Документ 375/2017, поточна редакція — Прийняття від 18.11.2017

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


БАРДАДИМА
Василя Григоровича

-

директора сільськогосподарського підприємства Томаківського району, Дніпропетровська область


БЕРЕЗНЯКА
Володимира Миколайовича

-

генерального директора державного підприємства "Куліндорівський комбінат хлібопродуктів" Державного агентства резерву України


КАПЛУНА
Миколу Степановича

-

генерального директора корпорації сільськогосподарських підприємств Володарського району, Київська область


ЛАЗАРЕНКА
Михайла Дмитровича

-

голову селянсько-фермерського господарства "Прогрес", Одеська область


РОЇКА
Миколу Володимировича

-

директора, завідувача відділу Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України


САЙКА
Віктора Федоровича

-

академіка Національної академії аграрних наук України


ТВАРКОВСЬКОГО
Володимира Дмитровича

-

головного агронома підприємства "Агрофірма "Промінь", Одеська область


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БОРОДАВКУ
Миколу Миколайовича

-

тракториста агрофірми "Єрчики", Житомирська область


ГРИНЦІВА
Івана Івановича

-

директора товариства "Виробничо-комерційна фірма "Мелітопольська черешня", Запорізька область


ЖУКА
Валерія Миколайовича

-

головного наукового співробітника відділу Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" Національної академії аграрних наук України


ЗРІБНЯКА
Бориса Івановича

-

професора кафедри Вінницького національного аграрного університету


КОЦЮМБАСА
Ігоря Ярославовича

-

директора державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок, м. Львів


КУЗЯ
Василя Павловича

-

тракториста підприємства "Орендне підприємство "Іванівське", Тернопільська область


ЛЕВЧЕНКА
Віктора Володимировича

-

тракториста-машиніста приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Гарант", Харківська область


ОНОПРІЄНКА
Євгена Миколайовича

-

головного агронома товариства "Мирний Плюс", Луганська область


СЕРЕДУ
Володимира Віталійовича

-

головного агронома сільськогосподарського товариства "Романів", Волинська область


СПІВАКА
Михайла Петровича

-

технічного директора товариства "Старокостянтинівцукор", Хмельницька область


ЦЕНТИЛА
Леоніда Васильовича

-

директора товариства "Агрофірма Колос", Київська область


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ВИГІВСЬКУ
Юлію Іванівну

-

генерального директора товариства "Українська аграрна екологічна група "БІОЛЕНД", волонтера, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ЗАПОРОЖАН
Тетяну Михайлівну

-

доярку фермерського господарства "Прогресагро", Одеська область


КРИВОНОС
Надію Семенівну

-

голову селянського (фермерського) господарства "Колос", Полтавська область


МИХАЛКІНУ
Катерину Михайлівну

-

головного технолога фермерського (селянського) господарства "Курінь", Херсонська область


СВЯТАШ
Ольгу Яківну

-

доярку сільськогосподарського підприємства "Вільшанське", Харківська область


ЯРЕМЧУК
Тетяну Володимирівну

-

оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства "Лище", Волинська область


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БАРАНКЕВИЧА
Олександра Анатолійовича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва аграрно-виробничого товариства "Агроцентр К", Дніпропетровська область


КОВАЛЬОВА
Сергія Івановича

-

заступника директора Білопільської філії державного підприємства "Укрліктрави", Сумська область


КОЗЛОВА
Євгена Миколайовича

-

тракториста-машиніста селянського (фермерського) господарства "Дося", Дніпропетровська область


НАВРОЦЬКУ
Тетяну Євгенівну

-

завідувача лабораторії товариства "Український кристал", Хмельницька область


ПОПОВИЧА
Івана Івановича

-

тракториста-машиніста селянського (фермерського) господарства "Астрон", Дніпропетровська область


СКРИПНИКА
Юрія Михайловича

-

головного агронома підприємства "Агро", Луганська область


Присвоїти почесні звання:


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ГРИНЧУКУ
Миколі Григоровичу

-

лісничому Красноїльського лісництва державного підприємства "Сторожинецьке лісове господарство", Чернівецька область


ПРИБОЛОТНОМУ
Святославу Володимировичу

-

лісничому Нагуєвицького лісництва державного підприємства "Дрогобицьке лісове господарство", Львівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»


ПЕКАРЮ
Івану Михайловичу

-

начальникові управління ветеринарної медицини у Хустському районі, Закарпатська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БЕЮ
Роману Васильовичу

-

директорові державної наукової установи "Український науково-дослідний інститут спирту і біотехнології продовольчих продуктів", м. Київ


ГОРБАТЮКУ
Олександру Анатолійовичу

-

директорові акціонерного товариства "Рівне-Борошно"


КРИВОРУЧКО
Світлані Миронівні

-

директорові товариства "Івано-Франківський хлібокомбінат"


