Документ 398/2017, поточна редакція — Прийняття від 01.12.2017

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


МЕЛЬНИКА
Володимира Петровича

-

ректора Львівського національного університету імені Івана Франка


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ВИШНЕВСЬКОГО
Анатолія Володимировича

-

кінорежисера державного підприємства "Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка", лауреата міжнародних премій, м. Київ


ЗАБОЛОТНОГО
Дмитра Ілліча

-

директора державної установи "Інститут отоларингології імені професора О.С. Коломійченка Національної академії медичних наук"


ЗАВ’ЯЛОВА
Михайла Михайловича

-

президента громадської організації "Ліга професіонального боксу України", м. Київ


МАРИНЧАКА
Віктора Андрійовича

-

настоятеля храму Івана Богослова Української православної церкви Київського патріархату, м. Харків


МАХОТУ
Владислава Васильовича
(АНТОНІЯ)

-

керуючого Хмельницькою єпархією Української православної церкви Київського патріархату


РУДИКА
Сергія Ярославовича

-

народного депутата України


СТАДНИКА
Григорія Васильовича

-

першого проректора Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АННЕНКОВУ
Наталію Валентинівну

-

Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України


БЄДНИХ
Павла Валерійовича

-

гірника очисного забою дільниці Новокостянтинівської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область


БУГРОВА
Володимира Анатолійовича

-

проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ГІРНИКА
Григорія Кузьмовича

-

члена громадської організації "УКРРЯТВОД", м. Київ


ГОРБАЧОВА
Дмитра Омеляновича

-

мистецтвознавця, м. Київ


ГОРДІЄНКО
Аллу Іванівну

-

генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, м. Київ


ДІМЧОГЛА
Юрія Дмитровича

-

заступника голови Одеської обласної ради


ДОРОШЕНКА
Юрія Олеговича

-

члена Національної спілки журналістів України, м. Київ


КРЯЧКА
Валерія Олександровича

-

директора з економіки акціонерного товариства "Дніпропетровський стрілочний завод"


ЛІСОВОГО
Геннадія Олексійовича

-

начальника Головного управління Державної фіскальної служби України


ЛУПАКОВА
Євгена Олександровича

-

члена громадської ради Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, м. Київ


МАЙДАНЮКА
Віталія Григоровича

-

волонтера, члена благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд "Чисте небо", м. Київ


ПАВЛОВА
Василя Борисовича

-

співробітника науково-дослідної частини факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ШВАЧКА
Віктора Михайловича

-

президента федерації бадмінтону, м. Київ


ШЕВЧЕНКА
Володимира Івановича

-

члена Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, м. Київ


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


БАННІКОВА
Сергія Володимировича

-

члена громадської організації "Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів", м. Харків


ГЛУШКА
Сергія Васильовича

-

помічника машиніста тепловоза виробничого підрозділу "Локомотивне депо Жмеринка" регіональної філії "Південно-Західна залізниця", Вінницька область


ПАВЛОВА
Віталія Сергійовича

-

машиніста тепловоза виробничого підрозділу "Локомотивне депо Жмеринка" регіональної філії "Південно-Західна залізниця", Вінницька область


ПРОВОЛОВСЬКОГО
Володимира Анатолійовича

-

члена громадської організації "Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів", м. Харків


САМАРСЬКОГО
Сергія Вікторовича
(посмертно)

-

депутата Сєвєродонецької міської ради, Луганська область


ШЕВЧУКА
Юрія Юрійовича

-

машиніста тепловоза виробничого підрозділу "Локомотивне депо Жмеринка" регіональної філії "Південно-Західна залізниця", Вінницька область


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


ЗИМНЮ
Валентину Іванівну

-

професора кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АМОСОВУ
Катерину Миколаївну

-

ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ


ГАЙВОРОНСЬКУ
Світлану Григорівну

-

керівника апарату Вовчанської районної державної адміністрації, Харківська область


ІПАТІЙ
Ніну Іванівну

-

майстриню художньої вишивки, Полтавська область


НАКЛИЦЬКУ
Зою Степанівну

-

керівника зразкової балетної студії комунального закладу "Охтирський міський центр культури і дозвілля", Сумська область


