Документ 238/2018, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2018

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків постановляю:


у Збройних Силах України:


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


БАЛЮКА
Вадима Володимировича

-

лейтенанта


БІЛЯЄВА
Сергія Євгеновича

-

молодшого лейтенанта


ВЕРПЕТУ
Миколу Леонідовича

-

майора


ВОЛКОВА
Олексія Борисовича

-

молодшого лейтенанта


ВОРОНКОВА
Дениса Сергійовича

-

капітана


КАПУСТЯКА
Юрія Володимировича

-

лейтенанта


КОНОННІКОВА
Володимира Олександровича

-

молодшого лейтенанта


КРУПАЧА
Тараса Романовича

-

лейтенанта


ЛІЩИНСЬКОГО
Владислава Вацлавовича

-

полковника


МАЗОРЧУКА
Сергія Юрійовича

-

старшого лейтенанта


НІКІТІНА
Максима Олександровича

-

молодшого лейтенанта


ПОЛІЩУКА
Івана Сергійовича

-

старшого лейтенанта


ПОЛЯКОВА
Андрія Олеговича

-

полковника


ЧЕРУШЕВА
Батирбека Віталійовича

-

молодшого лейтенанта


ЧОРНОГО
Володимира Сергійовича

-

полковника


ШАБЛІЯ
Володимира Володимировича

-

полковника


Нагородити орденом “За мужність” II ступеня


ПЕТРЕНКА
Олександра Анатолійовича

-

старшого солдата


Нагородити орденом “За мужність” III ступеня


АПОНЮКА
Тараса Васильовича

-

старшого солдата


БАЛАГУРУ
Володимира Лаврентійовича

-

молодшого сержанта


БЕРЕЩУКА
Олександра Васильовича

-

старшину


БЄРЛІЗЄВА
Дмитра Валерійовича

-

сержанта


БОНДАРЕВА
Дмитра Вікторовича

-

солдата


ВАСИЛЬЄВА
Сергія Євгеновича

-

підполковника


ГАЛКУ
Дмитра Валентиновича

-

солдата


ГОНЧАРЕНКА
Юрія Володимировича

-

старшого солдата


ГОНЧАРУКА
Олега Миколайовича

-

підполковника


ГУДЗЯ
Миколу Васильовича

-

молодшого сержанта


ДЕМЧЕНКА
Юрія Вікторовича

-

підполковника


ДЕРКАЧА
Андрія Олексійовича

-

підполковника


ДЖЕГЛАВА
Євгена Андрійовича

-

сержанта


ДОБРОВОЛЬСЬКОГО
Артема Павловича

-

старшого солдата


ЖУРАВЛЬОВА
Івана Вікторовича

-

старшину


ЗАФТОНОВА
Олександра Валерійовича

-

молодшого сержанта


ІШМАКОВА
Володимира Ігоровича

-

молодшого сержанта


КІШКУ
Миколу Васильовича

-

старшого сержанта


КОШКОША
Максима Сергійовича

-

солдата


ЛИСТОПАДА
Ігоря Борисовича

-

прапорщика


ЛИТВИНОВА
Олександра Петровича

-

солдата


ЛУЧАНОВА
Олександра Олександровича

-

молодшого сержанта


ЛЮБУНЯ
Богдана Петровича

-

старшого солдата


МІНІНА
Олексія Сергійовича

-

старшого сержанта


ОЛІЙНИКА
Юрія Васильовича

-

старшого солдата


ОСТАЛЬСЬКОГО
Руслана Валерійовича

-

сержанта


ПІНЧУКА
Руслана Олександровича

-

старшого солдата


ПОЛІЩУКА
Олександра Михайловича

-

молодшого сержанта


ПОЛІЯНА
Олексія Миколайовича

-

старшого прапорщика


ПОЛЮЛЯКА
Василя Миколайовича

-

полковника


ПОНОМАРЕНКА
Вадима Валерійовича

-

сержанта


ПОНОМАРЕНКА
Олександра Петровича

-

солдата


ПРОДАНА
Віотольда Борисовича

-

прапорщика


ПРОЦІВА
Василя Ярославовича

-

майора медичної служби


ПТУШКА
Ігоря Володимировича

-

солдата


САВЕЛЛА
Юрія Анатолійовича

-

старшого сержанта


СІЧАКА
Богдана Борисовича

-

старшого солдата


ТЕСЛІНА
Сергія Олександровича

-

старшого сержанта


ТОПОЛЬНІКА
Сергія Васильовича

-

старшого сержанта


ФЕДАНА
Івана Володимировича

-

солдата


ФЕДОРОВА
Дмитра Борисовича

-

молодшого сержанта


ФЕДОРОВА
Станіслава Олександровича

-

старшину


ХВЕДЧЕНЮ
Євгенія Олексійовича

-

молодшого сержанта


ЧЕРЕДНІЧЕНКА
Максима Івановича

-

