Документ 2614-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 20.11.2018

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю (реєстр. № 7266-1), поданий народним депутатом України Кривошеєю Г.Г., з урахуванням пропозиції народного депутата України Андрієвського Д.Й. та інших народних депутатів України про виключення з його тексту абзаців шістнадцятого, дев’ятнадцятого - двадцять четвертого пункту 1 розділу I.

2. Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
20 листопада 2018 року
№ 2614-VIII
вгору