Документ 27/2014, поточна редакція — Прийняття від 22.01.2014

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


НАУМОВЦЯ
Антона Григоровича

-

віце-президента Національної академії наук України, головного наукового співробітника Інституту фізики НАН України, академіка НАН України, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


ЛІПКАНА
Анатолія Васильовича

-

генерального директора акціонерного товариства "Уманьфермаш", Черкаська область


ШАРОВА
Ігоря Федоровича

-

народного депутата України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


КУНІЦИНА
Сергія Володимировича

-

народного депутата України


ОРОНОВА
Алекса

-

президента товариства "Баришівська зернова компанія", Київська область


ХОТЛУБЕЯ
Юрія Юрійовича

-

Маріупольського міського голову, Донецька область


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


АЛІЄВА
Вагіфа Ахмедовича

-

благодійника, м. Київ


БЕРТАША
Василя Михайловича

-

голову Рівненської обласної державної адміністрації


ГЕРЕГУ
Галину Федорівну

-

заступника Київського міського голови - секретаря Київської міської ради


ДЕНИСЕНКА
Михайла Антоновича
(ФІЛАРЕТА)

-

предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату, патріарха Київського і всієї Руси-України


ДМИТРУКА
Дмитра Савовича
(СОФРОНІЯ)

-

митрополита Черкаського і Канівського, керуючого Черкаською єпархією Української православної церкви


ІЩЕНКА
Михайла Юрійовича

-

генерального директора товариства "Холдингова компанія "Енергомонтажвентиляція", м. Київ


МОРГУНА
Олександра Андрійовича

-

доцента кафедри Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, м. Київ


ПРИСЯЖНЮКА
Миколу Володимировича

-

Міністра аграрної політики та продовольства України


СИБІРЦЕВА
Василя Івановича

-

заступника голови правління акціонерного товариства "Креатив Груп", м. Кіровоград


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ГОЛОВКА
Віталія Миколайовича

-

генерального директора товариства "Агрофірма "Обрій", Дніпропетровська область


ГОЛОВКА
Юрія Івановича

-

директора акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


ГОСУДАРСЬКОГО
Валентина Францовича

-

суддю апеляційного суду Львівської області у відставці


КУШНІРЕНКА
Сергія Миколайовича

-

генерального директора державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильський спецкомбінат", Київська область


ЛАНОВОГО
Василя Семеновича

-

актора театру і кіно, м. Москва


ЛЕВІТА
Віктора Володимировича

-

генерального директора товариства "Шахтобудівельна компанія "Донецькшахтопроходка"


ЛЕКАРЯ
Сергія Івановича

-

заступника Міністра внутрішніх справ України - керівника апарату


ЛУШКІНА
Володимира Андрійовича

-

директора - головного державного інспектора України з енергетичного нагляду відокремленого підрозділу "Головдерженергонагляд" державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго", м. Київ


РОВИНСЬКОГО
Юрія Олександровича

-

начальника Одеського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку


РОМАНЧИШИНА
Василя Григоровича

-

директора комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Коледж культури і мистецтв"


ХАРИТОНЧУКА
Миколу Васильовича

-

начальника головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві


ЧЕХУНОВА
Миколу Васильовича

-

директора Обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства "Держпром", м. Харків


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АВКСЕНТЬЄВА
Валерія Володимировича

-

голову Олександрівської районної державної адміністрації, Кіровоградська область


АНІСІМОВА
Олега Сергійовича

-

бригадира гірників відокремленого підрозділу "Шахта "Довжанська-Капітальна" товариства "ДТЕК Свердловантрацит", Луганська область


АСТАХОВУ
Тамару Валеріївну

-

члена Центральної виборчої комісії


БАБЕНКА
Артуро Франциско

-

заступника Міністра оборони України


БАЙЧАСА
Владислава Михайловича

-

голову Бориспільської районної ради, Київська область


БАШКАЛЕНКА
Олександра Костянтиновича

-

першого заступника голови Волинської обласної державної адміністрації


БЕСЄДУ
Володимира Івановича

-

суддю апеляційного суду Луганської області у відставці


БИКОВА
Леоніда Федоровича

-

заступника завідувача відділу Управління Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


БІЛАНА
Павла Антоновича

-

голову Запорізького міського громадського об'єднання "Чорнобильці Запоріжжя"


