Документ 203_001-18, чинний, поточна редакція — Підписання від 19.12.2018

МЕМОРАНДУМ
про співробітництво та обмін інформацією у сфері регулювання електронних комунікацій між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, (НКРЗІ) та Офісом телекомунікацій Чеської Республіки (CTU)

Дата вчинення:

19.12.2018

Дата набрання чинності для України:

19.12.2018

Національна комісія, що здійснює державне регулюванні у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) та Офіс телекомунікацій Чеської Республіки (CTU), далі - «Сторони»,

БАЖАЮЧИ створити сприятливі умови для подальшого розвитку діяльності та дружніх відносин між Сторонами,

ВИЗНАЮЧИ важливість зростання сектору електронних комунікацій та його вплив на економічний розвиток кожної країни,

ВРАХОВУЮЧИ значимість ефективного регулювання сектору електронних комунікацій

БУДУЧИ ПЕРЕКОНАНИМИ, що цей Меморандум про співробітництво може сприяти подальшому розвитку співробітництва між Україною та Чеською Республікою і підтримці розвитку сектору електронних комунікацій,

Домовилися про таке:

Мета Меморандуму

Цей Меморандум може сприяти співробітництву у сфері електронних комунікацій шляхом підтримки та здійснення спільних заходів, обміну інформацією та досвідом з питань регулювання.

Напрями співпраці

Відповідно до швидкого розвитку сектору електронних комунікацій, наступні напрями співпраці можуть бути визначені за взаємною згодою, з огляду на те, що Сторони цим заявляють про свій намір здійснювати наступне:

• вживати усіх можливих заходів для сприяння розвитку сектору електронних комунікацій у країнах Сторін;

• сприяти розвитку високоякісних ефективних телекомунікаційних послуг;

• обмінюватися інформацією про конкретні стратегії та механізми активного співробітництва в рамках спільних проектів у сфері регулювання електронних комунікацій; проводити взаємні консультації, якщо Сторони вважають за доцільне;

• надавати відповідних фахівців та експертів та організовувати спільні збори, семінари, робочі групи та симпозіуми у сфері регулювання електронних комунікацій.

Сторони можуть продовжувати спільний діалог з метою створення у своїх сферах діяльності сприятливих умов для подальшого розвитку співробітництва між національними регуляторними органами - Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, (НКРЗІ) та Офісом телекомунікацій Чеської Республіки (CTU).

Вчинено 19 грудня 2018 року у м. Прага, у двох примірниках, кожний українською, чеською та англійською мовами, при цьому усі тексти автентичні. У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення положень цього Меморандуму про взаєморозуміння, текст англійською мовою має переважну силу.

За Національну комісію, що здійснює
державне регулювання у сфері
зв’язку та інформатизації (НКРЗІ)

За Офіс телекомунікацій
Чеської Республіки (CTU)

(підпис)

(підпис)
вгору