Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 25.05.2009348/2009
Документ 348/2009, поточна редакція — Прийняття від 25.05.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з
питань сім'ї, материнства і дитинства, вирішення питань
соціального захисту багатодітних сімей, створення умов для
всебічного розвитку кожної дитини, високу професійну майстерність
і з нагоди Дня захисту дітей п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БУЖДУГУ - батька, який самостійно виховує Дарія Дарійовича дванадцять дітей, Чернівецька область
ГОЛУБА - президента Полтавської обласної Володимира Семеновича благодійної організації "Допоможемо
дітям"
ГРИЩУКА - батька-вихователя дитячого будинку Віктора Адамовича сімейного типу, м. Дніпропетровськ
ГРІНЧЕНКО - голову правління Волинського обласного
Олену Миколаївну відділення Дитячого фонду України
ДІДИКА - батька, який самостійно виховує сім Дмитра Богдановича дітей, Миколаївська область
КРАВЦОВА - батька, який самостійно виховує десять
Федора Анатолійовича дітей, Луганська область
КУЗЬМИЧА - засновника благодійної організації Валерія Мусійовича "Будинок милосердя Рокитнівщини",
Рівненська область
КУЛЬЧИЦЬКОГО - батька, який самостійно виховує десять
Петра Васильовича дітей, Вінницька область
ЛИСКІНА - батька-вихователя дитячого будинку Віталія Олексійовича сімейного типу, Дніпропетровська
область
МАРИНЧЕНКА - голову Київського міського об'єднання
Василя Івановича організацій багатодітних
МОЙША - батька, який самостійно виховує п'ять
Юрія Івановича дітей, Донецька область
ОЛІЙНИКА - батька, який самостійно виховує шість
Миколу Михайловича дітей, Хмельницька область
СЕМІКОП - голову громадського руху "Віра, Надія,
Тетяну Євгенівну Любов", м. Одеса
СТЕШЕНКО - голову Спілки матерів Оболонського Євгенію Олександрівну району міста Києва "Сонячний промінь"
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ДЕМЕНТЬЄВА - воїна-інтернаціоналіста, голову Олександра Вікторовича дитячо-юнацького об'єднання міста
Севастополя "Золотий пояс"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БОЖКОВУ - матір-виховательку дитячого будинку Галину Анатоліївну сімейного типу, Луганська область
ГОРКАВЧУК - матір-виховательку дитячого будинку Оксану Іванівну сімейного типу "Родина", Закарпатська
область
ДЗЮБУ - матір-виховательку дитячого будинку Тетяну Іванівну сімейного типу, Дніпропетровська
область
ІСАЄВУ - матір-усиновительку, Донецька область
Світлану Анатоліївну
КОГАН - матір-виховательку дитячого будинку Ольгу Анатоліївну сімейного типу, м. Донецьк
КРЮКОВСЬКУ - матір-виховательку дитячого будинку Людмилу Федорівну сімейного типу, м. Херсон
КУЛЬБАК - матір-опікуна, яка виховує п'ять дітей,
Світлану Кирилівну Харківська область
МАКАРОВУ - прийомну матір, опікуна, яка виховує Тетяну Семенівну одинадцять дітей-сиріт, позбавлених
батьківського піклування, м. Чернігів
МАРТИНЮК - матір-виховательку дитячого будинку Анжелу Михайлівну сімейного типу, м. Чернівці
МИХАЙЛІЧЕНКО - матір-виховательку дитячого будинку Наталію Павлівну сімейного типу, Харківська область
НАЗАРЕНКО - матір-виховательку дитячого будинку Олену Володимирівну сімейного типу, Автономна Республіка
Крим
ПЕРЕЯТЕНЕЦЬ - матір-виховательку дитячого будинку Надію Миколаївну сімейного типу, Полтавська область
ПОЛУХТІНУ - матір-виховательку дитячого будинку Людмилу Іванівну сімейного типу, Херсонська область
ШМОЙЛОВУ - матір-виховательку дитячого будинку Анну Пимонівну сімейного типу, Дніпропетровська
область
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
ВАЛОВУ - жительку села Нове Чернігівського Світлану Іванівну району, Чернігівська область
