Про відзначення 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза
Постанова Верховної Ради України від 21.05.2013289-VII
Документ 289-VII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.05.2013

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 2-3, ст.52)

У 2014 році виповнюється 200 років з дня народження Джона Джеймса Юза - британського гірничого інженера, засновника міста Юзівки (тепер - місто Донецьк).

Враховуючи важливість постаті Джона Джеймса Юза для розвитку української промисловості, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Джона Джеймса Юза, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 200-річчя з дня його народження.

4. Рекомендувати Міністерству культури України, Донецькій обласній державній адміністрації та Донецькій міській раді провести реставрацію будинку Джона Джеймса Юза у місті Донецьку та організувати музей у його приміщенні.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 200-річчю з дня народження Джона Джеймса Юза.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
21 травня 2013 року
№ 289-VII
вгору