Документ 315/2018, поточна редакція — Прийняття від 11.10.2018

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня захисника України

За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків постановляю:


у Збройних Силах України:


Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


МАРЧЕНКА
Максима Михайловича

-

підполковника


ПАВЛЮКА
Євгена Валерійовича

-

старшого лейтенанта


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


БАКУЛІНА
Олександра Олександровича

-

підполковника


БОДНАРЕНКА
Миколу Павловича

-

старшого лейтенанта


ГОЛОВАШЕНКА
Юрія Валентиновича

-

полковника


ДОКІЙЧУКА
Костянтина Володимировича

-

підполковника медичної служби


ЗІНЧЕНКА
Дмитра Олександровича

-

капітана


МАЙСТРЕНКА
Олексія Сергійовича

-

полковника


МІРЗАЄВА
Валерія Леонідовича

-

старшого лейтенанта


ПАДАШУЛЮ
Ярослава Андрійовича

-

молодшого лейтенанта


СТАРІКОВА
Віталія Івановича

-

капітана


СТЕГУРУ
Романа Михайловича

-

старшого лейтенанта


ТАТУСЯ
Руслана Вадимовича

-

полковника


ХИМИЧА
Івана Сергійовича

-

лейтенанта


ХОМ’ЯКА
Віктора Олександровича

-

молодшого лейтенанта


ШВЕДЮКА
Володимира Петровича

-

полковника


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


АЛМАЗОВА
Олександра Олександровича

-

сержанта


АРНАУТОВА
Сергія Володимировича

-

старшого солдата


БАБІЙЧУКА
Андрія Олександровича 

-

майора


БАНКА
Івана Андрійовича

-

старшину


БЕЗРОДНОГО
Юрія Анатолійовича

-

солдата


БОНДАРЯ
Максима Сергійовича

-

старшого солдата


ВАЛЕНТОВИЧА
Павла Володимировича

-

старшого солдата


ГАВРИЛЮКА
Миколу Миколайовича

-

молодшого сержанта


ГОРОШАНСЬКОГО
Євгена Вікторовича

-

старшого сержанта


ГРАНКІНА
Олександра Юрійовича

-

солдата


ГРИГОРЕВСЬКОГО
Олександра Вікторовича

-

капітана 3 рангу


ДЕГТЯРА
Олексія Олеговича

-

молодшого сержанта


ДМИТРІВА
Сергія Володимировича

-

сержанта


ЖИЖИЯНА
Миколу Сільвівовича

-

старшого солдата


ЗЕЛІСКА
Любомира Степановича

-

солдата


ІВЧАКА
Юрія Петровича

-

сержанта


КАБУЛУ
Антона Олександровича

-

солдата


КАНДУПУ
Володимира Григоровича

-

молодшого сержанта


КЛІМОВА
Бориса Вікторовича

-

старшого солдата


КОВАЛЕНКА
Дмитра Анатолійовича

-

капітана 1 рангу


КОЗОРОГА
Максима Олексійовича

-

сержанта


КОЛОМІЙЦЯ
Ігоря Петровича

-

молодшого сержанта


КОРЖАНА
Миколу Михайловича

-

старшого сержанта


КОРОБКУ
Костянтина Олексійовича

-

солдата


КОРШИКА
Олексія Станіславовича

-

лейтенанта медичної служби


ЛЕВЧЕНКА
Анатолія Вікторовича

-

старшого солдата


ЛУК’ЯНЕНКА
Олега Юрійовича

-

старшого солдата


МАНЖОСОВА
Максима Павловича

-

солдата


МЕДА
Романа Юрійовича

-

старшого солдата


МОРОЗЮКА
Романа Станіславовича

-

старшого солдата


МУРЕНЦЯ
Ігоря Павловича

-

солдата


НОСЕНКА
Максима Васильовича

-

капітана 3 рангу


ПОЛОНКУ
Олексія Вікторовича

-

солдата


ПОЛЯРУША
Андрія Івановича

-

старшого сержанта


ПОНОМАРЕНКА
Максима Олександровича

-

прапорщика


ПОПОВИЧА
Юрія Орестовича

-

солдата


РІЗАКА
Юрія Миколайовича

-

солдата


РОЗДАЙБІДУ
Олександра Ігоровича

-

сержанта


САВЧУКА
Віктора Степановича

-

молодшого сержанта


СКВОРЦОВА
Олега Ігоровича

-

молодшого сержанта


СНАПРІЄВСЬКОГО
Станіслава Павловича

-

лейтенанта