БІЛИКА
Бориса Івановича

-

першого заступника генерального директора державного концерну "Ядерне паливо", м. Київ


БІНДЮКОВА
Андрія Дмитровича

-

заступника головного інженера відокремленого підрозділу "Южно-Українська атомна електростанція" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом", Миколаївська область


БІРЮКОВА
Анатолія Вікторовича

-

прохідника дільниці акціонерного товариства "Шахтоуправління "Покровське", Донецька область


ВЕРБИЦЬКОГО
Віталія Олександровича

-

Михайлівського сільського голову, Луганська область


ВОЛКОВА
Віктора Яковича

-

директора комунальної установи "Одеський обласний центр професійної реабілітації інвалідів "Стратегія життя"


ГАРТНЕРА
Юрія Юрійовича

-

голову правління Закарпатського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях "Закарпаттурист"


ГЛЕМБОВСЬКОГО
Миколу Миколайовича

-

директора Одеського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі


ГОНЧАРЕНКА
Михайла Федоровича

-

Голову Державної інспекції навчальних закладів України


ГОРБАНЯ
Сергія Григоровича

-

слюсаря акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання імені М.В. Фрунзе"


ГУРУ
Олександра Петровича

-

голову Гуляйпільської районної державної адміністрації, Запорізька область


ДЗЕВЕЛЮКА
Володимира Дмитровича

-

голову Немирівської районної ради, Вінницька область


ДОНСЬКОГО
Олександра Михайловича

-

голову Добровільного пожежного товариства України, м. Харків


ДОРОЩУКА
Миколу Григоровича

-

механізатора селянського (фермерського) господарства імені Мічуріна, Житомирська область


ЗАВАЛЕВСЬКОГО
Юрія Івановича

-

заступника директора державної наукової установи "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міністерства освіти і науки України


ЗЕЛІНСЬКОГО
Олександра Адамовича

-

начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області


ІВАЩЕНКА
Анатолія Васильовича

-

заступника голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації


ІРХУ
Юрія Богдановича

-

наукового консультанта судді Конституційного Суду України


КАДИРОВУ
Ларису Хамидівну

-

артистку-провідного майстра сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка


КАЦУБУ
Сергія Володимировича

-

народного депутата України


КОНЕВА
Василя Євгеновича

-

голову Ленінської районної громадської організації "Союз ветеранів Чорнобиля міста Севастополя"


ЛЯХА
Миколу Івановича

-

голову ради - голову правління регіональної громадської організації "Рада земляцтв України", м. Москва


МАТВІЙЧУКА
Володимира Макаровича

-

радника Міністра соціальної політики України


ПЕЛИХА
Віктора Григоровича

-

голову Херсонської обласної ради


ПІДГОРНОГО
Олексія Леонтійовича

-

професора кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури


РИБАЛКУ
Валентина Васильовича

-

головного наукового співробітника відділу Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


РИБИНСЬКОГО
Ігоря Євгеновича

-

генерального директора Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Житомироблагроліс"


РУДЧЕНКА
Костянтина Миколайовича

-

слюсаря приватного підприємства "Завод "Комсомолець", Полтавська область


САФРОНЯКА
Василя Танасійовича

-

голову Путильської районної державної адміністрації, Чернівецька область


СКУБКА
Сергія Дмитровича

-

завідувача сектору Центру прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля (науково-випробувального) Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України, Хмельницька область


СОЛОНИКА
Віктора Івановича

-

токаря цеху товариства "Сервісний центр "Металург", м. Миколаїв


СТЕПАНЕЧКА
Володимира Олександровича

-

голову правління акціонерного товариства "Пересувна механізована колона - 43", Київська область


СУЯРКА
Сергія Миколайовича

-

керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії


ТКАЛЕНКА
Ярослава Миколайовича

-

головного спеціаліста Управління Державної казначейської служби України у Царичанському районі Дніпропетровської області


ТКАЧЕНКА
Василя Миколайовича

-

радника Президії Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


ФУРСЕНКА
Миколу Івановича

-

Фурсівського сільського голову, Київська область


ЧУМАЧЕНКА
Юрія Івановича

-

директора Департаменту Державної казначейської служби України


ШЕЛЕСТОВА
Олександра Миколайовича

-

члена Центральної виборчої комісії


ШПИЛЬОВОГО
Віктора Івановича

-

Добрушинського сільського голову, Автономна Республіка Крим


ШУБУ
Данила Ігоровича

-

заступника начальника Ягодинської митниці Міністерства доходів і зборів України


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


МАТРОС
Олександру Пилипівну

-

головного наукового співробітника Носівської селекційно-дослідної станції Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, Чернігівська область


