

керівника художнього Національної філармонії України, м. Київ


ТИХОНОВА
Олександра Івановича

-

професора кафедри Національного фармацевтичного університету, м. Харків


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


АНІСІМОВА
Анатолія Васильовича

-

декана факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка


БІЛАСА
Всеволода Омеляновича

-

члена ради директорів холдингу "IDS Group", Львівська область


ДЯЧУКА
Дмитра Дмитровича

-

директора державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м. Київ


ЗАРАЖЕВСЬКОГО
Сергія Івановича

-

члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції, м. Київ


КОМАРНИЦЬКОГО
Ігоря Михайловича

-

проректора Хмельницького кооперативного торгово-економічного інституту


КУЗЬМІНА
Олега Євгеновича

-

директора навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету "Львівська політехніка"


МАХОРТОВА
Юрія Олексійовича

-

професора кафедри вищого навчального закладу "Київський університет культури"


НІЖНІКОВА
Михайла Леонідовича

-

заступника керівника Головного управління - керівника управління Апарату Верховної Ради України


СУМІ
Шігекі

-

Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні


ЯГЛІНСЬКОГО
Валерія Станіславовича

-

голову правління акціонерного товариства "Деражнянський молочний завод", Хмельницька область


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АНІСІМОВА
Ігоря Олексійовича

-

декана факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка


БАРАНІВСЬКОГО
Василя Федоровича

-

завідувача кафедри вищого навчального закладу "Національна академія управління", м. Київ


ВАТУЛЬОВА
Андрія Вікторовича

-

керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань бюджету


ВЕЛЛЕРА
Норберта

-

командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м. Кобленц, громадянина Федеративної Республіки Німеччина


ГРУБАРА
Степана Дмитровича

-

члена Бориславської станиці Братства вояків УПА Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича, Львівська область


ЗАБУЛЬОНІСА
Алгірдаса

-

старшого консультанта компанії "Anglia Assessment", громадянина Литовської Республіки


ЗАЗІРНОГО
Ігоря Михайловича

-

керівника центру ортопедії, травматології та спортивної медицини Клінічної лікарні "Феофанія", м. Київ


ГОЙТЦА
Йоахіма

-

командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м. Гамбург, громадянина Федеративної Республіки Німеччина


КРАСНЯКОВА
Євгена Васильовича

-

головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти


КРИЛЕНКА
Володимира Ігоровича

-

першого заступника Миколаївського міського голови


ЛЕБЕДЄВА
Олександра Миколайовича

-

налагоджувальника цеху акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків


ЛИСОГО
Михайла Івановича

-

члена Дрогобицької міської станиці Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича, Львівська область


ЛОЩИХІНА
Олександра Миколайовича

-

професора кафедри Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, м. Київ


МІЛЛЄР
Людмилу Людвігівну

-

програмного директора товариства "Телекомпанія "НБМ" (5 КАНАЛ)", м. Київ


МІЩЕНКА
Олександра Григоровича

-

члена Миколаївської обласної організації ветеранів України


НІКОЛАЄНКА
Леоніда Борисовича

-

члена правління Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції, Київська область


ПАХНЮКА
Петра Володимировича

-

члена штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної, м. Київ


ПАЩЕНКА
Юрія Олександровича

-

директора Казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м. Київ


ПІДГОРНОГО
Андрія Ілліча

-

заступника генерального директора державного підприємства "НСК "Олімпійський", м. Київ


ПОПЛАВСЬКУ
Маріанну Францівну
(посмертно)

-

актрису, м. Житомир


РОЙТЕРА
Кнута

-

командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м. Берлін, громадянина Федеративної Республіки Німеччина


СТЕЛЬМАХА
Анатолія Михайловича

-

члена правління спілки воїнів-інтернаціоналістів Зарічненського району, Рівненська область


