Документ 236-IX, чинний, поточна редакція — Прийняття від 29.10.2019

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про зняття з розгляду проекту Закону України "Купуй українське, плати українцям" про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва

Відповідно до частини другої статті 48, частини другої статті 95 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Зняти з розгляду проект Закону України "Купуй українське, плати українцям" про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва (реєстр. № 0878), поданий народним депутатом України Ляшком О.В. та іншими народними депутатами України.

2. Визнати такою, що втратила чинність, Постанову Верховної Ради України від 7 грудня 2017 року № 2238-VIII "Про прийняття за основу проекту Закону України "Купуй українське, плати українцям" про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва".

Голова Верховної Ради України

Д.РАЗУМКОВ

м. Київ
29 жовтня 2019 року
№ 236-IX
вгору