ПРОЦЕНКО
Олександру Іванівну

-

голову Федерації грецьких товариств України, Донецька область


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ВИГІВСЬКУ
Юлію Іванівну

-

генерального директора підприємства "Агрофон", м. Київ


ГОВТВЯН
Наталію Олексіївну

-

начальника спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління Міністерства доходів і зборів України у Запорізькій області


ЗАПОЛЬСЬКУ
Наталію Михайлівну

-

директора департаменту Міністерства освіти і науки України


ЗУБЛЕНКО
Зінаїду Святославівну

-

Харитонівського сільського голову, Житомирська область


КАЧАЛУ
Тамару Миколаївну

-

проректора Черкаського державного технологічного університету


КРИЖАНОВСЬКУ
Наталю Олександрівну

-

начальника відділу Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області


КУЛІШОВУ
Тетяну Василівну

-

начальника управління Департаменту Антимонопольного комітету України


КУЧМУК
Раїсу Євгенівну

-

директора Волинського обласного центру зайнятості


ЛЕБЕДЄВУ
Євгенію Євгеніївну

-

начальника управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Сумській області


ЛИХАЦЬКУ
Олену Борисівну

-

головного бухгалтера агрофірми "Радгосп "Білозерський", Херсонська область


ЛІСОВУ
Валентину Іванівну

-

суддю апеляційного суду Донецької області у відставці


МАЛИГІНУ
Наталю Яківну

-

провідного майстра сцени Республіканської організації "Кримський академічний російський драматичний театр імені М. Горького"


МИКАЛ
Ганну Іванівну

-

завідувача сектору відділу Головного управління Адміністрації Президента України


ПРОКОФІЄВУ
Галину Іванівну

-

пенсіонера, колишню учительку Слов'янської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 5 Слов'янської міської ради, Донецька область


ПШОНКУ
Ольгу Геннадіївну

-

першого віце-президента Донецької торгово-промислової палати


СКОРОПАД
Тетяну Зіновіївну

-

начальника управління - головного бухгалтера Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим


УСИК
Валентину Сергіївну

-

голову Миронівської районної державної адміністрації, Київська область


ХОРЄВУ
Світлану Олександрівну

-

начальника управління акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


ШЕРЯНКО
Наталію Михайлівну

-

пресувальника виробів цеху дочірнього підприємства "Пластмас" товариства "ТД Пластмас-Прилуки", Чернігівська область


ШИНКАРУК
Лідію Василівну

-

завідувача відділу державної установи "Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України", м. Київ


ШИШКІНУ
Ольгу Степанівну

-

завідувача відділення державного закладу "Поліклініка № 2" Державного управління справами


ЯРЧЕВСЬКУ
Оксану Миколаївну

-

головного казначея відділу Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


БУТЕНКА
Богдана Володимировича

-

головного оперуповноваженого - інспектора відділу Управління МВС України, підполковника міліції


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


КОЛОМІЙЦЯ
Дениса В'ячеславовича

-

командира роти спеціального батальйону Північного територіального командування внутрішніх військ МВС України, старшого лейтенанта


СІРАКА
Валентина Володимировича

-

начальника групи військової частини 3028 Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України, майора


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


БРИНЧУКА
Вадима Віталійовича

-

інспектора взводу роти Луцького міського відділу Управління МВС України у Волинській області, старшого сержанта міліції


МОСКВІЛІНА
Сергія Вікторовича

-

заступника начальника служби Луганської міської комунальної аварійно-рятувальної служби


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ГОРБАЧОВА
Юрія Васильовича

-

керівника групи акціонерного товариства "Авіакомпанія "Українські вертольоти", м. Київ


ДЖУРУ
Сергія Володимировича

-

водія служби Погребищенської дільниці Козятинського міжрайонного управління газового господарства акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз"


КОЄВА
Геннадія Володимировича

-

члена виконавчого комітету Всеукраїнської громадської організації "Асоціація болгар України", м. Одеса