ТРУШИКА
Михайла Вікторовича

-

майстра художньої кераміки, Івано-Франківська область


УСТИМЕНКА
Валентина Віталійовича

-

начальника відділу МДП-Львів Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, м. Львів


ХАРЬКОВА
Олександра Петровича

-

головного інженера компанії виробничих і комерційних підприємств (з проектування і будівництва енергетичних об'єктів), м. Одеса


Нагородити орденом "За мужність" II ступеня


ГРИЩЕНКА
Олександра Сергійовича

-

учасника антитерористичної операції, Миколаївська область


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ЛАРІНА
Олександра Сергійовича

-

учасника антитерористичної операції, м. Харків


МОРГУНА
Олександра Андрійовича

-

учасника антитерористичної операції, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


НЕЧИПОРЕНКО
Валентину Василівну

-

ректора комунального вищого навчального закладу "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


МИКИТЮК
Галину Пилипівну

-

голову Волинської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України


ПЕТУХОВУ
Любов Євгенівну

-

декана факультету Херсонського державного університету


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


КАПЕЛЮШНУ
Вікторію Борисівну

-

директора фінансового, заступника голови правління акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт", Київська область


КАПКАЄВУ
Ліллю Павлівну

-

директора комунального закладу "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка" Черкаської обласної ради


ЛУЦЕНКО
Ніну Степанівну

-

завідувача кафедри державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України"


МАРМУЛЬ
Ларису Олександрівну

-

професора кафедри державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет"


ПРИБИТЬКО
Ірину Олександрівну

-

завідувача кафедри Чернігівського національного технологічного університету


ФІЛИППОВУ
Світлану Валеріївну

-

директора навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету


ЦАПКО
Віру Вікторівну

-

заступника керівника департаменту - завідувача відділу Головного департаменту Адміністрації Президента України


ЧЕЧЕЮК
Людмилу Володимирівну

-

директора департаменту Державної служби експортного контролю України


ЯРЕМЕНКО
Тетяну Федорівну

-

керуючого справами виконавчого апарату Вінницької обласної ради


Нагородити орденом Данила Галицького


АРГУЧИНСЬКОГО
Ігоря Борисовича

-

заступника керівника служби - керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України


КРАСНЯНА
Валерія Івановича

-

учасника антитерористичної операції, головного спеціаліста відділу апарату Чернівецької обласної державної адміністрації


ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВА
Олексія Юрійовича

-

Державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі України


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БУГАЙЧУКА
Олександра Петровича

-

складача поїздів станції Новоград-Волинський виробничого підрозділу "Коростенська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії "Південно-Західна залізниця", Житомирська область


КЛІМАШЕВИЧА
Віктора Володимировича

-

електромеханіка виробничого підрозділу служби сигналізації та зв'язку "Миколаївська дистанція сигналізації та зв'язку" регіональної філії "Одеська залізниця"


ПЕРЕСИПКІНА
Федора Васильовича

-

начальника відділення філії "Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" акціонерного товариства "Укргазвидобування", Харківська область


Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


КОНДРАТОВСЬКІЙ
Надії Дмитрівні

-

актрисі державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ


КУЛИКУ
Миколі Васильовичу

-

директорові - художньому керівнику Заслуженої академічної капели України "Трембіта", м. Львів


ОЛІЙНИКУ
Миколі Дмитровичу

-

кіноакторові, м. Київ


ТЕТЕРІ
Віктору Михайловичу

-

співакові, доценту кафедри Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

"НАРОДНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ЯРЕМІ
Олександру Богдановичу

-

архітекторові, м. Львів

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ДРАНЕНКУ
Юрію Валентиновичу

-

артистові комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради


ЗАВАЛЬСЬКОМУ
Олександру Васильовичу

-

доцентові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого


ЗУБКОВУ
Олексію Михайловичу

-

артистові драми державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


ЛАДЕСОВУ
Сергію Андрійовичу

-

провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр "Колесо"


