Документ 339/2016, поточна редакція — Прийняття від 22.08.2016

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов'язків, постановляю:


у Збройних Силах України:


Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


ДРОЗДОВА
Сергія Семеновича

-

генерал-лейтенанта


ОСИКУ
Олега Васильовича

-

старшого лейтенанта


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


БЕРЕЗОВСЬКОГО
Олега Федоровича

-

полковника


БУЙВОЛЮКА
Олександра Васильовича

-

капітана


ВИШНЕВСЬКОГО
Олександра Вікторовича

-

майора


ГРИНЬКЕВИЧА
Олександра Альбертовича

-

майора


ДЕНИСОВА
Андрія Володимировича

-

майора


ДЕРКАЧА
Олександра Вікторовича

-

капітана


ДРАПАТОГО
Михайла Васильовича

-

підполковника


ЖИВИЛА
Євгена Олександровича

-

підполковника


КОБИЗЬКОГО
Дмитра Олексійовича

-

майора


КОЛЕСНИКА
Ігоря Івановича

-

генерал-лейтенанта


КОЛЕСНІКА
Андрія Івановича

-

полковника


КОМАРА
Андрія Івановича

-

підполковника


КОТЛИКА
Вячеслава Юрійовича

-

підполковника


КРАСИЛЬНИКОВА
Дмитра Сергійовича

-

полковника


КРІВКА
Миколу Васильовича

-

полковника медичної служби


КРЮЧКУ
Леоніда Миколайовича

-

полковника


ЛИСЕНКА
Ігоря Євгеновича

-

полковника


ЛІЩУКА
Олександра Володимировича

-

капітана


НІКІТЧУКА
Василя Івановича

-

підполковника


ОСИПЧУКА
Василя Миколайовича

-

полковника


ПЕТРЮКА
Даніяра Танасійовича

-

підполковника


ПРОКОПІВА
Михайла Михайловича

-

полковника


РИБКУ
Євгенія Миколайовича

-

полковника


САНДУЛА
Олексія Євгеновича

-

старшого лейтенанта


СІКОЗУ
Віктора Олександровича

-

майора


СТЕПАНЕНКА
Євгена Олександровича

-

полковника


ЧЕРЕДНІЧЕНКА
Ігоря Анатолійовича

-

майора


ШВЕЦЯ
Миколу Миколайовича

-

полковника


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


АФАНАСЬЄВА
Андрія Олександровича

-

старшого солдата


БАЛТАКА
Дениса Олександровича

-

солдата


БОЧКОВА
Євгена Миколайовича

-

майора


БРЕКА
Дмитра Сергійовича

-

старшого солдата


ВАКУЛЕНКА
Андрія Сергійовича

-

молодшого сержанта


ВОЙТОВИЧА
Ігоря Романовича

-

прапорщика


ВОЛОЩУКА
Сергія Петровича

-

старшого сержанта


ГЛАДУНА
Олексія Юрійовича

-

капітана


ГОРБАЧОВА
Єгора Костянтиновича

-

підполковника


ГРЕБЕНЕВИЧА
Михайла Миколайовича

-

сержанта


ГРІНЧЕНКА
Олександра Григоровича

-

старшого солдата


ДАЛУЦЬКОГО
Олексія Володимировича

-

старшого солдата


ДЕМ'ЯНЕНКА
Володимира Олександровича