САХАЦЬКОГО
Миколу Даниловича

-

головного спеціаліста відділу Апарату Прем'єр-міністра України


ЧЕРНІКОВА
Сергія Валерійовича

-

начальника управління Департаменту МВС України


ШОСТЕНКО
Оксану Іванівну

-

наукового консультанта судді Конституційного Суду України


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


СИПНЯКУ
Петру Михайловичу

-

художникові-живописцю, м. Львів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ВІЛКОВУ
Олександру В'ячеславовичу

-

акторові Київського театру юного глядача на Липках


ГОРНОСТАЙ
Галині Петрівні

-

артистці Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, м. Київ


МАКАРОВСЬКОМУ
Віктору Вікторовичу

-

артистові Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України


ПАНИЦЬКІЙ
Надії Іванівні

-

актрисі, провідному майстру сцени комунального закладу "Ордена Трудового Червоного Прапора академічний російський драматичний театр імені О. С. Пушкіна", м. Харків


СОЛОМ'ЯНЧУКУ
Віталію Анатолійовичу

-

концертмейстерові, артисту академічного симфонічного оркестру комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


КЛИМЕНКУ
Сергію Васильовичу

-

начальникові філії "Краснолиманський автодор" дочірнього підприємства "Донецький облавтодор"


ЛАЩУКУ
Миколі Олександровичу

-

головному технологові відділу товариства "ТБО Львівбуд"


МИХАЙЛОВУ
Володимиру Петровичу

-

директорові товариства "Група компаній "Владоград", Автономна Республіка Крим


НІКОНОВУ
Ігорю Володимировичу

-

президентові товариства "К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ", м. Київ


ОСТАПЧУКУ
Миколі Володимировичу

-

директорові товариства "Літинський цегельний завод", Вінницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


БАЛАНЕНКО
Анастасії Гаврилівні

-

учительці Петрокорбівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Новгородківської районної ради, Кіровоградська область


БОГАЧИНСЬКОМУ
Роману Йосиповичу

-

ветерану праці, колишньому учителеві Смілянської спеціалізованої школи I - III ступенів № 5 Смілянської міської ради, Черкаська область


ОВЧАРЕНКО
Тетяні Іванівні

-

викладачеві Єнакієвського металургійного технікуму, Донецька область


РОМАНЮКУ
Олегу Олександровичу

-

учителеві комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14" Луцької міської ради Волинської області"


ТІРОН
Лідії Григорівні

-

учительці Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради, Миколаївська область


ФЕДІРКУ
Ярославу Івановичу

-

учителеві Вербовецької загальноосвітньої школи I - II ступенів Косівської районної ради, Івано-Франківська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БУТЕНКУ
Анатолію Івановичу

-

завідувачеві відділу Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України, докторові економічних наук, професору, м. Одеса


ДОЛЖИКОВУ
Петру Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри Донбаського державного технічного університету, доктору технічних наук, професорові, Луганська область


КОМЗЮКУ
Анатолію Трохимовичу

-

деканові факультету Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Харківського національного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук, професорові


ПЕТРУХІНУ
Володимиру Олексійовичу

-

провідному науковому співробітникові Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова Національної академії наук України, докторові технічних наук, професору, м. Київ


ШОРОБУРІ
Інні Михайлівні

-

ректорові Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктору педагогічних наук, професорові


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ВОЛКОМОРУ
Віталію Вікторовичу

-

старшому викладачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв


КОМАРОВІЙ
Марині Віталіївні

-

художньому керівникові та головному хормейстеру ансамблю пісні і танцю "Легенда" Луганської обласної філармонії


САВЧУК
Галині Михайлівні

-

керівникові хору, доценту Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


ЧЕКОВУ
Юрію Петровичу

-

помічникові художнього керівника Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


БИЧКОВСЬКОМУ
Григорію Анатолійовичу

-

донорові Кримської республіканської установи "Центр служби крові"


ГАВРИЛЕНКУ
Олександру Дмитровичу

-

донорові товариства "Сумський обласний центр служби крові"


КРИЛОВУ
Анатолію Васильовичу

-

донорові, м. Севастополь


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


АКОПЯНУ
Валерію Григоровичу

-

директорові виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, м. Київ


БАГАНУ
Анатолію Олександровичу

-

заступникові голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації


ГІЗАТУЛІНІЙ
Людмилі Василівні

-

директорові Департаменту Державної казначейської служби України


ГЛАДУН
Вікторії Іванівні

-

головному консультантові відділу Головного управління Адміністрації Президента України