МЕЛЬНИКУ
Сергію Ростиславовичу

-

акторові закладу культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я"


ПОХВАЛІ
Олексію Віталійовичу

-

артистові-вокалісту Академічного ансамблю пісні й танцю Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України


РЕБЯКОВІЙ
Марії Володимирівні

-

актрисі, провідному майстрові сцени комунального закладу "Черкаський академічний театр ляльок Черкаської обласної ради"


ТУЧАПЦЮ
Андрію Івановичу

-

артистові-солісту-інструменталісту Національного ансамблю солістів "Київська камерата"


ХОРКІНУ
Дмитру Миколайовичу

-

ведучому, головному продюсерові філії "Центральна дирекція "Українське радіо" Національної суспільної телерадіокомпанії України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ЛЕОНОВУ
Олександру Сергійовичу

-

архітекторові товариства "Архітектурна група ЛІК", м. Одеса

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


ЧЕРЕДНІЧЕНКУ
Олександру Костянтиновичу

-

доцентові кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


КОНАШЕНКОВУ
Данилу Леонідовичу

-

учителеві ліцею № 208 м. Києва


САБАДОШ
Ользі Олексіївні

-

учительці Сокирницької загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації, Закарпатська область


СОКОЛОВСЬКІЙ
Оксані Петрівні

-

учительці, заступнику директора Лубенської спеціалізованої школи I-III ступенів № 6, Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БАРАНУ
Володимиру Кіндратовичу

-

професорові, завідувачу кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, докторові історичних наук, професору, Волинська область


БЕЗПАЛОВІЙ
Ользі Ігорівні

-

завідувачу кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук, професорові


ГРИЦЕНКУ
Сергію Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", доктору медичних наук, професорові


ДЕМ'ЯНЕНКУ
Сергію Івановичу

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", доктору економічних наук, професорові


ЄВДОКИМОВУ
Віктору Валерійовичу

-

ректорові Житомирського державного технологічного університету, доктору економічних наук, професорові


ЗІНЧУК
Тетяні Олексіївні

-

завідувачеві кафедри Житомирського національного агроекологічного університету, доктору економічних наук, професорові


КОЙЧЕВІЙ
Тетяні Іванівні

-

проректорові державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського", доктору педагогічних наук, професорові, м. Одеса


ПАВЛЮЧЕНКУ
Анатолію Михайловичу

-

професорові кафедри Сумського національного аграрного університету, доктору технічних наук, професорові


ПІНЧУКУ
Євгену Анатолійовичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, доктору філософських наук, професорові, м. Київ


ПУСТОВОЙТУ
Михайлу Михайловичу

-

завідувачеві кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ДАШАКУ
Богдану Зеноновичу

-

доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка


ДЗЮБЕНКУ
Сергію Петровичу

-

директорові казенного підприємства "Державний гастрольно-концертний центр України", м. Київ


ЗАБОЛОТНІЙ
Ніні Георгіївні

-

доцентові кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової


ПАВЛЮКУ
Сергію Миколайовичу

-

головному режисерові Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша


СМИКУ
Олександру Івановичу

-

начальникові управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради


ТЕРЕБУНУ
Сергію Івановичу

-

генеральному директорові - керівнику художньому обласного комунального концертно-видовищного підприємства "Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм"


ФЕДОРЕНКО
Вікторії Павлівні

-

викладачеві Київського національного університету культури і мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