НОВОСЕЛЕЦЬКУ
Ілону Валентинівну

-

завідувача сектору Управління Державного управління справами


САЛАТУ
Ірину Анатоліївну

-

головного консультанта Головного департаменту Адміністрації Президента України


СВЙОНТЕК
Ірину Владиславівну

-

майстриню художньої вишивки, Івано-Франківська область


СТАШЕВСЬКУ
Ірину Станіславівну

-

директора гімназії біотехнологій № 177 м. Києва


СТРИГУ
Ангеліну Олександрівну

-

викладача-методиста комунального вищого навчального закладу "Чернігівське музичне училище імені Л.М. Ревуцького" Чернігівської обласної ради


ТАТАРЧУК
Тетяну Феофанівну

-

заступника директора державної установи "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології Національної академії медичних наук України"


ТКАЧУК
Марію Іванівну

-

станичну Луцької міської організації Братства ветеранів ОУН-УПА, Волинська область


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ПАНЧЕНКО
Тетяну Анатоліївну

-

лікаря підстанції № 14 станції швидкої допомоги (м. Мар’їнка) - відокремленого структурного підрозділу комунальної лікувально-профілактичної установи "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", Донецька область


ФУЗАЙЛОВА
Геннадія

-

професора медицини медичної школи Гарвардського університету, громадянина США


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ГРИЩЕНКА
Олега Володимировича

-

слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"


КОВАЛЬЧУК
Наталію Юхимівну

-

електрогазозварника товариства "Запорізький титано-магнієвий комбінат"


КУЗНЄЦОВУ
Світлану Петрівну

-

апаратника товариства "Науково-виробниче підприємство "Зоря", Луганська область


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГИРИЧ
Анжеліці Іванівні

-

артистці, провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр юного глядача на Липках"


ДЕНИСЕНКУ
Володимиру Андрійовичу

-

викладачеві-хореографу Київського державного хореографічного училища


КРЕТУ
Зіновію Миколайовичу

-

головному диригентові комунального закладу "Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр" Рівненської обласної ради


ЯРЕМЧУКУ
Дмитру Назаровичу

-

солістові-вокалісту творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


ЯРЕМЧУКУ
Назарію Назаровичу

-

солістові-вокалісту, композиторові творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГОЛОВКУ
Вілену Романовичу

-

артистові драми, провідному майстру сцени Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка


ІЛЬЧУКУ
Юрію Івановичу

-

артистові Черкаського академічного заслуженого українського народного хору комунального закладу "Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради"


ПІДЛУЖНОМУ
Андрію Борисовичу

-

артистові, співаку, композиторові, м. Тернопіль


САДВАРІЙ
Яні Миколаївні

-

солістці заслуженого академічного Закарпатського народного хору Закарпатської обласної філармонії


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ГУБАЙ
Галині Петрівні

-

учительці Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка


САМОЙЛЕНКО
Ліні Олександрівні

-

учительці Березанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Березанської районної ради, Миколаївська область


ТРИГУБУ
Сергію Євгеновичу

-

учителеві комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Школа гуманітарної праці" Херсонської обласної ради


УШАКОВІЙ
Тетяні Сергіївні

-

учительці Київської гімназії східних мов № 1


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


АНДРУЩЕНКУ
Володимиру Леонідовичу

-

завідувачеві кафедри Університету державної фіскальної служби України, доктору економічних наук, професорові, Київська область


БОЙЧУКУ
Тарасу Миколайовичу

-

ректорові вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет", доктору медичних наук, професорові, м. Чернівці


ДАНІЛЕНКУ
Едуарду Івановичу

-

завідувачеві кафедри Державного університету інфраструктури та технологій, доктору технічних наук, професору, м. Київ


ЄМЕЛЬЯНОВУ
Володимиру Михайловичу

-

директорові Інституту державного управління Чорноморського державного університету імені Петра Могили, доктору наук з державного управління, професору, Миколаївська область


СОКОЛУ
Василю Васильовичу

-

завідувачеві відділу Інституту народознавства Національної академії наук України, доктору філологічних наук, професору


СТЕФАНЧУКУ
Руслану Олексійовичу

-

першому заступникові головного редактора юридичного журналу "Право України", доктору юридичних наук, професору, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ДЯКУ
Олександру Михайловичу

-

першому заступникові голови Львівської обласної організації Національної спілки письменників України


КЛИМОВСЬКОМУ
Роману Богдановичу

-

менеджерові вокальної формації "Піккардійська Терція", м. Львів


СТЕФУРІ
Богдану Петровичу

-

звукорежисерові вокальної формації "Піккардійська Терція", м. Львів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