КАПУСТНИКУ
Костянтину Вікторовичу

-

завідувачеві лабораторії Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Заслуженого професора М.С. Бокаріуса


КАРАБАНОВУ
Олександру Вікторовичу

-

начальникові Державної фінансової інспекції в м. Києві


ЛЕВИЦЬКОМУ
Віктору Сергійовичу

-

заступникові Міністра доходів і зборів України - керівнику апарату


ХАСАН-БЕК
Циліні Михайлівні

-

професорові кафедри приватного вищого навчального закладу "Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)"


ЦИРКІНУ
Ігорю Марковичу

-

народному депутатові України


ШТОМПЕЛЬ
Валентині Петрівні

-

головному бухгалтерові товариства "М'ясокомбінат "ЯТРАНЬ", м. Кіровоград


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


МОРОЗЮКУ
Юрію Антоновичу

-

заступникові начальника Радивилівської дільниці акціонерного товариства "АЕС Рівнеобленерго"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ГАЛАУР
Світлані Іванівні

-

власному кореспондентові державного підприємства "Редакція газети "Урядовий кур'єр", м. Харків


ЛУГОВСЬКОМУ
Анатолію Васильовичу

-

головному редакторові редакції районної газети "Путивльські відомості", Сумська область


ПЄНЄВІЙ
Ганні Стояновій

-

члену виконавчого комітету Всеукраїнської громадської організації "Асоціація болгар України", громадянці Республіки Болгарія


ЧУРИЛО
Оксані Андріївні

-

головному редакторові Всеукраїнського журналу "Лісовий вісник", Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ВАЛЮКУ
Михайлу Дмитровичу

-

головному лікареві Київської міської клінічної лікарні № 9


ГОЛУБЕНКУ
Максиму Юрійовичу

-

головному лікареві комунальної установи "Пологовий будинок № 2", м. Одеса


ЛЕВЧАКУ
Юрію Адальбертовичу

-

завідувачеві відділення Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака


ПІДМУРНЯКУ
Олексію Олексійовичу

-

заступникові головного лікаря Хмельницької обласної лікарні


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ІВАНЧИШИНУ
Андрію Васильовичу

-

трактористові державного підприємства "Тернопільське лісове господарство"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


МІЛЕНКО
Валентині Іванівні

-

майстрові декоративного розпису, художнику центру народного мистецтва "Петриківка", Дніпропетровська область


ЯРОШКУ
Миколі Костянтиновичу

-

майстрові-керамісту, члену обласного народного клубу "Лівша" Луганського обласного центру народної творчості


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


АНДРІЄНКУ
Віктору Івановичу

-

токарю-розточувальнику акціонерного товариства "Дружківський машинобудівний завод", Донецька область


АПАЛЬКОВУ
Миколі Михайловичу

-

токареві-карусельнику цеху акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків


ВОЛОШИНУ
Олексію Івановичу

-

головному інженерові акціонерного товариства "Новокраматорський машинобудівний завод", Донецька область


КОСКОВЕЦЬКІЙ
Євгені Станіславівні

-

голові правління акціонерного товариства "Укрелектроапарат", м. Хмельницький


КОЛТУНОВУ
Івану Миколайовичу

-

начальникові цеху державного науково-виробничого підприємства "Об'єднання Комунар", м. Харків


КУРШИНУ
Віталію Семеновичу

-

головному конструкторові проектів служби акціонерного товариства "Феодосійська суднобудівна компанія "Море", Автономна Республіка Крим


ЛУГОВСЬКОМУ
Леоніду Володимировичу

-

слюсареві цеху Казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м. Запоріжжя


ТВЕРЕЗОМУ
Олександру Володимировичу

-

голові правління - генеральному директору акціонерного товариства "Кременчуцький завод дорожніх машин", Полтавська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


БОНДАРЕНКУ
Володимиру Степановичу

-

головному металургу акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків


ЛЬЯНОВУ
Сергію Юрійовичу

-

плавильникові цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


ХОМЕНКУ
Івану Петровичу

-

начальникові дільниці цеху акціонерного товариства "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ГРАЧОВУ
Володимиру Георгійовичу

