Про внесення зміни до пункту 10 Порядку акредитації закладу охорони здоров'я
Постанова Кабінету Міністрів України від 27.05.2015329
Документ 329-2015-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 27.05.2015
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 12.06.2015. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 27 травня 2015 р. № 329
Київ

Про внесення зміни до пункту 10 Порядку акредитації закладу охорони здоров’я

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до пункту 10 Порядку акредитації закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 р. № 765 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 29, с. 61;  2013 р., № 2, ст. 40), доповнивши його абзацом такого змісту:

“Строк дії акредитаційних сертифікатів, виданих закладам охорони здоров’я, що провадять діяльність у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або які розташовані на лінії зіткнення, згідно з переліками, затвердженими розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 92, ст. 2655; 2015 р., № 36, ст. 1090), продовжується на період проведення антитерористичної операції.”.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 73




вгору