Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 26.04.2002394/2002
Документ 394/2002, поточна редакція — Прийняття від 26.04.2002

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомі трудові здобутки, самовідданість і високий
професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків
Чорнобильської катастрофи, реалізацію важливих природоохоронних
проектів п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АНДРЄЄВА - президента Всеукраїнської громадської
Юрія Борисовича організації "Союз Чорнобиль України"
ДЕСЯТНИКОВА - генерал-майора внутрішньої служби у Пилипа Миколайовича відставці, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БЕБЕШКА - генерального директора Наукового Володимира Григоровича центру радіаційної медицини
БЕРТАША - заступника голови Рівненської обласної
Василя Михайловича державної адміністрації
БРОХУНА - підполковника у відставці, м. Ужгород
Степана Григоровича
ВАЙДИЧА - голову Тернопільської обласної Федора Івановича громадської організації "Спілка
Чорнобиль"
ВЛАСЕНКА - голову правління Регіонального Анатолія Дмитровича відділення Асоціації колишніх
співробітників спецслужб України
"Співдружність" в Донецькій області
ВОВКА - голову "Фонду інвалідів Чорнобиля" Анатолія Антоновича
ЙОНАША - старшого бортового Віталія Петровича інженера-інструктора Збройних Сил
України, підполковника
СМЕРЕЧИНСЬКОГО - голову Львівської обласної організації
Всеволода Богдановича "Союз Чорнобиль України"
СТЕРІНА - голову громадського об'єднання "Спілка
Олександра Львовича Чорнобиль" Дзержинського району міста
Харкова
СТРУЖКА - голову Донецької обласної громадської
Євгена Павловича організації "Союз Чорнобиль України"
ЧОРНОГО - голову Горлівської міської громадської
Анатолія Івановича організації "Союз Чорнобиль України",
Донецька область
ШЕСТОПАЛОВА - директора Науково-інженерного центру
В'ячеслава Михайловича радіогідрогеоекологічних полігонних
досліджень, академіка НАН України,
м. Київ
ШКУРПЕЛУ - голову Полтавського обласного Віктора Павловича громадського об'єднання
"Союз Чорнобиль"
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ЛИТВАКА - начальника військ радіаційного, Віктора Митрофановича хімічного, біологічного захисту
Збройних Сил України,
генерал-лейтенанта
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
БОСОГО - підполковника у відставці, Миколу Федотовича Київська область
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
ЄВСЮКОВА - начальника відділу Департаменту МНС Олександра Петровича України, полковника
МІХЄЄВА - головного інженера управління Володимира Володимировича Головного командування Сухопутних
військ, полковника
ПЛЯШКА - помічника начальника прикордонної Федора Петровича застави Північно-Західного напряму,
прапорщика
ШИМАНСЬКОГО - заступника начальника медичної служби
Леоніда Леонтійовича Військ Протиповітряної оборони,
полковника медичної служби
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ВАХТАНІНА - старшого помічника начальника Олександра Геннадійовича відділення окремого
аварійно-рятувального загону,
майора, м. Кіровоград
ГЕНЗЕ - старшого офіцера Штабу сил МНС Віктора Робертовича України, полковника, м. Київ
ЗАРУБИЦЬКОГО - полковника міліції, м. Київ Олександра Володимировича
КОПАЄВА - підполковника міліції, Миколу Володимировича м. Дніпропетровськ
ЛАДИЖИНСЬКОГО - полковника міліції, м. Донецьк Артура Івановича
ЛЕБЕДЯ - полковника міліції, м. Вінниця Андрія Олексійовича
МОКРЯКОВА - начальника служби прикордонного загону
Олександра Івановича Південно-Східного напряму, майора
СЕРГІЄНКО - санінструктора окремого Тетяну Миколаївну аварійно-рятувального загону, старшого
сержанта, м. Київ
СКАРЛИКІНА - начальника служби окремого Андрія Вікторовича аварійно-рятувального загону,
підполковника, м. Київ
ФРАНЦУЗА - полковника міліції, м. Житомир Віталія Йосиповича
ЧОРНОГО - підполковника міліції, м. Миколаїв Віктора Григоровича
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНДРУЩЕНКА - електромонтера державного підприємства
Віктора Миколайовича "Чорнобильсервіс", Київська область
АШРАПОВА - дезактиваторника державного Аліма Садиковича спеціалізованого підприємства
"Комплекс", Київська область
БУРЦЕВА - полковника внутрішньої служби у Кіра Івановича відставці, Київська область
ВЛАСОВА - начальника відділу Управління Анатолія Никифоровича Генерального штабу Збройних Сил
України, полковника
ВОРОЩУКА - заступника голови Житомирської Сергія Афанасійовича обласної державної адміністрації
ГОРОХОВА - провідного спеціаліста Головного Юрія Анатолійовича управління Міністерства оборони
України, полковника у відставці
ДОРОЖКА - начальника Управління у справах Олександра Михайловича захисту населення від наслідків аварії
на ЧАЕС Харківської обласної державної
адміністрації
ІШИЧКІНА - полковника внутрішньої служби у Михайла Миколайовича відставці, м. Луганськ
МЕЛЬНИЧЕНКА - машиніста екскаватора державного Василя Якимовича підприємства
"Чорнобильводексплуатація",
Київська область
МІЩЕНКА - полковника міліції, м. Полтава Віктора Миколайовича
САВЕРСЬКОГО - заступника начальника Державного Сергія Юрійовича департаменту - Адміністрації зони
відчуження і зони безумовного
(обов'язкового) відселення,
Київська область
ТИМОШЕНКА - начальника управління у справах Миколу Івановича захисту населення від наслідків аварії
на ЧАЕС Черкаської обласної державної
адміністрації
ТИМОФЕЄВА - полковника внутрішньої служби у Віктора Івановича відставці, Автономна Республіка Крим
УРУПУ - заступника голови Київської обласної
Миколу Миколайовича державної адміністрації
ЧЕРНЕНКА - майстра лісу державного Костянтина Васильовича спеціалізованого підприємства
"Чорнобильліс", Київська область
ЧЕРНЕЦЬКОГО - полковника міліції у відставці, Леоніда Дмитровича м. Харків
ШУБЦОВА - старшого штурмана Військово-повітряних
Олега Анатолійовича Сил Збройних Сил України,
підполковника
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
ПАНАСЕВИЧУ - директорові державного підприємства Едуарду Людвиговичу "Чорнобильводексплуатація", Київська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
ВАСИЛЕЙКУ - начальникові відділу державного Миколі Антоновичу підприємства "Чорнобильліс",
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ
УКРАЇНИ"
МАЛЮКУ - начальникові відділу Державного Віталію Олексійовичу департаменту - Адміністрації зони
відчуження і зони безумовного
(обов'язкового) відселення,
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ВАСИЛЬЧЕНКУ - директорові Державного Віктору Миколайовичу науково-технічного центру з ядерної
та радіаційної безпеки, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БЕДРАТІ - директорові Дитячої школи мистецтв Маргариті Іванівні міста Славутича, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ВОВКУ - головному лікареві обласного Анатолію Дмитровичу спеціалізованого диспансеру
радіаційного захисту населення,
м. Харків
МЕЛЬНИК - завідувачу Центру реабілітації Олені Володимирівні Українського науково-дослідного
інституту охорони здоров'я дітей і
підлітків, м. Харків.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 26 квітня 2002 року
N 394/2002



вгору