Документ 337/2006, поточна редакція — Прийняття від 03.05.2006

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами
України з нагоди Дня Перемоги

За особисту мужність і відвагу, незламність духу у боротьбі з
фашистськими загарбниками у період Великої Вітчизняної війни
1941-1945 років, активну діяльність у ветеранських організаціях
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
АНДРЕЄВУ - голову Кримської республіканської Олександру Федорівну організації партизан і підпільників
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ГЕЛЕТУ - голову ради Івано-Франківського Степана Несторовича обласного відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
ПРИХОДЬКА - голову Севастопольської міської ради
Болеслава Платоновича ветеранів
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНТОНЕНКА - члена Славутської міської ради Петра Степановича ветеранів війни та праці, Хмельницька
область
АРСЕНА - голову Івано-Франківської обласної Бориса Семеновича організації колишніх в'язнів
нацистських концтаборів і гетто
БАЗИЛЕВИЧА - голову комісії Кодимської районної Петра Семеновича ради організації ветеранів України,
Одеська область
БАЧИНСЬКОГО - Героя Радянського Союзу, голову Дмитра Григоровича Львівської обласної організації
ветеранів України
БЕРЕГОВОГО - голову первинної організації ветеранів
Івана Федоровича Михайлівського автотранспортного
підприємства, Запорізька область
БОНДАРЯ - заступника голови ради Луганської Анатолія Федоровича обласної організації ветеранів України
БОНДАРЕНКА - артиста Донецького обласного Михайла Івановича академічного українського
музично-драматичного театру
БУДОВІЧА - учасника розмінування у повоєнний Гая Володимировича період, м. Керч, Автономна Республіка
Крим
БУРСУКА - голову Чернівецької організації Іосіфа Абрамовича колишніх в'язнів гетто та нацистських
концтаборів
ВАСЬКА - голову комісії Вільнянської районної
Олександра Андрійовича ради ветеранів, Запорізька область
ВІКОВАНА - директора Державного музею-заповідника
Івана Петровича "Битва за Київ у 1943 році", Київська
область
ГАВРИША - Героя Соціалістичної Праці, голову Олексія Олексійовича Сахновщинської районної організації
ветеранів України, Харківська область
ГОВДУ - голову Львівського обласного Івана Федоровича відділення Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
ГОВОРУЩЕНКА - професора Харківського національного
Миколу Яковича автомобільно-дорожнього університету
ГОНЧАРА - активіста ветеранського руху Федора Семеновича Сокирянського району Чернівецької
області
ГУБЕРТА - члена Мукачівської районної ради Михайла Гавриловича організації ветеранів України,
Закарпатська область
ДЕКЕРМЕНДЖІ - члена президії Старокостянтинівської
Дмитра Федоровича районної ради організації ветеранів
України, Хмельницька область
ДАНЬКА - члена Рубіжанської міської організації
Івана Мироновича ветеранів України, Луганська область
ЗВОНАРЯ - голову правління Іршавської районної
Василя Юрійовича організації "Товариство добровольців
Закарпаття - учасників війни",
Закарпатська область
КІСЛОВА - голову Лисичанської міської Миколу Трохимовича організації ветеранів України,
Луганська область
КОЙФМАНА - голову Вінницького міського товариства
Григорія Йосиповича колишніх неповнолітніх в'язнів
фашистських концтаборів, гетто та їх
рятівників
КРИГІНА - члена Київського відділення Станіслава Степановича Української спілки в'язнів - жертв
нацизму
КУТУЗОВА - члена ради громадського об'єднання Олександра Петровича "Організація ветеранів Подільського
району міста Києва"
МАРЧЕНКО - голову Черкаської міської організації
Розу Василівну ветеранів
МЕЛЬНИКА - заступника голови Вінницької обласної
Євгенія Климентовича організації інвалідів Великої
Вітчизняної війни та Збройних Сил
України
МОСКАЛЕНКА - голову Чернігівської обласної ради Анатолія Івановича ветеранів України
ПАЛИВОДУ - голову президії Оржицької районної Олександра Филимоновича організації інвалідів війни та