-

поетові, письменнику, Автономна Республіка Крим


МОСПАНУ
Василю Васильовичу

-

художньому керівникові народного аматорського фольклорного ансамблю "Яснозір'я" Бірківського сільського будинку культури Великобагачанського району, Полтавська область


НАЗАРЕНКУ
Михайлу Івановичу

-

керівникові народного аматорського хору "Горинь" комунального закладу "Рівненський міський палац культури" Рівненської міської ради


САВЧУКУ
Миколі Омеляновичу

-

керівникові ансамблю народного танцю Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського


СОРОЦІ
Олександру Вікторовичу

-

викладачеві комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Музична школа Авдіївської міської ради", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ВАКУЛЕНКУ
Володимиру Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, м. Київ


ВОДЧИЦЮ
Олександру Григоровичу

-

деканові факультету, начальнику кафедри Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Національного авіаційного університету


ДОМРАЧЕВІЙ
Лідії Дмитрівні

-

директорові Донецького навчально-виховного комплексу № 244 Донецької міської ради


КРУГЛОВІЙ
Євгенії Олександрівні

-

заступникові директора комунального позашкільного навчального закладу "Севастопольська дитячо-юнацька спортивна школа № 4"


ЛІТОВСЬКІЙ
Світлані Іванівні

-

керівникові вокального гуртка "Мрія" Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини"


МІХЄЄВУ
Андрію Андрійовичу

-

директорові державного навчального закладу "Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти"


СОЛОВЙОВІЙ
Тетяні Миколаївні

-

доцентові кафедри державного вищого навчального закладу "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", Київська область


ТИХОМИРОВІЙ
Ірині Олегівні

-

президентові приватного вищого навчального закладу "Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)"


ФІЛОРЕТОВІЙ
Ларисі Мартіївні

-

деканові факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка


ШЕВЧЕНКУ
Сергію Олексійовичу

-

першому заступникові голови Томаківської районної державної адміністрації, Дніпропетровська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ВАЩЕНКУ
Анатолію Васильовичу

-

заступникові начальника цеху акціонерного товариства "Турбоатом", м. Харків


Д'ЯЧЕНКУ
Анатолію Івановичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства "Кримський содовий завод"


МІРОНОВУ
Олександру Івановичу

-

машиністові цеху акціонерного товариства "Металургійний комбінат "Азовсталь", Донецька область


ПЕТРОВСЬКОМУ
Миколі Миколайовичу

-

начальникові лабораторії акціонерного товариства "Чернігівська макаронна фабрика"


РИМЕРУ
Віктору Давидовичу

-

директорові державного підприємства "Український науково-технічний інститут сертифікації та випробувань електрообладнання", м. Київ


СІЛІНУ
Миколі Михайловичу

-

заступникові технічного директора - начальнику управління акціонерного товариства "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"


СЛАБКУ
Георгію Степановичу

-

виконавчому директорові дочірнього підприємства "Модітал", м. Житомир


СТАСЕВСЬКОМУ
Станіславу Леонідовичу

-

директорові державного підприємства "Український інститут по проектуванню металургійних заводів", м. Дніпропетровськ


ТРИПУТНЮ
Віктору Мусійовичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства "Північний гірничозбагачувальний комбінат", Дніпропетровська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


БІЛОМУ
Олексію Никифоровичу

-

заступникові директора товариства "Шалигинське", Сумська область


ВОВЧЕНКО
Ользі Василівні

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Промінь", Одеська область


ВОЛКОВУ
Володимиру Григоровичу

-

керівникові особистого селянського господарства-розплідника, Автономна Республіка Крим


ГАНЖІ
Володимиру Федоровичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Сиваш", Херсонська область


ІЛЛЯШЕНКУ
Федору Івановичу

-

голові фермерського господарства "Тікич", Київська область


ОСТАПЧУКУ
Анатолію Миколайовичу

-

голові Сарненської районної державної адміністрації, Рівненська область


П'ЯНИХ
Миколі Васильовичу

-

голові фермерського господарства "П'яних Микола Васильович", Автономна Республіка Крим


САВЦІ
Василю Михайловичу

-

голові Бучацької районної державної адміністрації, Тернопільська область


СОКОЛЮКУ
Миколі Миновичу

-

голові сільськогосподарського підприємства "Іскра", Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ЗАПОРОЖЦЮ
Петру Петровичу