-

старшого солдата


ЖУКА
Олега Олексійовича

-

старшого сержанта


ЖУРАВЛЬОВА
Євгена Володимировича

-

солдата


ЗІМНИЦЮ
Андрія Івановича

-

солдата


ЗУБЛЕВСЬКОГО
Владислава Юрійовича

-

старшого сержанта


ІШУТІНА
Іллю Андрійовича

-

солдата


КАЛАЧА
Олександра Михайловича

-

молодшого сержанта


КАРАЙБІДУ
Сергія Миколайовича

-

солдата


КОВАЛЯ
Андрія Олеговича

-

старшого солдата


КОНДАКОВА
Віталія Михайловича

-

сержанта


КОНТАРЕНКА
Володимира Володимировича

-

молодшого лейтенанта


КОРНІЄНКА
Анатолія Петровича

-

молодшого сержанта


КУЛЬЧИЦЬКОГО-ГУСТА
Михайла Михайловича

-

солдата


ЛАБЕНКА
Сергія Миколайовича

-

солдата


ЛОЛАШВІЛІ
Бадрі Геодердзіновича

-

старшого лейтенанта


ЛОТОЦЬКОГО
Олександра Васильовича

-

молодшого сержанта


ЛЮТАРЕВИЧА
Сергія Васильовича

-

солдата


НАНІ
Сергія Васильовича

-

старшого сержанта


ОСТАПЕНКА
Ігоря Вікторовича

-

майора


ОШКАЛА
Валерія Миколайовича

-

підполковника


ПОЛІЩУКА
Олександра Андрійовича

-

солдата


П'ЯТАКОВА
Павла Петровича

-

солдата


РОГОВСЬКОГО
Віталія Валерійовича

-

капітана


РОДУ
Руслана Григоровича

-

старшого сержанта


САВЧЕНКА
Віталія Валентиновича

-

старшину


САВЧУКА
Олега Івановича

-

старшого прапорщика


САМЧУКА
Миколу Олексійовича

-

солдата


СИРОТЮКА
Володимира Валерійовича

-

старшого солдата


СОБУЦЬКОГО
Віктора Павловича

-

старшину


СОЛОВЙОВА
Олександра Володимировича

-

солдата


СТРОМІНА
Володимира Миколайовича

-

солдата


ТРЕТЯКА
Дмитра Миколайовича

-

солдата


ТЯГЛА
В'ячеслава Юрійовича

-

молодшого сержанта


ФІТКАЛЕНКА
Івана Олеговича

-

старшого солдата


ХАНЧУ
Володимира Володимировича

-

старшого прапорщика


ЦИМБАЛУ
Сергія Петровича

-

старшого солдата


ЦИРКЕВИЧА
Руслана Володимировича

-

старшого сержанта


ЧЕРПІТУ
Богдана Віталійовича

-

молодшого сержанта


ШАТАЛОВА
Сергія Сергійовича

-

старшого лейтенанта


ШКІНДЮКА
Дмитра Івановича

-

лейтенанта


ЩАВІНСЬКОГО
Віталія Вікторовича

-

молодшого сержанта


ЯРМОЛЮКА
Руслана Петровича

-

старшого солдата


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БУЛАЄНКО
Ірину Володимирівну

-

головного спеціаліста відділу Департаменту Міністерства оборони України


ПАЛАМАРЧУК
Вікторію Сергіївну

-

старшого ординатора хірургічного відділення 61 військового мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, капітана медичної служби