АКИМОВУ
Миколі Олександровичу

-

донорові, Луганська область


ГНАТИШИНУ
Ігорю Васильовичу

-

донорові, Вінницька область


ГНІРОВСЬКОМУ
Сергію Корнійовичу

-

донорові, м. Луцьк


ГОРДІЄНКУ
Олександру Дмитровичу

-

донорові, Дніпропетровська область


КІРІЧЕНКУ
Івану Миколайовичу

-

донорові, м. Суми


КРАВЦОВУ
Борису Миколайовичу

-

донорові, м. Суми


МАЇЛУ
Миколі Андрійовичу

-

донорові, Волинська область


МУСІ
Віктору Анатолійовичу

-

донорові, м. Миколаїв


МУШТАТІ
Валентині Володимирівні

-

донорові, Полтавська область


ОМЕЛЬЧУКУ
Віктору Дмитровичу

-

донорові, м. Рівне


РАВЛУШКУ
Олегу Ігоровичу

-

донорові, м. Рівне


ТКАЧЕНКУ
Вадиму Михайловичу

-

донорові, м. Дніпро


УШКУ
Володимиру Івановичу

-

донорові, Житомирська область


ЧОРНОБАЙ
Ользі Євгенівні

-

донорові, Луганська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


БЕЛЯВЦЕВІЙ
Вікторії Володимирівні

-

керівникові апарату Харківської обласної державної адміністрації


ГАВКАЛОВІЙ
Наталії Леонідівні

-

завідувачеві кафедри Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця


ДАЛІЧУКУ
Ігорю Євгенійовичу

-

президентові товариства "Слобожанська будівельна кераміка", м. Київ


ДІДЕНКУ
Сергію Олексійовичу

-

директорові Департаменту Міністерства фінансів України


СОКОЛОВІЙ
Ірині Володимирівні

-

головному бухгалтерові акціонерного товариства "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", м. Дніпро

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ВЕРГЕЛЕС
Тетяні Володимирівні

-

головному редакторові інформаційного агентства "Західна інформаційна корпорація" - ІА "ZIK", м. Львів


КУШНІРУ
Богдану Івановичу

-

власному кореспондентові відділу державного підприємства "Редакція газети "Голос України", м. Львів


ЧИСТІЛІНУ
Володимиру Івановичу

-

головному редакторові газети "Громадянське суспільство", м. Харків


ШЕВЧЕНКО
Ользі Володимирівні

-

редакторові товариства "Телерадіокомпанія "Регіон", м. Харків

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БАТОГУ
Віктору Маркияновичу

-

лікареві, доценту, завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу "Буковинський державний медичний університет", Чернівецька область


БЕДРЕЗІ
В'ячеславу Анатолійовичу

-

лікареві Одеського обласного онкологічного диспансеру


ВИТРИХОВСЬКОМУ
Андрію Ігоровичу

-

лікареві Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного диспансеру


ГАРДЕЦЬКОМУ
Святославу Михайловичу

-

тренерові-лікарю штатної команди національної збірної команди України з фристайлу, м. Тернопіль


ГНАТІВУ
Юрію Володимировичу

-

лікареві відділення Інсультного центру Клінічної лікарні "Феофанія", м. Київ


ГРУЗИНСЬКОМУ
Олександру Вікторовичу

-

заступникові головного лікаря Білоцерківської центральної районної лікарні, Київська область


ЖЕГУЛОВИЧУ
Володимиру Генріховичу

-

доцентові кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ


ІВАНЧОВУ
Павлу Васильовичу

-

професорові кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ


ІРКЛІЄНКО
Олені Михайлівні

-

лікареві поліклініки комунального некомерційного підприємства "Міська клінічна лікарня № 30" Харківської міської ради


КОСОВСЬКІЙ
Лесі Володимирівні

-

заступникові головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні


МАРКЕВИЧУ
Володимиру Федоровичу

-

завідувачеві відділення Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення


ПІОНТКОВСЬКІЙ
Оксані Володимирівні

-

головному лікареві Обласної дитячої клінічної лікарні № 1, м. Харків


РИБ'ЯНЦЮ
Юрію Володимировичу

-

завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 6


ЧЕРНІЙ
Тетяні Володимирівні

-

провідному науковому співробітникові, лікарю державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м. Київ


ЩЕРБИНІНІЙ
Марині Борисівні

-

деканові факультету медичних технологій діагностики та реабілітації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, доктору медичних наук

