Про обрання суддів
Постанова Верховної Ради України від 22.05.2008300-VI
Документ 300-VI, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.05.2008

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2008, N 30, ст.262 )

Відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини
першої статті 128 Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада
України п о с т а н о в л я є:
Обрати на посади суддів безстроково:
апеляційного суду Автономної Республіки Крим
Сокола Віктора Степановича;
апеляційного суду Дніпропетровської області
Красвітну Тетяну Петрівну,
Максюту Жанну Іванівну,
Пищиду Миколу Миколайовича;
апеляційного суду Донецької області
Папоян Вікторію Вікторівну,
Хейло Яну Валеріївну;
апеляційного суду Київської області
Волохова Леоніда Анатолійовича;
апеляційного суду Миколаївської області
Лівінського Ігоря Володимировича;
Дніпропетровського апеляційного
адміністративного суду
Баранник Наталію Петрівну;
Донецького апеляційного адміністративного суду
Нікуліна Олександра Анатолійовича;
Харківського апеляційного адміністративного суду
Мінаєву Ольгу Михайлівну;
місцевого Керченського міського суду
Автономної Республіки Крим
Кузьміну Олену Миколаївну;
місцевого Сімферопольського районного суду
Автономної Республіки Крим
Сафонова Володимира Васильовича;
місцевого Калинівського районного суду
Вінницької області
Янків Тетяну Петрівну;
місцевого Піщанського районного суду
Вінницької області
Зарічанського Віталія Григоровича;
місцевого Погребищенського районного суду
Вінницької області
Марченко Людмилу Володимирівну;
місцевого Володимир-Волинського міського суду
Волинської області
Сеника Романа Петровича;
місцевого Луцького міськрайонного суду
Волинської області
Савицьку Надію Володимирівну;
місцевого Павлоградського міськрайонного суду
Дніпропетровської області
Щербину Олександра Олександровича;
місцевого Першотравенського міського суду
Дніпропетровської області
Кривошею Світлану Станіславівну;
місцевого Покровського районного суду
Дніпропетровської області
Пустовар Оксану Савеліївну;
місцевого П'ятихатського районного суду
Дніпропетровської області
Борцову Аллу Анатоліївну;
місцевого Царичанського районного суду
Дніпропетровської області
Гудим Ольгу Михайлівну;
місцевого Амур-Нижньодніпровського районного суду
міста Дніпропетровська
Варенко Олену Павлівну;
місцевого Жовтневого районного суду
міста Дніпропетровська
Маймура Фелікса Федоровича;
місцевого Красногвардійського районного суду
міста Дніпропетровська
Самсонову Вікторію Василівну;
місцевого Дзержинського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Костенко Вікторію Валеріївну;
місцевого Інгулецького районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Соловйову Людмилу Яківну;
місцевого Добропільського міськрайонного суду
Донецької області
Мавроді Романа Федоровича;
місцевого Дружківського міського суду
Донецької області
Гонтар Алевтину Леонідівну;
місцевого Єнакіївського міського суду
Донецької області
Гусєва Віктора Володимировича;
місцевого Краматорського міського суду
Донецької області
Марченко Любов Миколаївну;
місцевого Сніжнянського міського суду
Донецької області
Корекян Наталію Равіліївну;
місцевого Харцизького міського суду
Донецької області
Демидову Віру Костянтинівну;
місцевого Ясинуватського міськрайонного суду
Донецької області
Губську Людмилу Вікторівну;
місцевого Микитівського районного суду
міста Горлівки Донецької області
Добінчак Ольгу Петрівну;
місцевого Будьоннівського районного суду
міста Донецька
Шишова Олега Олексійовича;
місцевого Київського районного суду
міста Донецька
Желтобрюх Ірину Леонтіївну;
місцевого Пролетарського районного суду
міста Донецька
Агєєва Олександра Володимировича;
місцевого Гірницького районного суду
міста Макіївки Донецької області
Супрун Марину Юріївну;
місцевого Ємільчинського районного суду
Житомирської області
Дармограя Івана Івановича;
місцевого Попільнянського районного суду
Житомирської області
Шахрая Миколу Ігоровича;
місцевого Черняхівського районного суду
Житомирської області
Васильчука Сергія Федоровича;
місцевого Чуднівського районного суду
Житомирської області
Бондарчука Ігоря Федоровича;
місцевого Корольовського районного суду
міста Житомира
Бондарчука Вячеслава Володимировича;
місцевого Мукачівського міськрайонного суду
Закарпатської області
Феєра Івана Степановича;
місцевого Болехівського міського суду
Івано-Франківської області
Головенко Ольгу Степанівну;
місцевого Снятинського районного суду
Івано-Франківської області
Потятинника Юрія Романовича;
місцевого Броварського міськрайонного суду
Київської області
Сердинського Володимира Степановича;
місцевого Вишгородського районного суду
Київської області
Войнаренко Людмилу Федорівну;
місцевого Макарівського районного суду
Київської області
Устимчук Маріанну Юріївну;
місцевого Миронівського районного суду
Київської області
Семенцова Юрія Вадимовича;
місцевого Фастівського міськрайонного суду
Київської області
Буймову Любов Петрівну;
місцевого Олександрівського районного суду
Кіровоградської області
Отян Ольгу Володимирівну;
місцевого Петрівського районного суду
Кіровоградської області
Жушмана Олега Миколайовича;
місцевого Кіровського районного суду
міста Кіровограда
Куценка Олександра Володимировича,
Черненко Інессу Вікторівну;
місцевого Білокуракинського районного суду