солдата


ЧОЧІШВІЛІ
Лашу Кукурієвича

-

молодшого сержанта


ШАДЕВСЬКОГО
Олега Анатолійовича

-

старшого сержанта


ШАРАПУ
Олега Олександровича

-

старшого сержанта


ШТИФОРУКА
Юрія Володимировича

-

старшину


ЯКІМОВА
Андрія Миколайовича

-

майора


ЯЦЮКА
Юрія Миколайовича

-

полковника


ЯЩЕНКА
Романа Миколайовича

-

старшого солдата


Нагородити орденом Данила Галицького


ГУЛОГО
Володимира Миколайовича

-

підполковника


КОСТЮКА
Віктора Петровича

-

полковника


КОТЛЯРЕНКА
Сергія Миколайовича

-

заступника начальника відділу Департаменту Міністерства оборони України


ЛЕВЧЕНКА
Михайла Антоновича

-

полковника


ПЄРОВА
Геннадія Борисовича

-

полковника


УВАРОВА
Сергія Анатолійовича

-

полковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


АМИРОВА
Вадима Леонідовича

-

молодшого сержанта


БЄЛІКА
Олександра Васильовича

-

старшого солдата


ВАЛЬКІВА
Олега Ігоровича

-

генерал-майора


ВЕРЕСА
Кирила Кириловича

-

старшого лейтенанта


ГІЛКУ
В’ячеслава Валентиновича

-

молодшого сержанта


ГОЛОВКА
Ігоря Олеговича

-

сержанта


ГОРБАЧОВА
Єгора Костянтиновича

-

підполковника


ЖУРАВЛЯ
Ярослава Сергійовича

-

старшого солдата


ЖУРБЕНКА
Андрія Васильовича

-

прапорщика


МАЗЕПУ
Олега Сергійовича

-

старшину


НЕСВІТАЙЛА
Олексія Миколайовича

-

лейтенанта юстиції


НЕСТЕРУКА
Володимира Леонтійовича

-

підполковника


НИКОЛИНА
Михайла Мирославовича

-

лейтенанта


НІКОЛАЄВУ
Анастасію Юріївну

-

лейтенанта медичної служби


ОЛЕКСІЄНКА
Павла Олександровича

-

капітана


ОЛІЙНИКА
Володимира Володимировича

-

підполковника


ПАРХОМЕНКА
Олексія Миколайовича

-

сержанта


ПЕТЛЮКА
Віталія Володимировича

-

сержанта


ПОЛІКОВСЬКУ
Світлану Леонідівну

-

старшину


ПОЛТАВЦЯ
Миколу Миколайовича

-

молодшого сержанта


ПРОДАНА
Михайла Мироновича

-

старшого сержанта


РУДЕНКО
Владлену Олександрівну

-

молодшого лейтенанта


САФОНОВА
Вадима Євгеновича

-

полковника медичної служби


СИВОГО
Вадима Володимировича

-

старшину


СНІГУРА
Богдана Миколайовича

-

лейтенанта


ТРОФИМЕНКА
Олексія Михайловича

-

полковника


ФРОЛЕНКОВА
Михайла Миколайовича

-

молодшого сержанта


ХАЛЕЦЬКОГО
Ігоря Євгеновича

-

старшого солдата


ХОХА
Дмитра Віталійовича

-

старшого сержанта


ЧЕРАНІВСЬКУ
Олену Анатоліївну

-

капітана медичної служби


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


БІЛЕЦЬКОГО
Віталія Анатолійовича

-

старшого прапорщика


БЛОХІНУ
Астру Сергіївну

-

лейтенанта


ГОЛОВКА
Андрія Андрійовича

-

капітана


ГОЛОДНОГО
Євгена Миколайовича

-

сержанта


ГУЗАРА
Сергія Анатолійовича

-

прапорщика


ЄМЦЕВА
Юрія Федоровича

-

прапорщика


КАЛАНДІЯ
Валеріана Леонтійовича

-

старшину


ЛУЦЕНКА
Олександра Юрійовича

-

солдата


МАЛАНИЧА
Івана Миколайовича

-

старшого сержанта


МУХУ
Андрія Володимировича

-

солдата


САМСОНА
Володимира Васильовича

-

старшину


ТОРШИНА
Володимира Володимировича

-

майора


ЯНГОЛА
Миколу Олександровича

-

сержанта


Нагородити медаллю “За врятоване життя”


КІСІЛЯ
Юрія Миколайовича

-

молодшого сержанта


ОНКАЛЮКА
Івана Володимировича

-

солдата


Присвоїти почесні звання:


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”


ГАЛУШЦІ
Андрію Миколайовичу

-

начальникові Науково-дослідного інституту проблем військової медицини Української військово-медичної академії, доктору медичних наук, полковнику медичної служби