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ВАЛЄНКЕВИЧУ
Леонтію Михайловичу

-

головному лісничому державного підприємства "Городницьке лісове господарство", Житомирська область


СТЕЦЮКУ
Петру Антоновичу

-

директорові державного підприємства "Новоушицьке лісове господарство", Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


МЕЗЕРІ
Ірині Валентинівні

-

майстрові живопису на склі, доценту кафедри Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


КАМЕЦІ
Генадію Валерійовичу

-

сталеварові цеху дочірнього підприємства "Завод обважнених бурильних та ведучих труб", м. Суми

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


КУПРІЯНЕНКУ
Костянтину Івановичу

-

заступникові головного інженера акціонерного товариства "Грета", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


АНДРУШКІВ
Світлані Борисівні

-

директорові Козівського районного будинку культури, Тернопільська область


АРСАКУ
Михайлу Михайловичу

-

директорові музею історії міста Коломиї, Івано-Франківська область


БЕНЧУ
Михайлу Івановичу

-

завідувачеві фотолабораторії Тернопільського національного економічного університету


ВОЛОШИНУ
Анатолію Івановичу

-

директорові комунального закладу "Скадовський районний будинок культури імені Шевченка", Херсонська область


ГРЕБІНІЧЕНКУ
Володимиру Григоровичу

-

заступникові генерального директора державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ЖМУРІ
Ользі Марківні

-

помічникові головного режисера театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"


ЗАГУРСЬКІЙ
Надії Лаврівні

-

директорові департаменту культури Івано-Франківської міської ради


КИСЕЛИЦІ
Миколі Іллічу

-

директорові Берегометської школи мистецтв імені Одарки Кисилиці, Чернівецька область


МАКАРОВІЙ
Ганні Григорівні

-

директорові наукової бібліотеки Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка


ПЕНЧЕВУ
Івану Федоровичу

-

керівникові народного аматорського хорового колективу "Ветеран" Коростишівського будинку культури, Житомирська область


СКУБЧЕНКО
Тетяні Миколаївні

-

провідному методистові Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи


ФУРСІ
Сергію Михайловичу

-

заступникові голови правління, завідувачу відділу громадської організації "Музична спілка України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


АДАМЕНКУ
Ігорю Івановичу

-

директорові школи I-III ступенів № 25 Шевченківського району м. Києва


АНАНЬЄВУ
Антону Михайловичу

-

проректорові державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського", м. Одеса


БОБРОВНИКУ
Сергію Іллічу

-

начальникові Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України


КАЗАНЦЕВІЙ
Ларисі Іванівні

-

деканові факультету Бердянського державного педагогічного університету, Запорізька область


КОЛЕГАЄВУ
Михайлу Олександровичу

-

деканові факультету Національного університету "Одеська морська академія"


ОЛЕКСЮК
Світлані Валентинівні

-

директорові школи I-III ступенів № 5 Печерського району м. Києва


ОСТРОВЕРХОВУ
Віктору Михайловичу

-

деканові факультету Тернопільського національного економічного університету


ПАВЛУНЮ
Миколі Миколайовичу

-

професорові кафедри, декану факультету Львівського національного університету імені Івана Франка


ПАШИНІНІЙ
Тетяні Семенівні

-

директорові Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області


СВИНАРЕНКО
Ірині Павлівні

-

директорові Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради


ЮРЧЕНКО
Галині Петрівні

-

заступникові директора загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів "Ліцей № 100 "Поділ" Подільського району міста Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


СИДОРЕНКУ
Віктору Миколайовичу

-

дробильникові акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ВОРОПАЄВУ
Дмитру Івановичу

-

керівникові відділу Управління Державного управління справами


ЗАБЛОЦЬКОМУ
Ігорю Леонідовичу

-

технічному директорові товариства "Світловодський річковий термінал", Кіровоградська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


БУЛАХУ
Василю Миколайовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Авангард", Чернігівська область