Луганської області
Третяка Олександра Григоровича;
місцевого Брянківського міського суду
Луганської області
Мігунову Ларису Сергіївну,
Чернову Наталю Іванівну;
місцевого Краснодонського міськрайонного суду
Луганської області
Околота Геннадія Миколайовича;
місцевого Первомайського міського суду
Луганської області
Борзаницю Сергія Володимировича,
Пащенко Ларису Вікторівну;
місцевого Кам'янобрідського районного суду
міста Луганська
Родіонова Сергія Олександровича;
місцевого Вознесенського міськрайонного суду
Миколаївської області
Миронову Оксану Володимирівну;
місцевого Врадіївського районного суду
Миколаївської області
Тихоненка Михайла Івановича;
місцевого Новоодеського районного суду
Миколаївської області
Гажу Олега Петровича;
місцевого Центрального районного суду
міста Миколаєва
Чебанову-Губарєву Наталю Валентинівну;
місцевого Березівського районного суду
Одеської області
Дєткова Олександра Якимовича;
місцевого Білгород-Дністровського
міськрайонного суду Одеської області
Остру Наталію Степанівну;
місцевого Саратського районного суду
Одеської області
Бучацьку Аллу Іванівну;
місцевого Київського районного суду міста Одеси
Гаращенка Дмитра Руслановича;
місцевого Великобагачанського районного суду
Полтавської області
Лисенко Наталію Василівну;
місцевого Гадяцького районного суду
Полтавської області
Завору Івана Миколайовича;
місцевого Козельщинського районного суду
Полтавської області
Науменко Ніну Дмитрівну;
місцевого Котелевського районного суду
Полтавської області
Якименко Тетяну Олександрівну;
місцевого Семенівського районного суду
Полтавської області
Любицького Віктора Олексійовича;
місцевого Рівненського міського суду
Рівненської області
Цвіркуна Олександра Сергійовича;
місцевого Сарненського районного суду
Рівненської області
Березня Юрія Валентиновича;
місцевого Буринського районного суду
Сумської області
Куцана Володимира Михайловича;
місцевого Великописарівського районного суду
Сумської області
Савєльєву Аллу Іванівну;
місцевого Кролевецького районного суду
Сумської області
Ольховик Анастасію Іванівну;
місцевого Лебединського районного суду
Сумської області
Бакланова Романа Володимировича;
місцевого Шосткинського міськрайонного суду
Сумської області
Євтушенка Миколу Олексійовича,
Чернобая Олега Івановича;
місцевого Бережанського районного суду
Тернопільської області
Німко Наталію Петрівну;
місцевого Тернопільського міськрайонного суду
Тернопільської області
Юрдигу Ольгу Степанівну;
місцевого Вовчанського районного суду
Харківської області
Уханьову Ірину Степанівну;
місцевого Зміївського районного суду
Харківської області
Шабельнікова Сергія Кузьмича;
місцевого Кегичівського районного суду
Харківської області
Криворотова Сергія Васильовича;
місцевого Комінтернівського районного суду
міста Харкова
Григор'єва Бориса Павловича;
місцевого Фрунзенського районного суду
міста Харкова
Сілантьєву Еліну Євгеніївну;
місцевого Верхньорогачицького районного суду
Херсонської області
Загрунного Віталія Григоровича;
місцевого Генічеського районного суду
Херсонської області
Хоменко Валентину Григорівну;
місцевого Каховського міськрайонного суду
Херсонської області
Єйбога Ігоря Миколайовича;
місцевого Нововоронцовського районного суду
Херсонської області
Бутенко Тетяну Іванівну;
місцевого Кам'янець-Подільського міськрайонного суду
Хмельницької області
Корніюк Аллу Петрівну;
місцевого Полонського районного суду
Хмельницької області
Боб'яка Богдана Васильовича;
місцевого Золотоніського міськрайонного суду
Черкаської області
Міщенка Сергія Валентиновича;
місцевого Катеринопільського районного суду
Черкаської області
Кухаренка Олександра Володимировича;
місцевого Лисянського районного суду
Черкаської області
Добриднюк Ніну Олександрівну;
місцевого Смілянського міськрайонного суду
Черкаської області
Манька Миколу Васильовича;
місцевого Уманського міськрайонного суду
Черкаської області
Коваля Анатолія Борисовича;
місцевого Соснівського районного суду
міста Черкаси
Пироженко Валентину Дмитрівну;
місцевого Герцаївського районного суду
Чернівецької області
Акостакіоає Олену Троянівну;
місцевого Сокирянського районного суду
Чернівецької області
Римлянську Галину Олексіївну;
місцевого Корюківського районного суду
Чернігівської області
Висоцьку Наталію В'ячеславівну;
місцевого Куликівського районного суду
Чернігівської області
Морозова Олексія Борисовича;
місцевого Деснянського районного суду
міста Чернігова
Коверзнева Вадима Олександровича;
місцевого Дніпровського районного суду
міста Києва
Гончарука Віктора Петровича,
Колесник Людмилу Анатоліївну,
Рубан Світлану Михайлівну;
місцевого Оболонського районного суду
міста Києва
Васалатія Костянтина Анатолійовича;
місцевого Подільського районного суду
міста Києва
Зіміну Вероніку Борисівну;
місцевого Шевченківського районного суду
міста Києва
Малинникова Олега Федоровича;
місцевого окружного адміністративного суду
Автономної Республіки Крим
Яковлєва Сергія Валерійовича;
місцевого Донецького окружного
адміністративного суду
Ісаєнко Юлію Анатоліївну;
місцевого Хмельницького окружного
адміністративного суду
Блонського Вячеслава Костянтиновича;
місцевого господарського суду Запорізької області
Садового Ігоря Вікторовича,
Скиданову Юлію Олегівну.

Голова Верховної Ради України А.ЯЦЕНЮК
м. Київ, 22 травня 2008 року
N 300-VI



вгору