Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України
Постанова Верховної Ради України від 07.12.20172240-VIII
Документ 2240-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.12.2017

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України

Відповідно до частин першої, другої статті 33 та частини третьої статті 34 Закону України "Про статус народного депутата України" Верховна Рада України постановляє:

1. Установити розмір посадових окладів народних депутатів України на рівні посадових окладів членів Кабінету Міністрів України виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, згідно з додатком.

2. У межах видатків на оплату праці, затверджених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, за рішеннями комітетів, до предмета відання яких належать питання регламенту і бюджету, народному депутату України здійснюються Апаратом Верховної Ради України надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів Кабінету Міністрів України.

3. Установити загальний місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України в розмірі 25 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

Постанову Верховної Ради України від 26 липня 1994 року № 122/94-ВР "Про забезпечення діяльності народних депутатів України";

Постанову Верховної Ради України від 20 квітня 2000 року № 1679-III "Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про забезпечення діяльності народних депутатів України" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 32, ст. 262);

Постанову Верховної Ради України від 22 червня 2017 року № 2111-VIII "Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про забезпечення діяльності народних депутатів України".

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття та застосовується з 1 жовтня 2017 року.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
7 грудня 2017 року
№ 2240-VIII
Додаток
до Постанови Верховної Ради України
від 7 грудня 2017 року № 2240-VIII

Розміри посадових окладів народних депутатів України

Посадові оклади народних депутатів України визначаються в прожиткових мінімумах, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в таких розмірах:

Голова Верховної Ради України - 12,0;

Перший заступник Голови Верховної Ради України - 11,5;

заступник Голови Верховної Ради України - 11,0;

голова комітету Верховної Ради України, голова Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, голова депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України - 10,5;

перший заступник, заступник голови комітету Верховної Ради України, перший заступник, заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, секретар комітету Верховної Ради України, секретар Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, перший заступник, заступник голови депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, голова підкомітету комітету Верховної Ради України - 10,3;

член комітету Верховної Ради України - 10,0.вгору