Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1091
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.04.2019241-р
Документ 241-2019-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 10.04.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 квітня 2019 р. № 241-р
Київ

Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1091

1. Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1091 “Про реорганізацію деяких закладів освіти” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 7, ст. 225) зміни, що додаються.

2. Це розпорядження набирає чинності з 1 січня 2019 року.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 10 квітня 2019 р. № 241-р

ЗМІНИ,
що вносяться до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1091

1. Пункт 1 і 2 викласти в такій редакції:

“1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації деяких закладів вищої освіти державної форми власності, а саме:

Бериславського педагогічного коледжу імені В.Ф. Беньковського шляхом приєднання його до Херсонського державного університету з утворенням на його базі відокремленого структурного підрозділу зазначеного університету і надалі іменувати його Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського Херсонського державного університету;

Генічеського медичного училища шляхом приєднання його до Херсонського державного університету з утворенням на його базі відокремленого структурного підрозділу зазначеного університету і надалі іменувати його Генічеське медичне училище Херсонського державного університету.

2. Взяти до відома, що здобувачі вищої освіти, які зараховані до реорганізованих закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на підставі регіонального замовлення, а також інші особи, які навчаються у закладах вищої освіти, продовжують навчання у відокремлених структурних підрозділах Херсонського державного університету.

У встановленому законодавством порядку фінансування здобуття вищої освіти особами, які зараховані на підставі регіонального замовлення, здійснюється у частині забезпечення видатків на:

здобуття повної загальної середньої освіти здобувачами вищої освіти, які були зараховані на основі базової середньої освіти, - за рахунок коштів освітньої субвенції;

фінансування інших компонентів здобуття вищої освіти на основі регіонального замовлення - за рахунок коштів обласного бюджету, визначених з розрахунку розміру середніх витрат на навчання одного здобувача вищої освіти за регіональним замовленням згідно з паспортом бюджетної програми на відповідний рік головного розпорядника коштів, до сфери управління якого належав відповідний заклад вищої освіти під час перебування у комунальній власності.”.

2. Доповнити розпорядження пунктом 2-1 такого змісту:

“2-1. Дозволити здійснювати протягом 2019-2022 років фінансування реорганізованих закладів освіти, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, одночасно з державного і обласного бюджетів.”.

3. Пункт 3 після слів “пов’язані з реорганізацією” доповнити словами “та утриманням майна”.вгору