КОВАЛЕНКУ
Віталію Леонідовичу

-

заступникові керівника Апарату Прем’єр-міністра України


СЕМЕНЕНКУ
Григорію Павловичу

-

начальникові управління акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт", Полтавська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


КОСТЕЦЬКОМУ
Юрію Євстахійовичу

-

завідувачеві відділення Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу


ЛІТВІНЕНКУ
Миколі Миколайовичу

-

начальникові служби Щастинського району електричних мереж товариства "Луганське енергетичне об’єднання"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


МАРКУС
Жанні Миколаївні

-

заступникові керівника відділу Головного управління Апарату Верховної Ради України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БІЛООКОМУ
В’ячеславу Васильовичу

-

деканові факультету, професору кафедри державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет", м. Чернівці


КОСТЕНКУ
Олександру Сергійовичу

-

головному лікареві комунальної установи "Барська центральна районна лікарня", Вінницька область


МАКОВІЙЧУК
Ірині Омелянівні

-

головному лікареві комунальної медичної установи "Чернівецький обласний клінічний кардіологічний диспансер"


МАРЧЕНКУ
Олександру Івановичу

-

завідувачеві відділення Одеського обласного онкологічного диспансеру


НАДЄЙКУ
Миколі Михайловичу

-

головному лікареві міської дитячої лікарні Рівненської міської ради


НОВИК
Адольфіні Яківні

-

лікареві державної установи "Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В.П. Філатова Національної академії медичних наук України"


ОБУХОВСЬКОМУ
Валерію Олексійовичу

-

лікареві, волонтеру, члену громадської спілки "Одеська обласна колегія лікарів", кандидатові медичних наук


ПАНОВУ
Віталію Васильовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є. Карабелеша"


ПОВЧ Зореславі Василівні

-

завідувачеві відділення Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні "Центр мікрохірургії ока"


ПРОЦЮ
Івану Михайловичу

-

лікареві-хірургу, волонтеру, м. Тернопіль


САЛТИКОВІЙ
Галині Володимирівні

-

доцентові кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ


СМАГЛЮК
Любові Вікентіївні

-

завідувачеві кафедри вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія", м. Полтава


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ГУСЄВУ
Валерію Юрійовичу

-

токареві цеху товариства "Гірничі машини - Дружківський машинобудівний завод", Донецька область


ЧМАЛЮ
Олексію Микитовичу

-

заступникові головного інженера акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод", Харківська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БУРОВУ
Анатолію Олександровичу

-

начальникові служби державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ


ГУК
Лесі Степанівні

-

директорові комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна бібліотека для молоді"


СЛАВІТИЧУ
Роману Іллічу

-

директорові Львівського будинку вчених


СТЕПАНЕНКО
Людмилі Михайлівні

-

голові правління громадської організації "Інститут соціальних та культурних зв’язків", м. Київ


ХИТРОМУ
Олексію Івановичу

-

начальникові відділу Ружинської районної державної адміністрації, Житомирська область


ЧЕРЛЕНЮКУ
Володимиру Юрійовичу

-

художньому керівникові Народного дому селища Делятин, Івано-Франківська область


ШЕПЕТІ
Володимиру Леонідовичу

-

художньому керівникові самодіяльного народного ансамблю пісні і танцю "Лісоруб" Будинку культури селища Великий Бичків Рахівського району, Закарпатська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


АРЕШОНКОВУ
Володимиру Юрійовичу

-

народному депутатові України


БАБІЧЕВУ
Анатолію Валерійовичу

-

заступникові голови - керівнику апарату Харківської обласної державної адміністрації


ВЕРБИЛО
Ларисі Василівні

-

директорові Денишівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені В.Г. Бондарчука Житомирського району, Житомирська область


ГРЕЧЕНКУ
Володимиру Анатолійовичу

-

завідувачеві кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ


ГРИГОР’ЄВУ
Сергію Борисовичу

-

директорові комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпропетровської міської ради


ЗАХАРЧЕНКУ
Вадиму Миколайовичу

-

проректорові Національного університету "Одеська морська академія"


ЛОЗИНСЬКОМУ
Мар’яну Володимировичу

-

проректорові Львівського національного університету імені Івана Франка


ЛОПУШАНСЬКОМУ
Василю Михайловичу

-

завідувачеві кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Львівська область