ГЕНОВА - жителя села Лозуватка Приморського Сергія Володимировича району, Запорізька область
ДМИТРУКА - молодшого інспектора Ладижинської Сергія Володимировича виправної колонії N 39, Вінницька
область
ТЕРЕЩЕНКА - учня Недригайлівської спеціалізованої
Володимира Вікторовича загальноосвітньої школи I-III ступенів,
Сумська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АРТЬОМЕНКУ - асистентові кафедри акушерства та Володимиру Вікторовичу гінекології Одеського державного
медичного університету
ЛИТВИНЕНКО - головному лікареві комунального Галині Іванівні лікувально-профілактичного закладу
"Сумський обласний спеціалізований
будинок дитини"
МЕДВЕДЮ - завідувачеві відділення державної Володимиру Ісааковичу установи "Інститут педіатрії,
акушерства і гінекології Академії
медичних наук України"
НІФОНТОВІЙ - завідувачеві відділення Національної Ларисі Валентинівні дитячої спеціалізованої лікарні
"Охматдит" Міністерства охорони
здоров'я України
ФИСУН - завідувачеві відділення державної Валентині Миколаївні установи "Інститут педіатрії,
акушерства і гінекології Академії
медичних наук України"
ХОРОШЕНЮКУ - головному лікареві комунальної медичної
Івану Івановичу установи "Міська дитяча поліклініка"
міста Чернівці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ГЕРЦЕНУ - завідувачу кафедри Національної Генріху Івановичу медичної академії післядипломної освіти
імені П.Л. Шупика, доктору медичних
наук, професору, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ВААПОВУ - викладачу Харцизької міської школи Руслану Зіяєвичу мистецтв, батьку, який самостійно
виховує трьох дітей, Донецька область
ДМИТРІЄВУ - викладачу дитячої музичної школи N 4,
Олександру Івановичу м. Одеса
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БИЧКОВІЙ - заступникові голови наглядової ради Ірині Анатоліївні благодійного фонду "Духовне
відродження", м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БУДАНЦЕВІЙ - директорові Кам'янець-Подільського Аллі Іванівні навчально-виховного комплексу з центром
реабілітації слабозорих дітей,
Хмельницька область
ВАХНЯК - директорові Гвіздецької спеціальної Надії Григорівні загальноосвітньої школи-інтернату для
дітей з вадами фізичного та розумового
розвитку, Івано-Франківська область
ВОЛОШЕНЮК - директорові Печеніжинської спеціальної
Катерині Степанівні загальноосвітньої школи-інтернату з
поглибленим професійно-трудовим
навчанням, Івано-Франківська область
ЗІНЬКЕВИЧ - завідуючій Демидівським дошкільним Раїсі Опанасівні навчальним закладом (центр розвитку
дитини) "Орлятко", Київська область
КОЛОМОЄЦЬ - учительці-логопеду Новомиколаївської Лідії Володимирівні спеціальної загальноосвітньої
школи-інтернату для дітей із важкими
вадами мовлення, Запорізька область
М'ЯЛКОВСЬКІЙ - матері-виховательці дитячого будинку Валентині Василівні сімейного типу, учительці Чабанівської
загальноосвітньої школи I-III ступенів,
Хмельницька область
ПЕТИЛЯК - усиновительці, виховательці дошкільного
Ірині Василівні навчального закладу N 12 міста
Кременчука, Полтавська область
ТАРАНІШИНІЙ - опікуну, викладачеві спеціальних Тетяні Борисівні дисциплін професійно-технічного училища
N 32 міста Червонозаводське, Полтавська
область
ТОРБІ - директорові спеціальної школи-інтернату
Леоніду Сергійовичу N 15 для дітей з наслідками
поліомієліту та церебральними
паралічами міста Києва
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
МЕЛІНТІ - усиновительці шести дітей, двірникові
Марії Михайлівні філії "Відділення Промінвестбанку в
м. Чернівці"
СЕРДЮКОВІЙ - генеральному директорові товариства Ользі Станіславівні "Анна", голові правління благодійного