ПУШКАРЬОВУ
Наталію Антонівну

-

радника заступника Міністра оборони України - керівника апарату


Нагородити орденом Данила Галицького


БОГДАНА
Івана Степановича

-

полковника медичної служби


ГРАБОВСЬКОГО
Назара Зеновійовича

-

лейтенанта медичної служби


ГУДЄЄВА
Юрія Миколайовича

-

полковника


ДЗЯНОГО
Сергія Петровича

-

майора


ДОМБРОВИЧА
Мирослава Івановича

-

капітана медичної служби


ДУБОВИКА
Геннадія Валентиновича

-

полковника


ЄВТУШЕНКА
Олега Вікторовича

-

полковника


ЛИТВИНЕНКА
Миколу Федоровича

-

полковника


ЛУКАШИКА
Юрія Петровича

-

полковника


МИКОЛЕНКА
Юрія Михайловича

-

полковника


ОСТРЯНСЬКОГО
Євгенія Вікторовича

-

полковника


ПІТЧУКА
Андрія Миколайовича

-

молодшого лейтенанта


ПРАЦКОВА
Сергія Анатолійовича

-

полковника


ПУГАЧОВА
Олексія Ігоровича

-

підполковника


ШАПОВАЛОВА
Валерія Миколайовича

-

полковника


ЩЕРБИНУ
Олександра Олександровича

-

лейтенанта медичної служби


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


БЕРЕЖКА
Олексія Володимировича

-

старшину


ГЕТМАНА
Олександра Миколайовича

-

солдата


ГОЛОВЧЕНКА
Олександра Миколайовича

-

старшого солдата


КОВАЛЕНКА
Ігоря Миколайовича

-

солдата


КРЕПЧЕНКА
Сергія Олександровича

-

майора


КУРАША
Леоніда Степановича

-

підполковника


МАКСИМОВА
Максима Станіславовича

-

солдата


МАЦИБОРУ
Сергія Вікторовича

-

солдата


МЄДНІКОВА
Сергія Анатолійовича

-

полковника


ОРЕЩУКА
Владислава Валерійовича

-

солдата


ПИЛИПЕНКА
Сергія Володимировича

-

старшого солдата


ПІХНЯКА
Анатолія Васильовича

-

майора


ПОЛІЩУКА
Андрія Миколайовича

-

капітана 1 рангу


ПОМАЗАНА
Віктора Сергійовича

-

старшого лейтенанта


СОКУРЕНКА
Олександра Васильовича

-

солдата


ТАРАНА
Олександра Олександровича

-

полковника


ТАРАСОВА
Сергія Михайловича

-

полковника


ТЕНИЦЬКОГО
Андрія Миколайовича

-

солдата


ТОКАРЧУКА
Василя Григоровича

-

полковника


ТРЕТЯКА
Романа Миколайовича

-

старшого солдата


ФІЛІППОВА
Андрія Андрійовича

-

підполковника


ХИЛЯ
Івана Вікторовича

-

солдата


ЦУРІКУ
Сергія Володимировича

-

підполковника


ЧИКУНА
Михайла Сергійовича

-

прапорщика


ЩУРОВА
Сергія Валерійовича

-

солдата


ЯКОВЕНКА
Володимира Володимировича

-

полковника


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ЦІКА
Віктора Васильовича

-

підполковника


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


КІНДСФАТЕРА
Олександра Івановича

-

майора


МАКСИМЧУКА
Сергія Степановича

-

солдата


МИХАЙЛЮК
Ярославу Іванівну

-

старшого сержанта


МОРОЗЕВИЧА
Олега Михайловича

-

солдата


ПРЯДКА
Ярослава Віталійовича

-

старшого лейтенанта


Присвоїти почесні звання:


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГАВІНСЬКОМУ
Олексію Михайловичу

-

артистові військового оркестру Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ЛЕЩЕНКУ
Сергію Петровичу

-

провідному науковому співробітникові відділу наукового центру Повітряних Сил Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, доктору технічних наук


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


КАРНАУХУ
Михайлу Івановичу

-

начальникові 65 військового мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, полковнику медичної служби


СУНИЧУКУ
Миколі Миколайовичу

-

начальникові відділення клініки Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь", полковнику медичної служби


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ОСЬОДЛУ
Василю Іллічу

-

начальникові гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, доктору психологічних наук, полковнику


ПІЛЬКЕВИЧУ
Ігорю Анатолійовичу

-

завідувачеві кафедри Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, доктору технічних наук


ТЕРЕЩЕНКУ
Анатолію Миколайовичу

-

професорові кафедри інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ЗАЙЦЕВУ
Василю Володимировичу

-

заступникові начальника Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковнику медичної служби


в органах і підрозділах Національної гвардії України:


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ВАШИНГТОН
Енджеі Дем'янівну

-

старшого солдата


КОЛУПАЄВА
Артема Ігоровича

-

майора


МИРОНЕНКА
Олега Миколайовича

-

майора


ШОСТАЛЯ
Євгена Андрійовича

-

молодшого сержанта


Нагородити орденом Данила Галицького


ГРИГОРЯНА
Ігоря Арамовича

-

полковника


УРСУЛА
Володимира Миколайовича

-

полковника


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


БІЛОУСА
Руслана Володимировича

-

підполковника


БОЛЮХА
Миколу Анатолійовича

-

старшого прапорщика


БУЧАЦЬКОГО
Сергія Олександровича

-

старшого прапорщика


ВОЗНОГО
Андрія Анатолійовича

-

старшого лейтенанта


ЗАЙЧЕНКА
Сергія Олександровича

-

старшину


ІЛЮХІНА
Артема Ігоровича

-

майора


КАРГАТОВА
Олексія Петровича

-

підполковника


КОВЕНЮ
Юрія Вікторовича

-

старшину


КРАВЦЯ
Дмитра Володимировича

-

сержанта


МОРОЗА
Андрія Вікторовича

-

старшого сержанта


СЕМЧУКА
Юрія Валерійовича

-

майора


СТОЛЯРА
Дмитра Васильовича

-

прапорщика


ТИНЯ
Тараса Романовича

-

старшого лейтенанта


ШВЕЦЯ
Володимира Івановича

-

прапорщика


в органах і підрозділах Державної прикордонної служби України:


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


БАРАНСЬКОГО
Віталія Леонідовича

-

полковника


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ДЗІКЕВИЧА
Євгенія Вікторовича

-

майора


ШЕВЧИКА
Сергія Валерійовича

-

сержанта


Нагородити орденом Данила Галицького


МАРУЩАКА
Олександра Сергійовича

-

майора


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


БІЛІТЮКА
Віталія Юрійовича

-

сержанта


ГАРКУШУ
Олександра Юрійовича

-

полковника


ЖУРБУ
Сергія Миколайовича

-

підполковника


СЕРЬОГІНА
Сергія Валентиновича

-

старшого прапорщика


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


МИКУЛАНИНЦЯ
Василя Васильовича

-

старшого прапорщика


САМОЙЛЕНКА
Степана Михайловича

-

старшого прапорщика


в органах і підрозділах Служби безпеки України:


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ТАНДІТА
Юрія Вікторовича

-

радника Патронатної служби Служби безпеки України


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ЧЕРВІНСЬКОГО
Романа Григоровича

-

полковника


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ВОЛОЧАЄВА
Дениса Олександровича

-

підполковника


ЖУРАВЛЬОВА
Юрія Володимировича

-

старшину


МІХАЛЬОВА
Олега Олександровича

-

підполковника


ПЕТРЕНКА
Віталія Петровича
(посмертно)

-

полковника


РИБАЛКА
Олександра Тимуровича

-

капітана


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ШУГАЛЕЙ
Людмилу Миколаївну

-

начальника управління Служби безпеки України


Нагородити орденом Данила Галицького


ГРАБОВЦЯ
Михайла Степановича

-

підполковника


ОСТАФІЙЧУКА
Григорія Володимировича

-

генерал-майора юстиції


ПОРОЖНЬОГО
Юрія Володимировича

-

полковника


СЕМОЧКА
Сергія Олексійовича

-

полковника


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


ХРУЩА
Олексія Васильовича

-

старшого лейтенанта


Присвоїти почесне звання


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ІВЧЕНКУ
Олегу Івановичу

-

полковнику


в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ України:


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


МЕЛЬНИКА
Василя Васильовича

-

майора поліції


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ГУСАК
Світлану Іванівну

-

начальника відділу Департаменту МВС України


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ДИКИХ
Олександра Вікторовича

-

начальника відділу лабораторії Державного науково-дослідного інституту МВС України


СОБОЛЄВА
Віталія Анатолійовича

-

начальника відділу Департаменту МВС України


Присвоїти почесні звання:


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


УЛЬЯНОВУ
Олексію Івановичу

-

завідувачеві науково-дослідною лабораторією навчально-наукового інституту Одеського державного університету внутрішніх справ України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


МУДРІЙ
Ларисі Петрівні

-

голові військово-лікарської комісії - лікареві державної установи "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Вінницькій області"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ГОЛОВКУ
Олександру Миколайовичу

-

професорові кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ


КОМІРЧОМУ
Павлу Олексійовичу

-

доцентові кафедри Національної академії внутрішніх справ


в органах і підрозділах Національної поліції України:


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


БАБЕНКА
Олександра Вікторовича

-

майора поліції


БРАЖНІКА
Геннадія Сергійовича

-

полковника поліції


ГРІНЦОВА
Миколу Миколайовича

-

підполковника поліції


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ФАБІЯНОВА
Олександра Миколайовича

-

лейтенанта поліції


в органах і підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій:


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ВНЕНКЕВИЧА
Андрія Миколайовича
(посмертно)

-

старшого лейтенанта служби цивільного захисту


КОВТУНА
Романа Вікторовича

-

машиніста крана Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області


РУДОГО
Юрія Миколайовича
(посмертно)

-

капітана служби цивільного захисту


СТРІЛЬЧУКА
Андрія Миколайовича

-

капітана служби цивільного захисту


ЮНКА
Богдана Юрійовича
(посмертно)

-

сержанта служби цивільного захисту


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


РОСЛОГО
Володимира Миколайовича

-

старшого прапорщика служби цивільного захисту


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ГОНЧАРЕНКА
Дмитра Вікторовича

-

старшого лейтенанта служби цивільного захисту


КЛЮСА
Віктора Миколайовича

-

майора служби цивільного захисту


Присвоїти почесне звання


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


МАЮРОВУ
Михайлу Олександровичу

-

директорові Департаменту ДСНС України


в органах і підрозділах Державної пенітенціарної служби України:


Нагородити орденом Данила Галицького


СЕРДЮКА
Олександра Володимировича

-

полковника внутрішньої служби


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


КАЛАМБЕТА
Володимира Олександровича

-

полковника внутрішньої служби


Присвоїти почесне звання


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ТОГОЧИНСЬКОМУ
Олексію Михайловичу

-

ректорові Академії Державної пенітенціарної служби України, доктору педагогічних наук, полковнику внутрішньої служби


в органах і підрозділах Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України:


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ВАСИЛЬЄВА
Юрія Костянтиновича

-

полковника


МИРОШНИЧЕНКА
Андрія Станіславовича

-

полковника


СТАРОСТЕНКА
Сергія Олександровича

-

полковника


в органах і підрозділах Управління державної охорони України:


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


ГАНУЩАКА
Андрія Анатолійовича

-

старшого лейтенанта


КОВРИЖЕНКА
Анатолія Володимировича

-

майора


КУРІШКА
Романа Віталійовича

-

капітана


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ГОЛОВНЮ
Миколу Володимировича

-

майора


ЗАБОЦЬКОГО
Михайла Михайловича

-

підполковника


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


ЧУЛІПУ
Олега Олексійовича

-

майора


Присвоїти почесне звання


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


РОМАНЯКУ
Михайлу Михайловичу

-

професорові Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка


в органах і підрозділах Генеральної прокуратури України:


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ДОВБИШ
Наталію Вікторівну

-

старшого радника юстиції


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ВАРЧЕНКО
Ольгу Олександрівну

-

старшого радника юстиції


ВАСИЛЕНКА
Сергія Володимировича

-

старшого радника юстиції


ЗАХАРОВА
Максима Олександровича

-

старшого радника юстиції


КІЗЯ
Сергія Миколайовича

-

старшого радника юстиції


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


ГОВОРУЩАКА
Олександра Миколайовича

-

майора юстиції


ЯРОВОГО
Сергія Олександровича

-

підполковника юстиції


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


БАЛАНА
Михайла Валерійовича

-

полковника юстиції


Присвоїти почесне звання


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БАЗУРКАЄВУ
Омару Ахмановичу

-

старшому раднику юстиції


ГНАТЮКУ
Мирославу Миколайовичу

-

старшому раднику юстиції


КОРОЛЮ
Віктору Васильовичу

-

полковнику юстиції


КОТЦЮ
Євгену Анатолійовичу

-

старшому раднику юстиції


ПСЮКУ
Роману Йосиповичу

-

старшому раднику юстиції


РУДЮ
Юрію Олександровичу

-

полковнику юстиції


ЧЕРНЕЗІ
Олександру Миколайовичу

-

старшому раднику юстиції.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
22 серпня 2016 року
№ 339/2016




вгору