Документ 403-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 23.05.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 30.05.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 23 травня 2018 р. № 403
Київ

Про затвердження Порядку визначення спеціального рахунка для внесення застави, яка застосовується у справах за адміністративними позовами

Відповідно до частини шостої статті 289 Кодексу адміністративного судочинства України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок визначення спеціального рахунка для внесення застави, яка застосовується у справах за адміністративними позовами, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 29
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2018 р. № 403

ПОРЯДОК
визначення спеціального рахунка для внесення застави, яка застосовується у справах за адміністративними позовами

1. Цей Порядок регулює питання визначення спеціального рахунка для внесення коштів у разі застосування судом у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, заходу у вигляді зобов’язання іноземця або особи без громадянства внести заставу у справах за адміністративним позовом ДМС, її територіального органу чи підрозділу, органу охорони державного кордону або СБУ (далі - застава).

2. Спеціальний рахунок для зарахування застави є депозитним (небюджетним) рахунком, який відкривається/закривається в органах Казначейства відповідно до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого Мінфіном, для територіального управління ДСА, яке здійснює організаційне та фінансове забезпечення діяльності суду, що ухвалив рішення про застосування застави, або апеляційного суду, який за результатами апеляційного перегляду ухвалив рішення про застосування застави.

3. Зарахування застави на рахунок, зазначений у пункті 2 цього Порядку, та перерахування коштів з нього здійснюється відповідно до Порядку казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів, затвердженого Мінфіном.вгору