фонду "Зігрій любов'ю дитину",
м. Житомир
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
АМЕЛІНІЙ - директорові Луганського обласного Аліні Василівні центру соціально-психологічної
реабілітації неповнолітніх
БРИК - матері-виховательці дитячого будинку Ользі Костянтинівні сімейного типу, члену координаційної
ради з тендерних питань та проблем
сім'ї при Новгородківській районній
державній адміністрації, Кіровоградська
область
БУГАЙОВІЙ - матері-виховательці дитячого будинку Людмилі Федорівні сімейного типу, члену координаційної
ради з питань сім'ї та жінки при
Олександрійській міській раді,
Кіровоградська область
ДУДУКУ - начальникові відділу у справах сім'ї та
Івану Степановичу молоді Борщівської районної державної
адміністрації, Тернопільська область
КРИВЕНКО - директорові Ватутінського центру Любові Іванівні соціальної опіки дитини при МБФ
"Отчий дім", Черкаська область
ОЛІШЕВСЬКІЙ - заступникові начальника служби у Валентині Іванівні справах дітей Харківської обласної
державної адміністрації
ПУЛЬЧЕВІЙ - начальникові служби у справах дітей Наталії Георгіївні Криворізької районної державної
адміністрації, Дніпропетровська область
САВЕЛЬЄВІЙ - начальникові служби у справах дітей Олені Олегівні Житомирської обласної державної
адміністрації
САВЧЕНКО - начальникові служби у справах дітей Зінаїді Іванівні Покровської районної державної
адміністрації, Дніпропетровська область
СКРИПНІКОВІЙ - начальникові відділу Державного Юлії Степанівні департаменту з усиновлення та захисту
прав дитини Міністерства України у
справах сім'ї, молоді та спорту
СОБОЛИК - начальникові служби у справах дітей Любові Іванівні Монастириської районної державної
адміністрації, Тернопільська область
ШВИРЬОВІЙ - начальникові служби у справах дітей Людмилі Олександрівні Одеської обласної державної
адміністрації
ШИРОКОВІЙ - начальникові служби у справах дітей Любові Борисівні Золочівської районної державної
адміністрації, Харківська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БЛІНКЕВИЧУ - трактористові сільськогосподарського Віктору Миколайовичу товариства "Корнин-Агро", батьку, який
самостійно виховує трьох дітей,
Житомирська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ДЕМЧЕНКУ - слюсареві дочірнього підприємства Віктору Степановичу "Фіолентмехпласт", батьку, який
самостійно виховує сім дітей, Автономна
Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ЗОНОВУ - тренерові-викладачу Вінницької Леоніду Олександровичу дитячо-юнацької спортивної школи
КОЛОДІЮ - старшому тренерові Львівської обласної
Михайлу Мироновичу дитячо-юнацької спортивної школи
НАГІБІНУ - тренерові-викладачу спеціалізованої Олександру Геннадійовичу дитячо-юнацької школи олімпійського
резерву "Юний Спартаківець", м. Київ
НЕГЕРУ - тренерові Закарпатської обласної Степану Степановичу дитячо-юнацької спортивної школи
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ЖМАКУ - активісту благодійної допомоги Володимиру Миколайовичу школам-інтернатам для дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського
піклування, раднику президента
акціонерного товариства "Київстар
Дж.Ес.Ем.", м. Київ
ПАВЛОВІЙ - голові Всеукраїнської Фундації "Захист
Євгенії Борисівні Прав Дітей", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
РУЩАК - опікуну, медичній сестрі лікарської Любові Іллічні амбулаторії загальної практики сімейної
медицини села Синевир, Закарпатська
область
СТЕЛЬМАХ - старшій сестрі медичній дитячого Олександрі Василівні спеціалізованого клінічного санаторію
"Хаджибей", Одеська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 25 травня 2009 року
N 348/2009



вгору