Про затвердження плану заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції України на 2019 рік
Розпорядження Кабінету Міністрів України; План, Заходи від 22.05.2019353-р
Документ 353-2019-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.05.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 травня 2019 р. № 353-р
Київ

Про затвердження плану заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції України на 2019 рік

1. Затвердити план заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції України на 2019 рік (далі - план заходів), що додається.

2. Центральним органам виконавчої влади до 1 листопада 2019 р. поінформувати Державне агентство з питань електронного урядування про стан виконання плану заходів.

3. Державному агентству з питань електронного урядування до 1 грудня 2019 р. підготувати та подати Кабінетові Міністрів України узагальнений звіт про виконання плану заходів разом із пропозиціями щодо здійснення заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції у 2020 році.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 49
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 22 травня 2019 р. № 353-р

ПЛАН ЗАХОДІВ
з підтримки розвитку індустрії програмної продукції України на 2019 рік

1. Розробити:

функціональні модулі електронного рецепту на лікарські засоби та електронного направлення на медичне обслуговування відповідного виду лікарями різних спеціальностей у складі “Електронної системи охорони здоров’я”.


МОЗ, НСЗУ, центральні органи виконавчої влади.


IV квартал 2019 р.;

програмне забезпечення для щоденного збору та опрацювання оперативної інформації про хід проведення польових робіт.


Мінагрополітики, обласні держадміністрації.


III квартал 2019 року.

2. Забезпечити:

введення у промислову експлуатацію Єдиної електронної системи епідеміологічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції.


МОЗ, центральні органи виконавчої влади.


IV квартал 2019 р.;

створення в установленому законодавством порядку комплексної системи захисту інформації Єдиної електронної системи епідеміологічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції та всіх її компонентів з підтвердженою відповідністю.


МОЗ, НСЗУ, Адміністрація Держспецзв’язку, центральні органи виконавчої влади.


IV квартал 2019 року.

3. Здійснити запуск роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг на базі Державної установи “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України” з дотриманням вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг.


МОЗ, Мін’юст, Адміністрація Держспецзв’язку.


III квартал 2019 року.

4. Провести аналіз діяльності національних виробників програмного забезпечення в сфері кіберзахисту з метою подальших консультацій та взаємодій щодо виконання затвердженого плану заходів з кіберзахисту та резервного копіювання і збереження даних інформаційних ресурсів Мінінфраструктури.


Мінінфраструктури, Адміністрація Держспецзв’язку, центральні органи виконавчої влади.


IV квартал 2019 року.

5. Сприяти підвищенню рівня кіберзахисту, створенню захищеної програмної продукції шляхом популяризації впровадження захищених операційних систем українського виробництва з підтвердженням їх відповідності вимогам законодавства у сфері захисту інформації, що гармонізоване з міжнародними стандартами у сфері захисту інформації, інформаційної безпеки, та впровадження в національні програмні продукти національних стандартів, гармонізованих з міжнародними, які визначають механізми захисту інформації та вимоги до рівня безпеки у сфері електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг.


Адміністрація Держспецзв’язку, центральні органи виконавчої влади.


Постійно.
вгору