-

голові постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим з питань соціальних, охорони здоров'я та у справах ветеранів


МАСЛЕННІКОВУ
Юрію Тимофійовичу

-

начальникові управління праці та соціального захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації, Запорізька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


ВАЙСМАНУ
Якову Ениковичу

-

директорові з економіки акціонерного товариства "Готельний комплекс "Україна", Автономна Республіка Крим


ВЕРЕНЬКУ
Василю Іларіоновичу

-

слюсареві служби міського комунального підприємства "Чернівцітеплокомуненерго"


КРАВЧЕНКУ
Анатолію Миколайовичу

-

директорові комбінату державного підприємства "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря" - "Машпроект", м. Миколаїв


ПОЛІЩУКУ
Станіславу Степановичу

-

директорові державного підприємства "Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України"


РОССОЛОВСЬКОМУ
Миколі Дмитровичу

-

голові Сакської районної ради, Автономна Республіка Крим


СОБЧУКУ
Володимиру Дмитровичу

-

ученому секретареві Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника, Тернопільська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ГОЛОТІ
Василю Михайловичу

-

заступникові генерального директора - директору служби акціонерного товариства "Авіакомпанія "Українські вертольоти", м. Київ


КОЗИРЮ
Борису Юрійовичу

-

заступникові директора Департаменту - начальнику відділу Міністерства інфраструктури України


МАЗНЄВУ
Олександру Федоровичу

-

заступникові начальника державного підприємства "Придніпровська залізниця", м. Дніпропетровськ


ПИЛИП'ЯНКО
Валентині Петрівні

-

адміністраторові державного підприємства "Зал офіційних делегацій" Державного управління справами


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БАЧУРІНУ
Андрію Анатолійовичу

-

заступникові начальника - начальнику управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Донецькій області


ГАЛІВЕЦЬ
Ірині Вікторівні

-

керівникові апарату Вищого господарського суду України


ДЖИЗІ
Миколі Васильовичу

-

народному депутатові України


ЕЛЬКІНІЙ
Ользі Геннадіївні

-

начальникові Управління Міністерства соціальної політики України


МИРГОРОДСЬКОМУ
Олегу Петровичу

-

директорові Юридичного департаменту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України


ПАНЬКОВУ
Олегу Михайловичу

-

начальникові Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області


ПОПОВІЙ
Наталії Євгенівні

-

помічникові секретаря Центральної виборчої комісії


СУХОМ'ЯТКІНУ
Костянтину Миколайовичу

-

начальникові Юридичного управління Державного управління справами


ТАТАРОВУ
Олегу Юрійовичу

-

заступникові начальника Головного управління - начальнику управління МВС України, підполковнику міліції


ТКАЧУКУ
Олександру Миколайовичу

-

заступникові начальника Миколаївської митниці - начальнику управління Міністерства доходів і зборів України


ФЕДОРОВІЙ
Галині Григорівні

-

судді Київського апеляційного адміністративного суду у відставці


ШАПІРКУ
Петру Михайловичу

-

директорові Миколаївського інституту права Національного університету "Одеська юридична академія"


ШУКЛІНІЙ
Наталії Георгіївні

-

проректорові Національної школи суддів України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ЖАРІКОВУ
Володимиру Володимировичу

-

віце-президентові громадської організації "Федерація футболу м. Києва"


КРАВЧУКУ
Дмитру Дмитровичу

-

тренерові-викладачу Косівського районного спортивного клубу одноборств "Богатир", Івано-Франківська область


ЮРЧИШИНУ
Степану Федоровичу

-

спортивному директорові професійного футбольного клубу "Карпати", м. Львів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


ЛАВРИНЕНКУ
Сергію Борисовичу

-

начальникові державного підприємства "Мобільний рятувальний центр ДСНС України"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ВОРОХТІ
Миколі Івановичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса


КУРСІНУ
Миколі Никифоровичу

-

художникові-живописцю, м. Харків


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


ДРОЗДОВУ
Геннадію Анатолійовичу

-

ланковому гірників очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Краснолуцька" державного підприємства "Донбасантрацит", Луганська область


РОГУЛЬСЬКОМУ
Олександру Анатолійовичу

-

прохідникові дільниці державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1" Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Донецька область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
22 січня 2014 року
№ 27/2014




вгору