Документ 2913-VI, чинний, поточна редакція — Прийняття від 11.01.2011
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 08.02.2011. Подивитися в історії? )


 
З А К О Н   У К Р А Ї Н И
 
Про внесення зміни до статті 61 Сімейного
кодексу України щодо об'єктів права спільної
сумісної власності подружжя
 
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 31, ст.298 )

 
     Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
     1. Статтю 61 Сімейного кодексу України ( 2947-14 ) (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 21-22, ст. 135) доповнити частиною п'ятою такого змісту:
 
     "5. Об'єктом права спільної сумісної власності подружжя є житло, набуте одним із подружжя під час шлюбу внаслідок приватизації державного житлового фонду, та земельна ділянка, набута внаслідок безоплатної передачі її одному з подружжя із земель державної або комунальної власності, у тому числі приватизації".
 
     2. Цей Закон набирає чинності через десять днів з дня його опублікування.

 
 Президент України                                      В.ЯНУКОВИЧ 
м. Київ, 11 січня 2011 року
N 2913-VI



вгору