СТЕПАНОВА
Вадима Олександровича

-

солдата


СТУПКУ
Олександра Олександровича

-

старшого сержанта


СУРОВОГО
Дмитра Ярославовича

-

молодшого сержанта


СУХОВЕРХОВА
Олександра Вікторовича

-

старшого солдата


ТАРАСОВА
Василя Борисовича

-

солдата


ТРОЯНА
Дмитра Андрійовича

-

лейтенанта


ХИЛЯ
Івана Вікторовича

-

молодшого сержанта


ШВАЧИЧА
Василя Олександровича

-

капітана 3 рангу


ШВАЮ
Івана Васильовича

-

старшого солдата


ШЕФФЕРА
Вальтера Кондратовича

-

солдата


ШКУТА
Олександра Миколайовича

-

майора


ЮРІЧУКА
Романа Сергійовича

-

солдата


Нагородити орденом Данила Галицького


БАХМАТА
Віталія Григоровича

-

полковника


ЗАСЕНКА
Вячеслава Миколайовича

-

полковника


ІЩУКА
Ярослава Миколайовича

-

полковника


КОТЕЛЕВСЬКОГО
Михайла Михайловича

-

підполковника


ЛІСНЯКА
Сергія Михайловича

-

підполковника


МАРКІНА
Валерія Володимировича

-

полковника


МІНАКОВА
Руслана Вікторовича

-

полковника


ПИЛИПЕНКА
Павла Вікторовича

-

підполковника медичної служби


ПОКОТИЛА
Віталія Васильовича

-

полковника


ПРИМАЧЕНКА
Юрія Петровича

-

полковника


ХИТРЮКА
Руслана Леонідовича

-

майора


ШАМКА
В’ячеслава Євгеновича

-

генерал-лейтенанта


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


АКОЛІЧНОГО
Сергія Андрійовича

-

старшого сержанта


ВІТРЕНКА
Марка Альбертовича

-

старшого солдата


ГОРДІЙЧУКА
Бориса Миколайовича

-

капітана


ГОРОБЦЯ
Дениса Миколайовича

-

сержанта


ДОРОХОВА
Олега Михайловича

-

полковника


ДРІБНОХОДА
Володимира Андрійовича

-

підполковника


ІВАНОВА
Євгенія Володимировича

-

сержанта


КАПУСТЯНА
Максима Сергійовича

-

молодшого сержанта


КОВАЛЬКА
Андрія Васильовича

-

полковника


КУЗЬМЕНКА
Сергія Васильовича

-

майора


ЛЕГУТУ
Ігоря Олександровича

-

підполковника медичної служби


МИМРІНА
Руслана Леонідовича

-

майора


МІТІОГЛУ
Дмитра Андрійовича

-

солдата


НАЗАРЧУКА
Андрія Сергійовича

-

старшого лейтенанта медичної служби


ПОКАЛЬЧУКА
Андрія Сергійовича

-

старшого лейтенанта медичної служби


ПОЛТАВЦЯ
Олександра Віталійовича

-

підполковника


ПОТОПИЛА
Василя Васильовича

-

солдата


САДЛОВА
Валентина Станіславовича

-

полковника


СТОРОЖУКА
Андрія Васильовича

-

старшого сержанта


СУПРУНА
Максима Вікторовича

-

підполковника


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


ШУЛЬГУ
Анатолія Васильовича

-

старшого мічмана


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


БОБРОВА
Володимира Валерійовича

-

сержанта


ОНИЩЕНКА
Ігоря Миколайовича

-

полковника


ПРОКОПЛЮКА
Ігоря Федоровича

-

полковника


САГАНА
Миколу В’ячеславовича

-

молодшого сержанта


ШИМАНСЬКОГО
Юрія Михайловича

-

старшого солдата


Нагородити медаллю “За врятоване життя”


ДОННИКОВУ
Аліну Вікторівну

-

сержанта


Присвоїти почесні звання:


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”


ГУМЕНЮКУ
Костянтину Віталійовичу

-

начальникові клініки Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, полковнику медичної служби


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”


ДЮДЕНКУ
Олександру Вікторовичу

-

заступникові директора департаменту - начальникові відділу Юридичного департаменту Міністерства оборони України, полковнику юстиції


в підрозділах Служби безпеки України:


Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня


МАЛІКОВА
Віталія Володимировича

-

генерал-полковника


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


МІРОШНИКА
Миколу Вікторовича

-

генерал-майора


ПРОЦЕНКА
Олександра Володимировича

-

полковника


УСТИМЕНКА
Олександра Володимировича 

-

генерал-майора


Нагородити орденом “За мужність” II ступеня


РУСНАКА
Олександра Васильовича

-

полковника


Нагородити орденом “За мужність” III ступеня


ІЩЕНКА
Максима Ігоровича

-

капітана


Нагородити орденом Данила Галицького


ЧУПРОВА
Анатолія Олександровича

-

полковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


ЦЕБРИКА
Олександра Миколайовича 

-

підполковника


в підрозділах Національної гвардії України:


Нагородити орденом “За мужність” III ступеня


ВАКУЛУ
Олексія Анатолійовича

-

старшого сержанта


Нагородити орденом Данила Галицького


ДАНЬКА
Віталія Вікторовича 

-

полковника


КОРОСТАША
Володимира Васильовича

-

полковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


БУТКА
Михайла Павловича

-

полковника


ГУРТОВОГО
Дмитра Євгенійовича

-

полковника


ІВАНОВА
Андрія Володимировича

-

полковника


ПАСІКА
Руслана Віталійовича

-

старшого лейтенанта


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


ВАХНЕНКА
Олександра Олександровича

-

полковника


РЕГЕДУ
Сергія Івановича

-

полковника


в підрозділах Державної прикордонної служби України:


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


БУКОЄМСЬКОГО
Сергія Леонідовича 

-

генерал-майора


ШАРКА
Геннадія Олександровича

-

генерал-майора


Нагородити орденом Данила Галицького


БАЙДИЧА
Андрія Олександровича

-

підполковника


ДІТРІХА
Бориса Борисовича

-

підполковника


СКАРВІНКА
Миколу Володимировича

-

полковника


ЧЕФРАНОВА
Павла Вадимовича

-

підполковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


БАКАНОВА
Романа Володимировича

-

старшого прапорщика


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


БАКУНА
Андрія Олександровича

-

майора


ВЕРБУ
Романа Петровича

-

майора


ЦИБАКА
Ігоря В’ячеславовича

-

старшого прапорщика


ЧЕРГУЦУ
Василя Дмитровича

-

старшого прапорщика


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


КЛЕЦЯ 
Сергія Петровича

-

прапорщика


КОРНЕЛЮКА
Олександра Адамовича 

-

прапорщика


ЛОШАКА
Юрія Михайловича 

-

капітана 1 рангу запасу


в підрозділах Національної поліції України:


Нагородити орденом Данила Галицького


ЛУШПІЄНКА
Миколу Миколайовича

-

генерала поліції третього рангу


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


КАРАБУТУ
Павла Івановича

-

підполковника поліції


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


БІЛОКІНЬ
Мар’яну Миколаївну

-

сержанта поліції


ЧЕРНИШЕВА
Сергія Володимировича 

-

полковника поліції


ШАПОВАЛОВА
Ігоря Юрійовича 

-

полковника поліції


Нагородити медаллю “За врятоване життя”


ФОРОСТЯКА
Івана Степановича

-

лейтенанта поліції


в підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій:


Нагородити орденом “За мужність” III ступеня


КОЗІНА 
Євгена Сергійовича

-

сержанта служби цивільного захисту


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


ГОЦУЛЯКА
Сергія Євгеновича

-

підполковника служби цивільного захисту


ЛЕЩЕНКА
Олександра Олександровича

-

старшого сержанта служби цивільного захисту


ХОМИШАКА
Юрія Романовича

-

підполковника служби цивільного захисту


в підрозділах Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України:


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


ГУБРІЄНКА
Романа Григоровича

-

полковника


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


БЕРЛИМА
Віталія Івановича

-

полковника


ВИШНІВСЬКОГО
Юрія Олександровича 

-

полковника


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


НАЗАРЕНКА
Віталія Петровича

-

старшого прапорщика


ТАРАНУХУ
Олександра Валерійовича

-

полковника


в підрозділах Управління державної охорони України:


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ЄРМОЛКА
Володимира В’ячеславовича

-

полковника


Нагородити орденом Данила Галицького


ОНИЩЕНКА
Сергія Юрійовича

-

полковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


ДВОРЯНСЬКОГО
Бориса Миколайовича

-

полковника


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


ЄКИМОВА
Дмитра Олександровича

-

полковника


ФІЛАТОВА
Василя Анатолійовича

-

майора


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


ГАВЕЛУ
Романа Миколайовича

-

підполковника


ХОДАКОВА
Антона Сергійовича

-

капітана


ЧАБАНЦЯ
Максима Вікторовича

-

майора.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
11 жовтня 2018 року
№ 315/2018




вгору