МАЦАКУ
Юрію Івановичу

-

директорові філії "Глобинський цукровий завод", Полтавська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


БАЗИЛЮКУ
Олександру Андрійовичу

-

голові товариства "Малинівка", Миколаївська область


БІЛОМУ
Володимиру Івановичу

-

заступникові директора товариства "Долинське", Херсонська область


БРОШКУ
Михайлу Миколайовичу

-

керівникові сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "Сільські послуги БМ", Львівська область


ГОРБУ
Віктору Михайловичу

-

члену вченої ради Національної сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України, кандидату сільськогосподарських наук


ДЕНЬКОВИЧУ
Богдану Степановичу

-

голові фермерського господарства "Пчани - Денькович", Львівська область


ДУШЕЙКУ
Андрію Петровичу

-

науковому консультантові - спеціалісту сільськогосподарського товариства "Дніпро", Черкаська область


ЄВТУШЕНКУ
Віктору Івановичу

-

підприємцеві, Донецька область


ЄРМОЛАЄВУ
Олександру Івановичу

-

голові фермерського господарства "Нива", Миколаївська область


КАПЛУНУ
Валерію Володимировичу

-

голові виробничого сільськогосподарського кооперативу "Зоря", Сумська область


КАРАЧЦІ
Івану Володимировичу

-

директорові товариства "Бучачагрохлібпром", Тернопільська область


КВЯТКОВСЬКОМУ
Богдану Миколайовичу

-

головному інженерові сільськогосподарського товариства "Україна", Тернопільська область


КОЛОДІ
Петру Івановичу

-

керівникові товариства "Торське", Донецька область


КОШМАНУ
Миколі Володимировичу

-

генеральному директорові товариства "СВК Україна", Кіровоградська область


КРАСОТІ
Миколі Григоровичу

-

голові правління сільськогосподарського кооперативу "Україна", Кіровоградська область


КУЛІНІЧЕНКУ
Григорію Володимировичу

-

голові сільськогосподарського кооперативу "Агробізнес", Київська область


КУПРІЯНОВУ
Олександру Прокоповичу

-

генеральному директорові товариства "Агрофірма "Барвінок", Харківська область


КУРМАНУ
Сергію Івановичу

-

генеральному директорові товариства "Вільнянка", Запорізька область


ЛЕПЕТЮКУ
Сергію Івановичу

-

директорові агрофірми "Тетерів", Житомирська область


МАЛЬЧИКУ
Петру Володимировичу

-

директорові товариства "Федунка", Полтавська область


МЕЛЬНИКУ
Зеновію Михайловичу

-

агрономові товариства "Агропромислове підприємство "Львівське", Львівська область


МИХАЙЛЮКУ
Миколі Івановичу

-

головному агрономові товариства "Зоря", Дніпропетровська область


МОЙСІЄНКО
Вірі Василівні

-

завідувачеві кафедри Житомирського національного агроекологічного університету


МОРОЗУ
Олександру Петровичу

-

генеральному директорові товариства "Наташа-АГРО", Чернігівська область


ОГОРОДОВУ
Роману Олексійовичу

-

заступникові директора з розвитку ТОВ "ПК "Зоря Поділля", Вінницька область


ПОЛІЩУКУ
Валентину Васильовичу

-

завідувачеві кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область


ПРИЙМАКУ
Григорію Михайловичу

-

старшому науковому співробітникові Національного наукового центру "Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича" Національної академії аграрних наук України


РЕВЕНКУ
Дмитру Вікторовичу

-

голові селянського (фермерського) господарства "РеВіК", Харківська область


ТКАЧУКУ
Василю Олександровичу

-

начальникові управління агропромислового розвитку Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Житомирська область


ТРУСОВУ
Олександру Олексійовичу

-

директорові товариства "Сільськогосподарське підприємство "ВЕЛЕС-АГРО", Харківська область


ФАНТУХУ
Володимиру Степановичу

-

директорові департаменту товариства "Сільськогосподарське підприємство "АГРОДІМ", Чернігівська область


ХАЛАЇМУ
Сергію Володимировичу

-

головному рибоводові державного підприємства "Чайка"


ЧЕПЕРНАТОМУ
Євгену Володимировичу

-

генеральному директорові товариства "Аграна Фрут Лука", Вінницька область


ШАФІЄВУ
Гачаю Джамаледдіну огли

-

генеральному директорові товариства "Агро-Еталон", Вінницька область


ШИРОКОСТУПУ
Олександру Васильовичу

-

голові фермерського господарства "Широкоступ", Київська область


ШИШЕНКУ
Віталію Васильовичу

-

директорові агрофірми "Радгосп "Білозерський", Херсонська область


ЯКИМЕНКУ
Володимиру Володимировичу

-

головному агрономові сільськогосподарського товариства "Батьківщина", Чернігівська область.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
18 листопада 2017 року
№ 375/2017




вгору