Збройних Сил, Полтавська область
ПАЛЬМІНА - голову Сімферопольської міської ради
Сергія Олексійовича ветеранів, Автономна Республіка Крим
ПАХОМОВА - завідувача кафедри Одеського Івана Микитовича державного економічного університету
РАУХВЕРГЕРА - заступника голови Київської Йосипа Анатолійовича організації євреїв - колишніх в'язнів
нацистських концтаборів і гетто
РИБКУ - президента Республіканського Василя Васильовича благодійного фонду "Південь" з пошуку
військових поховань
РОМАСЯ - голову ради Івано-Франківської Анатолія Максимовича обласної організації ветеранів України
СИВОЛОБА - директора Новопокровської педагогічної
Василя Микитовича гімназії-інтернату, Дніпропетровська
область
ТРЕЩОВА - голову ради Житомирської міської Анатолія Тимофійовича організації ветеранів
ХІМІЧА - члена Кременчуцької міської Федора Касяновича організації ветеранів, Полтавська
область
ХРУЩА - голову ради організації ветеранів Віктора Лукича акціонерного товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
ШВАРЦМАНА - голову ради Одеської регіональної Рувина Мордковича асоціації євреїв - колишніх в'язнів
гетто і нацистських концтаборів
ШПАРИКА - голову Стрийського районного Василя Івановича відділення Всеукраїнського об'єднання
ветеранів, Львівська область
ЮРЧЕНКА - голову ради ветеранів села Мартинівка
Дмитра Єфремовича Канівського району, Черкаська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня
КОНЬКОВА - голову Комісії у справах колишніх Василя Олександровича партизанів Великої Вітчизняної війни
1941-1945 рр. при Верховній Раді
України
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ВАРЮХІНА - професора кафедри Національної Володимира Олексійовича академії оборони України, м. Київ
ВАСЮХІНА - члена Кременчуцької міської Олександра Івановича організації ветеранів, Полтавська
область
ЖУКА - заступника голови ради Петра Андрійовича Дніпродзержинської міської організації
ветеранів України, Дніпропетровська
область
ЗАМАЛЕЕВА - члена Національної спілки письменників
Саліха Шакіровича України, м. Харків
ЗУБКА - ветерана прикордонних військ, м. Київ
Григорія Симоновича
КАШИРІНА - голову ради Житомирської обласної Миколу Леонтійовича організації ветеранів
КНЯЗЄВА - працівника Національного технічного Миколу Федоровича університету України "Київський
політехнічний інститут"
КОЗЛОВА - першого заступника голови Валерія Івановича Балаклавської районної ради ветеранів,
м. Севастополь
КОНОНЕНКА - активіста ветеранського руху, Юрія Івановича м. Донецьк
КОТЕЛЕВСЬКОГО - викладача Національної академії Павла Микитовича оборони України, м. Київ
КРИЛОВА - голову Білогірської районної Олександра Михайловича організації інвалідів війни та
Збройних Сил, Автономна Республіка
Крим
КУДРЯШОВА - члена ради Волинської обласної Павла Георгійовича організації ветеранів України
ЛІТВІНОВА - Героя Радянського Союзу, заступника Федора Павловича голови громадської організації "Золота
Зірка", м. Одеса
ОСАДЧОГО - голову об'єднання ветеранів партизан
Володимира Петровича та підпільників Дніпропетровської
обласної ради ветеранів
ПАВЛОВА - викладача Національного технічного Євгена Андрійовича університету України "Київський
політехнічний інститут"
ПАХОЛКА - активіста ветеранського руху, м. Київ
Івана Антоновича
ПІЧУГІНА - працівника Міністерства оборони Володимира Михайловича України
ПОБІРЧЕНКА - голову Міжнародного комерційного Ігоря Гавриловича арбітражного суду і Морської
арбітражної комісії при
Торгово-промисловій палаті України,
м. Київ
ПОЛТОРАЦЬКОГО - керівника Одеського обласного Бориса Макаровича відділення пошуково-видавничого
агентства "Книга Пам'яті України"
ПОНОМАРЕНКА - голову Кролевецької районної ради Степана Сергійовича ветеранів України, Сумська область
СОКОЛОВА - члена Кременчуцької міської Леоніда Сергійовича організації ветеранів, Полтавська
область
УРБАНОВСЬКОГО - члена президії комітету Міжнародної Юрія Олександровича Української спілки учасників війни,