МАНЧЕНКО
Світлані Ігорівні

-

вчителеві, директору Одеської спеціалізованої школи I–III ступенів "Освітні ресурси та технологічний тренінг" № 94 Одеської міської ради


МУРАВЙОВУ
Віктору Івановичу

-

завідувачеві кафедри Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ОЗЕРОВІЙ
Тетяні Ярославівні

-

директорові Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації


РАДЧЕНКУ
Олександру Віталійовичу

-

професорові кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"


ГОГУНСЬКІЙ
Галині Федорівні

-

сестрі медичній старшій відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


КАШИЦІ
Вячеславу Михайловичу

-

директорові малого підприємства "Полісся", Житомирська область


СТРАШНОМУ
Сергію Андрійовичу

-

директорові Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


БОБРОВСЬКОМУ
Богдану Леонідовичу

-

першому заступникові генерального директора автотранспортного підприємства, м. Київ


МАКСИМЕНКУ
Олександру Андрійовичу

-

ветеранові морського та річкового транспорту, Одеська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ЖУРАВЛЮ
Миколі Петровичу

-

директорові відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Великоснітинське навчально-дослідне господарство імені О.В. Музиченка", Київська область


СТОРОЖЕВУ
Ігорю Вікторовичу

-

керівникові сільськогосподарського підприємства "Батьківщина", Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ТАЛТ
Людмилі Гнатівні

-

директорові Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Рівненської міської ради


ЩЕРБІНІНУ
Олександру Миколайовичу

-

заступникові директора Департаменту - начальнику відділу Міністерства оборони України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


БОНДАРЕНКУ
Олександру Олександровичу

-

начальникові відділу департаменту державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м. Київ


КОЛОМОЙЦЮ
Андрію Вікторовичу

-

члену президії Дніпропетровського обласного комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення


ШЕВЧУКУ
Івану Васильовичу

-

голові правління Вашківецького сільського споживчого товариства Вижницького району, Чернівецька область


ШЕСТОПАЛУ
В’ячеславу Леонідовичу

-

заступникові директора, начальнику відділу департаменту міського господарства Вінницької міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


АФАНАСЬЄВІЙ
Мар’яні Володимирівні

-

завідувачеві кафедри Національного університету "Одеська юридична академія"


МИХАЙЛОВІЙ
Вікторії Володимирівні

-

завідувачеві сектору юридичної служби Державної служби експортного контролю України


ШАМБІР
Наталії Василівні

-

керівникові секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ІВАНИЦЬКОМУ
Богдану Васильовичу

-

керівникові фізичного виховання Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва


ГЛУШНЮКУ
Володимиру Івановичу

-

директорові комунального закладу "Іваничівська дитячо-юнацька спортивна школа" Іваничівської районної ради, Волинська область


КОМАРУ
Олегу Степановичу

-

тренерові-викладачу комунального закладу Львівської обласної ради "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2 з дзюдо та боксу"


КОРОЛЮ
Григорію Степановичу

-

директорові комунального позашкільного навчального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 6" Дніпропетровської міської ради


МАЛЮТЕНКУ
Віктору Миколайовичу

-

президентові Всеукраїнської громадської організації "Асоціація джиу-джитсу України", м. Київ


САДОВСЬКОМУ
Олександру Віталійовичу

-

начальникові відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації


СОЗАНСЬКОМУ
Володимиру Петровичу

-

старшому тренерові-викладачу Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи


СТАНКЕВИЧУ
Володимиру Васильовичу

-

старшому тренерові штатної команди національної збірної команди України з фехтування Міністерства молоді та спорту України


СУМЦОВУ
Анатолію Аврамовичу

-

старшому тренерові-викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Динамо", м. Київ


ШАБАНОВІЙ
Ларисі Олексіївні

-

директорові департаменту Федерації баскетболу України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ГЕПАРДУ
Миколі Анатолійовичу

-

майстрові художнього різьблення на дереві, графіку, живописцю, м. Херсон


САВЧЕНКУ
Костянтину Юрійовичу

-

художникові, директору обласного комунального закладу "Харківське художнє училище"


ЮРИК
Ярині Михайлівні

-

художникові-живописцю, м. Львів.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
1 грудня 2017 року
№ 398/2017




вгору