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”


БОРТНЯК
Марії Гаврилівні

-

начальникові відділення клініки Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону


РАДЬКУ
Анатолію Іларіоновичу

-

заступникові начальника Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України з медичної роботи


ТКАЧУКУ
Степану Івановичу

-

начальникові клініки - провідному інфекціоністу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковнику медичної служби


ШЕВАЗІ
Івану Михайловичу

-

провідному терапевтові Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, полковнику медичної служби


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”


МЕДВЕДЄВУ
Володимиру Костянтиновичу

-

завідувачеві кафедри інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”


АККОРДОВІЙ
Тетяні Миколаївні

-

медичній сестрі клініки Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь”


ШЕВЧЕНКО
Наталії Іванівні

-

лікареві-кардіологу клініки Військово-медичного клінічного центру Північного регіону


в органах і підрозділах Служби безпеки України:


Нагородити орденом “За мужність” III ступеня


КОВАЛЬОВА
Володимира Олександровича

-

підполковника


СОКОЛОВА
Олександра Володимировича

-

підполковника


ЦИНТИЛУ
Ігоря Вадимовича

-

майора


Нагородити орденом Данила Галицького


ЗАГРАЯ
Валерія Дмитровича

-

полковника


ПОПОВА
Максима Борисовича

-

полковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


БАБІЯ
Олега Вікторовича

-

капітана


КОПИЛОВА
Андрія Миколайовича

-

полковника


КРІЦИНА
Едуарда Володимировича

-

полковника


Присвоїти почесні звання:


“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”


ЗАСУЦЬКОМУ
Валерію Георгійовичу

-

полковнику


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”


ТИВОДАРУ
Богдану Михайловичу

-

полковнику юстиції


в органах і підрозділах Національної гвардії України:


Нагородити орденом “За мужність” III ступеня


ОРЛОВА
Олександра Олександровича

-

капітана


ЧЕРНИХ
Антона Євгеновича

-

старшого лейтенанта


Нагородити орденом Данила Галицького


БОЖКА
Сергія Сергійовича

-

підполковника


ДІДКОВСЬКОГО
Ігоря Вікторовича

-

полковника


САФОШКІНА
Андрія Станіславовича

-

полковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


БІЛЕЦЬКОГО
Олександра В’ячеславовича

-

полковника


ВОЙТЕНКА
Юрія Петровича

-

полковника юстиції


ДИМИХІНА
Андрія Петровича

-

полковника


ЖОВТЯКА
Євгена Васильовича

-

капітана


КОЗАЛЄТОВА
Віталія Валерійовича

-

полковника


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


БЕРЕЗНЮКА
Романа Вячеславовича

-

підполковника


НІЯЗОВА
Івана Насрудіновича

-

старшого лейтенанта


в органах і підрозділах Управління державної охорони України:


Нагородити орденом Данила Галицького


МАМЧІЧА
Віталія Євгеновича

-

полковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


САДОВЦЯ
Віталія Федоровича

-

майора


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


МЕЩЕРЯКОВА
Володимира Володимировича

-

полковника


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


ЄВТУШЕНКА
Віталія Вікторовича

-

полковника


ТИЩЕНКА
Олександра Петровича

-

підполковника


Присвоїти почесне звання


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”


РЯБОКІНЬ
Оксані Анатоліївні

-

підполковнику


в органах і підрозділах Державної прикордонної служби України:


Нагородити орденом Данила Галицького


КОЛОСКОВА
Руслана Анатолійовича

-

полковника


ЛАВРЕНТЬЄВА
Сергія Анатолійовича

-

полковника


Нагородити медаллю “За військову службу Україні”


БЕНЕДІСЮКА
Максима Миколайовича

-

капітана 3 рангу


БУТЕНКА
Олександра Сергійовича

-

полковника


ГРИНЮКА
Володимира Миколайовича

-

підполковника


КРУКА
Олександра Івановича

-

полковника


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


ДИКОГО
Олександра Ярославовича

-

старшого прапорщика


МІХАЛЬЦЯ
Ігоря Петровича

-

підполковника


ТУРЕНКА
Костянтина Володимировича

-

полковника


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


КУПЧИК
Юлію Романівну

-

старшого лейтенанта


МЕДВІДЯ
Михайла Михайловича

-

старшого прапорщика


ЯЩЕНКА
Максима Петровича

-

старшого прапорщика


в органах і підрозділах Міністерства внутрішніх справ України:


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ЧЕПКУ
Ларису Миколаївну

-

директора фабрики “Динамо” Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України


