Документ 206-2012-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 20.05.2017, підстава - 317-2017-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2012 р. № 206
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 317 від 11.05.2017}

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 лютого 2012 р. № 206

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Селекція у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні” (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінагрополітики, відповідальним виконавцем бюджетної програми - Держрибагентство.

3. Метою бюджетної програми є нарощення обсягів виробництва рибної продукції.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на виконання бюджетної програми за напрямами:

відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні;

селекція в рибному господарстві.

4-1. Розподіл бюджетних коштів за напрямами здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

{Порядок доповнено пунктом 4-1 згідно з Постановою КМ № 317 від 11.05.2017}

5. Спрямування бюджетних коштів здійснюється згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2007 р. № 337 (Офіційний вісник України, 2007 p., № 16, ст. 619), та Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення селекції у рибному господарстві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2007 р. № 352 (Офіційний вісник України, 2007 p., № 16, ст. 624).

6. Використання бюджетних коштів здійснюється з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законом порядку.

8. Операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого в установленому законодавством порядку.

{Пункт 8 в редакції Постанови КМ № 317 від 11.05.2017}

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.вгору