Про затвердження Порядку реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі
Постанова Кабінету Міністрів України; Порядок від 15.04.2015210
Документ 210-2015-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.04.2015
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 28.04.2015. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 15 квітня 2015 р. № 210
Київ

Про затвердження Порядку реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі

Відповідно до статті 11-1 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” і статті 9-1 Закону України “Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі, що додається.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 31
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 квітня 2015 р. № 210

ПОРЯДОК
реєстрації деяких спадкових справ у Спадковому реєстрі

1. Цей Порядок визначає процедуру реєстрації у Спадковому реєстрі заведених на підставі статті 11-1 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” і статті 9-1 Закону України “Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” спадкових справ (далі - заведені спадкові справи).

2. Реєстраторами Спадкового реєстру щодо заведених спадкових справ є державні нотаріальні контори, приватні нотаріуси, які мають доступ до Спадкового реєстру відповідно до Порядку державної реєстрації заповітів і спадкових договорів у Спадковому реєстрі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 491 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 35, ст. 1459) (далі - реєстратори).

3. Порядок внесення до Спадкового реєстру відомостей про заведені спадкові справи визначається Мін’юстом.

4. Реєстратор вносить до Спадкового реєстру відомості про заведену спадкову справу щодо:

спадкодавця;

номера спадкової справи, дати та місця її заведення, місця зберігання;

видачі свідоцтва про право на спадщину;

визнання свідоцтва про право на спадщину недійсним (вид, дата та номер документа, на підставі якого свідоцтво про право на спадщину визнане недійсним, найменування суду (видавець);

додаткових відомостей;

реєстратора.

5. Внесення до Спадкового реєстру відомостей про заведені спадкові справи здійснюється реєстраторами на підставі заяв, що свідчать про волевиявлення щодо спадкового майна, спадкоємців, виконавців заповіту, осіб, заінтересованих в охороні спадкового майна, або вимоги кредиторів.

6. Реєстратор здійснює реєстрацію заведених спадкових справ у Спадковому реєстрі у день заведення спадкової справи.

7. Реєстратор для підтвердження факту внесення до Спадкового реєстру відомостей про заведену спадкову справу готує витяг про внесення реєстраційного запису про заведену спадкову справу до Реєстру в порядку, визначеному Мін’юстом.

8. Отримання із Спадкового реєстру відомостей про заведену спадкову справу здійснюється у порядку, визначеному Мін’юстом.вгору