КОСТЮКУ
Роману Миколайовичу

-

заступникові директора філії "Перспектив" акціонерного товариства "Зернопродукт Миронівський хлібопродукт", Івано-Франківська область


КУЗЬМЕНКУ
Віктору Івановичу

-

виконавчому директорові товариства "Шарівське", Кіровоградська область


РОМАНЧУКУ
Олександру Миколайовичу

-

голові фермерського господарства "Влада", Рівненська область


ЮРЧИШИНУ
Миколі Васильовичу

-

директорові агропромислового науково-виробничого підприємства "Візит", Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


БОНДАРЕНКУ
Сергію Миколайовичу

-

директорові департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради


ПОДОЛЬСЬКОМУ
Володимиру Веніаміновичу

-

директорові територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської районної державної адміністрації

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


ПЕЧУРІ
Світлані Михайлівні

-

черговому майстрові дільниці комунального підприємства "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району м. Києва"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ДРОЗДОВУ
Олександру Михайловичу

-

голові Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України, м. Київ


КОРЧАК
Наталії Миколаївні

-

члену Національного агентства з питань запобігання корупції


КУТУЗОВІЙ
Оксані Миколаївні

-

начальникові відділу секретаріату Київської міської ради


МИСНИК
Катерині Павлівні

-

директорові департаменту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, м. Київ


МОІСЄЄВУ
Максиму Вікторовичу

-

Керівникові Департаменту Адміністрації Президента України


ПРЕДМЕСТНІКОВУ
Олегу Гарійовичу

-

першому заступникові начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області


РАДЬКУ
Олександру Сергійовичу

-

начальникові управління Державної міграційної служби України у Житомирській області


СКАКУНУ
Олександру Євгеновичу

-

заступникові голови Харківської обласної державної адміністрації


ТЕРЕЩЕНКУ
Андрію Леонідовичу

-

директорові Інституту права та суспільних відносин Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", м. Київ


УГРОВЕЦЬКОМУ
Олегу Петровичу

-

першому заступникові директора Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М.С. Бокаріуса


ФОМЕНКУ
Андрію Євгеновичу

-

ректорові Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидату юридичних наук, полковникові поліції


ЩУПАКІВСЬКОМУ
Роману Володимировичу

-

заступникові генерального директора з юридичних питань товариства "Агрокомплекс "Зелена долина", Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БУРМІ
Леонтію Леонтійовичу

-

державному тренерові штатної команди національної збірної команди України з тенісу, м. Київ


ЄВОНОВУ
Володимиру Євгенійовичу

-

головному тренерові штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної (жінки), м. Херсон


КОМАРЕВИЧУ
Олександру Євгеновичу

-

старшому викладачеві кафедри фізичного виховання Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне


МАРЧИШИНУ
Юрію Тарасовичу

-

директорові дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Рівне


МАХНОВСЬКОМУ
Геннадію Абрамовичу

-

тренерові-викладачу комунального закладу "Школа вищої спортивної майстерності", м. Харків


ПОДОЛЬСЬКОМУ
Михайлу Олександровичу

-

тренерові, заступнику директора Київської міської школи вищої спортивної майстерності


СЕМЕНЮТІ
Вікторії Володимирівні

-

тренерові-викладачу комунального закладу "Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності", м. Дніпро


ХАЛІЛОВУ
Насруллі Рамазану Огли

-

керівникові фізичного виховання державного професійно-технічного навчального закладу "Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича", Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


СУХАРЮКУ
Дмитру Дмитровичу

-

старшому науковому співробітникові лабораторії Карпатського біосферного заповідника, Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


КУЦУ
Володимиру Владиславовичу

-

художникові, м. Київ


ЛОЗІ
Наталі Адольфівні

-

художникові-живописцю, викладачу кафедри Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, м. Одеса


ФЕДІВУ
Павлу Павловичу

-

художникові-живописцю, м. Львів.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
1 грудня 2018 року
№ 404/2018




вгору