м. Київ
УРСУЛЕНКА - голову ради Ямпільської районної Григорія Олексійовича організації ветеранів України,
Вінницька область
ХАЙТІНА - члена президії комітету Міжнародної Матвія Яковича Української спілки учасників війни,
м. Київ
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
САЛЯВУ - ветерана прикордонних військ, м. Київ
Петра Павловича
СОКОЛОВУ - ветерана прикордонних військ, м. Одеса
Клавдію Іванівну
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
ІВАНЬКА - члена президії Бахмацької районної Володимира Андрійовича ради організації ветеранів України,
Чернігівська область
КОРНЄЄВА - голову Київської обласної ради Володимира Олександровича ветеранів
ЛАТИШЕВА - голову ради ветеранів Центрального Євгена Петровича району міста Сімферополя, Автономна
Республіка Крим
МЕДВЕДЯ - голову Шосткинської міської Миколу Миколайовича організації ветеранів України,
Сумська область
МИХАЙЛОВУ - учасницю партизанського руху, Ганну Василівну Кіровоградська область
ОРЛОВА - старшого викладача Харківського Євгенія Івановича університету Повітряних Сил імені
Івана Кожедуба
ПАЮСОВА - професора Харківського університету Капітона Андрійовича Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
ПОГРЕБСЬКОГО - голову Нововолинської міської Василя Сидоровича організації Всеукраїнського об'єднання
ветеранів, Волинська область
СКАЛЬСЬКОГО - голову ради Одеського громадського Миколу Федоровича об'єднання ветеранів
військово-морського флоту - ветеранів
Великої Вітчизняної війни
ШАПОВАЛА - члена Олександрійської районної ради
Олександра Івановича ветеранів війни і праці,
Кіровоградська область
ЯЦЕНКА - голову Обухівської районної ради Івана Максимовича ветеранів, Київська область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ГОЛІКА - працівника Національної академії Прокопія Павловича оборони України, м. Київ
ДОМАШЕНКА - ветерана прикордонних військ, м. Київ
Івана Сергійовича
КВАРТАЛЬНОГО - члена громадської організації "Союз Костянтина Степановича ветеранів військ Протиповітряної
оборони", м. Миколаїв
НОСОВА - старшого наукового співробітника Олега Олексійовича Національної академії оборони України,
м. Київ
ПЕТРОВА - голову ради Київської організації Юрія Володимировича ветеранів Служби безпеки України "Щит"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АЙНБІНДЕР - члена ради Київської організації Надію Самойлівну євреїв - колишніх в'язнів гетто та
нацистських концтаборів
АЛЕФІРЕНКО - голову Арбузинської районної ради Раїсу Яківну ветеранів війни та праці, Миколаївська
область
ГРЯДУН - члена Високопільської районної ради Марію Іванівну ветеранів війни, Херсонська область
МАКЛАКОВУ - першого заступника голови ради Клару Олексіївну Дніпропетровської міської організації
ветеранів
МУДРЕНОК - голову Печерського осередку Київського
Надію Василівну відділення Української спілки
в'язнів - жертв нацизму
ЧЕРКУН - голову Нікопольського відділення Олену Андріївну Української спілки жертв нацизму,
Дніпропетровська область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БЛОХІНА - працівника друкарні Генерального Миколу Андрійовича штабу Збройних Сил України
БОЙКА - голову організації ветеранів Віктора Івановича Кіровського району міста Макіївки,
Донецька область
РУСЛЯКОВУ - відповідального секретаря Ганну Онисимівну Горлівської міської організації
ветеранів України, Донецька область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
КАЛУСТЬЯНУ - доцентові кафедри Одеського Леону Хачикову національного університету імені
І.І. Мечникова
"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
БЕЛЄВСЬКОМУ - працівникові акціонерного Феліксу Григоровичу товариства "АВІАКОМПАНІЯ "БУКОВИНА",
м. Чернівці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ПОЛЯК - керівникові Народного музею і групи Кларі Рафаїлівні "Пошук" Житомирського агротехнічного
коледжу.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 3 травня 2006 року
N 337/2006



вгору