Документ 371-2013-п, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 12.12.2018, підстава - 992-2018-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 27 травня 2013 р. № 371
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 992 від 07.11.2018}

Про внесення змін до Порядку засвідчення наявності електронного документа (електронних даних) на певний момент часу

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку засвідчення наявності електронного документа (електронних даних) на певний момент часу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. № 680 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 21, ст. 1428; 2006 р., № 50, ст. 3324), зміни, що додаються.

2. Міністерству юстиції разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі забезпечити з 31 серпня 2013 р. постачання передачі сигналу часу, синхронізованого з державним еталоном одиниць часу і частоти, акредитованим центрам сертифікації ключів та центрам сертифікації ключів.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 49

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 травня 2013 р. № 371

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку засвідчення наявності електронного документа (електронних даних) на певний момент часу

1. Пункт 4 викласти в такій редакції:

“4. Час, який використовується в позначці часу, встановлюється акредитованим центром сертифікації ключів та центром сертифікації ключів за київським часом на момент її формування та синхронізований із Всесвітнім координованим часом (UTC) з точністю до однієї секунди.

Акредитовані центри сертифікації ключів та центри сертифікації ключів отримують послугу з постачання передачі сигналів точного часу для формування та проведення перевірки позначки часу, надання якої забезпечується центральним засвідчувальним органом.

Порядок синхронізації часу із Всесвітнім координованим часом (UTC) розробляється акредитованим центром сертифікації ключів або центром сертифікації ключів та погоджується з центральним засвідчувальним органом.”.

2. Пункти 6 і 7 викласти в такій редакції:

“6. Послуги фіксування часу надаються акредитованими центрами сертифікації ключів та центрами сертифікації ключів на договірних засадах.

7. Акредитовані центри сертифікації ключів надають послуги фіксування часу згідно з вимогами, які встановлюються Мін’юстом та Адміністрацією Держспецзв’язку, за допомогою особистого ключа, відповідний якому відкритий ключ засвідчено в центральному засвідчувальному органі або засвідчувальному центрі.”.

3. Пункт 8 після слів “за допомогою” доповнити словом “сертифіката”.вгору