Нагородити орденом Данила Галицького


КОБКА
Василя Андрійовича

-

заступника директора Департаменту МВС України


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


ЗВАРИЧА
Василя Миколайовича

-

полковника поліції


НОВІКА
Сергія Івановича

-

підполковника поліції


ШУСТУ
Руслана Миколайовича

-

підполковника поліції


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


ВОРОН
Ганну Василівну

-

старшого лейтенанта поліції


МЕРЧУКА
Сергія Юрійовича

-

старшого лейтенанта поліції


МІЩЕНКО
Ольгу Миколаївну

-

майора поліції


Нагородити медаллю “За врятоване життя”


КАВЕРІНА
Артема Володимировича

-

рядового поліції


Присвоїти почесні звання:


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”


СМИКУ
Анатолію Савелійовичу

-

заступникові начальника Управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”


ЖИДЕНКУ
Володимиру Вікторовичу

-

директорові Правового департаменту Національної поліції України


КНЯЗЄВУ
Сергію Миколайовичу

-

Голові Національної поліції України, генералу поліції другого рангу


в органах і підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій:


Нагородити орденом “За заслуги” III ступеня


СЛОБОДЯНИКА
Василя Дмитровича

-

начальника Головного управління ДСНС України у Київській області


Нагородити орденом “За мужність” III ступеня


АПАЛЬКОВА
Костянтина Івановича

-

майора служби цивільного захисту


АСАФАТА
Василя Петровича

-

старшого прапорщика служби цивільного захисту


ДЕНИСЮКА
Сергія Вікторовича

-

старшого лейтенанта служби цивільного захисту


ПУДРОВСЬКОГО
Віктора Олександровича

-

майора служби цивільного захисту


ЩЕРБУ
Ігоря Володимировича

-

старшого прапорщика служби цивільного захисту


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


ГРИБОВСЬКОГО
Олега Броніславовича

-

прапорщика служби цивільного захисту


ТЕЛЬНЮКА
Руслана Григоровича

-

старшого прапорщика служби цивільного захисту


Нагородити медаллю “За врятоване життя”


ВІННИКА
Максима Костянтиновича

-

молодшого сержанта служби цивільного захисту


ЛЕСЮТУ
Василя Андрійовича

-

старшого лейтенанта служби цивільного захисту


ШЕРСТЮКА
Мирослава Васильовича

-

капітана служби цивільного захисту


Присвоїти почесне звання


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”


АНДРОНОВУ
Володимиру Анатолійовичу

-

проректорові Національного університету з наукової роботи - начальнику науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, доктору технічних наук


в органах і підрозділах Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України:


Нагородити медаллю “За бездоганну службу” III ступеня


БАБЕНКА
Костянтина Андрійовича

-

полковника


ВОЗНЮКА
Анатолія Петровича

-

полковника


ТИТАРЕНКА
Олександра Володимировича

-

полковника


Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”


ПИЛИПЕНКА
Віктора Івановича

-

старшого прапорщика


в органах і підрозділах Генеральної прокуратури України:


Нагородити орденом “За заслуги” III ступеня


КРУПКУ
Андрія Олександровича

-

старшого слідчого в особливо важливих справах управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України


МІЩЕНКОВА
Володимира Валентиновича

-

заступника начальника Департаменту - начальника управління Генеральної прокуратури України


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АНТОНЕЦЬ
Ольгу Вадимівну

-

старшого радника юстиції


БАБЕНКО
Наталю Миколаївну

-

старшого радника юстиції


Нагородити орденом Данила Галицького


ЦИЛЮРИКА
Олександра Анатолійовича

-

старшого радника юстиції


Нагородити медаллю “За працю і звитягу”


БЕРЕЗІНА
Максима Григоровича

-

старшого радника юстиції


ВОЗНЮКА
Дмитра Васильовича

-

молодшого радника юстиції


СМИРНОВА
Олексія Івановича

-

старшого радника юстиції


Присвоїти почесні звання:


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”


ЛОШИЦЬКОМУ
Михайлу Васильовичу

-

ректорові Національної академії прокуратури України, доктору юридичних наук


“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”


БЕДРУ
Олегу Васильовичу

-

старшому раднику юстиції


БУТЕНКО
Ірині Олександрівні

-

старшому раднику юстиції


ГРАБЦЮ
Ігорю Несторовичу

-

старшому раднику юстиції


ДЕМЧЕНКУ
Геннадію Валентиновичу

-

старшому раднику юстиції


ІВАХУ
Андрію Андрійовичу

-

старшому раднику юстиції


КОНСТАНТИНОВУ
Віталію Петровичу

-

старшому раднику юстиції


КУРІННІЙ
Олені Олександрівні

-

старшому раднику юстиції


СТЕПАНОВУ
Сергію Романовичу

-

старшому раднику юстиції


СУХАЧОВУ
Олексію Олександровичу

-

заступникові начальника Департаменту - начальнику управління Генеральної прокуратури України


ХАБЛОВІЙ
Оксані Вікторівні

-

старшому раднику юстиції.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
23 серпня 2018 року
№ 238/2018




вгору