Про обрання суддів
Постанова Верховної Ради України від 10.04.2008261-VI
Документ 261-VI, чинний, поточна редакція — Прийняття від 10.04.2008


 
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
 
Про обрання суддів
 
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2008, N 26, ст.248 )

 
     Відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
     Обрати на посади суддів безстроково:
 
апеляційного суду Донецької області
 
     Азевича Володимира Броніславовича;
 
Донецького апеляційного адміністративного суду
 
     Арабей Тетяну Георгіївну,
 
     Білак Світлану Вікторівну,
 
     Гаврищук Тетяну Григорівну,
 
     Малашкевича Сергія Анатолійовича;
 
     місцевого Гайсинського районного суду Вінницької області
 
     Панасюка Олександра Сергійовича;
 
місцевого Калинівського районного суду
Вінницької області
 
     Павленка Ігоря Васильовича;
 
місцевого Чернівецького районного суду
Вінницької області
 
     Цимбалюк Ларису Петрівну;
 
місцевого Ленінського районного суду міста Вінниці
 
     Якименко Марину Миколаївну;
 
місцевого Староміського районного суду міста Вінниці
 
     Білоуса Олега Валерійовича,
 
     Татаурову Ірину Миколаївну;
 
місцевого Камінь-Каширського районного суду
Волинської області
 
     Борсука Петра Павловича;
 
місцевого Луцького міськрайонного суду
Волинської області
 
     Ющука Олега Сергійовича;
 
місцевого Маневицького районного суду
Волинської області
 
     Невара Олега Валентиновича;
 
місцевого Нововолинського міського суду
Волинської області
 
     Галушку Олександра Григоровича;
 
місцевого Ратнівського районного суду
Волинської області
 
     Савчука Миколу Адамовича;
 
місцевого Турійського районного суду
Волинської області
 
     Воробей Ірину Василівну;
 
місцевого Баглійського районного суду
міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
 
     Третяк Валентину Володимирівну;
 
місцевого Торезького міського суду Донецької області
 
     Катрушина Анатолія Михайловича;
 
місцевого Куйбишевського районного суду
міста Донецька
 
     Черткову Наталію Іванівну;
 
місцевого Ленінського районного суду
міста Донецька
 
     Бескровну Олену Леонідівну;
 
місцевого Центрально-Міського районного суду
міста Горлівки Донецької області
 
     Перетятька Олексія Юлійовича;
 
місцевого Іллічівського районного суду
міста Маріуполя Донецької області
 
     Гімона Миколу Михайловича;
 
місцевого Новоград-Волинського міськрайонного суду
Житомирської області
 
     Гичка Миколу Григоровича;
 
місцевого Богунського районного суду
міста Житомира
 
     Коломієць Оксану Сергіївну;
 
місцевого Енергодарського міського суду
Запорізької області
 
     Курач Ірину Василівну;
 
місцевого Жовтневого районного суду
міста Запоріжжя
 
     Васецьку Вікторію Василівну;
 
місцевого Хортицького районного суду
міста Запоріжжя
 
     Бондаренко Ірину Владиславівну,
 
     Кучерука Ігоря Григоровича,
 
     Салтан Лілію Геннадіївну;
 
місцевого Білоцерківського міськрайонного суду
Київської області
 
     Володька Ігоря Степановича;
 
місцевого Броварського міськрайонного суду
Київської області
 
     Батюка Василя Вікторовича;
 
місцевого Рокитнянського районного суду
Київської області
 
     Нечепоренка Леоніда Михайловича;
 
місцевого Онуфріївського районного суду
Кіровоградської області
 
     Бондаренка Григорія Кузьмича;
 
місцевого Світловодського міськрайонного суду
Кіровоградської області
 
     Андріянова Олександра Володимировича,
 
     Мельничика Юрія Стефановича;
 
місцевого Шевченківського районного суду
міста Львова
 
     Малех Ірину Богданівну;
 
місцевого Великомихайлівського районного суду
Одеської області
 
     Ткачук Олену Леонідівну;
 
місцевого Красноокнянського районного суду
Одеської області
 
     Криворучка Пилипа Вікторовича;
 
місцевого Теплодарського міського суду
Одеської області
 
     Марченка Сергія Миколайовича,
 
     Шумейка Миколу Трохимовича;
 
місцевого Машівського районного суду
Полтавської області
 
     Ряднину Василя Миколайовича;
 
місцевого Шишацького районного суду
Полтавської області
 
     Колоса Юрія Анатолійовича;
 
місцевого Конотопського міськрайонного суду
Сумської області
 
     Ярмак Олену Миколаївну;
 
місцевого Липоводолинського районного суду
Сумської області
 
     Шульгу Олександра Миколайовича;
 
місцевого Ковпаківського районного суду
міста Суми
 
     Хитрова Бориса Володимировича;
 
місцевого Валківського районного суду
Харківської області
 
     Товстолужського Олега Володимировича;
 
місцевого Сахновщинського районного суду
Харківської області
 
     Нестеренко Оксану Сергіївну;
 
місцевого Білогірського районного суду
Хмельницької області
 
     Герасимчук Ніну Павлівну;
 
місцевого Новоушицького районного суду
Хмельницької області
 
     Шуригіну Оксану Вікторівну;
 
місцевого Старокостянтинівського районного суду
Хмельницької області
 
     Андрощука Євгенія Миколайовича;
 
місцевого Чемеровецького районного суду
Хмельницької області
 
     Назарчука Романа Володимировича;
 
місцевого Звенигородського районного суду
Черкаської області
 
     Демченко Віру Степанівну;
 
місцевого Монастирищенського районного суду
Черкаської області
 
     Діденко Тетяну Іванівну;
 
місцевого Менського районного суду
Чернігівської області
 
     Сову Тетяну Георгіївну;
 
місцевого Новозаводського районного суду
міста Чернігова
 
     Гордійка Юрія Григоровича;
 
військового місцевого суду Дніпропетровського
гарнізону
 
     Осііка Дмитра Валерійовича;
 
військового місцевого суду Миколаївського
гарнізону
 
     Міняйла Миколу Павловича;
 
місцевого Київського окружного
адміністративного суду
 
     Штогуна Сергія Григоровича;
 
місцевого господарського суду Харківської області
 
     Швидкіна Андрія Олександровича.

 
 Голова Верховної Ради України                            А.ЯЦЕНЮК 
м. Київ, 10 квітня 2008 року
N 261-VI



вгору