Документ 20/2017, поточна редакція — Прийняття від 01.02.2017

Указ
Президента України

Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Королівством Таїланд щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах між Україною та Королівством Таїланд щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб у такому складі:


ПЕТУХОВ
Сергій Ігорович

-

заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, глава делегації


КАНИГІНА
Галина Володимирівна

-

суддя Верховного Суду України (за згодою)


КОЛЕДОВ
Сергій Володимирович

-

начальник відділу міжнародних договорів та офіційних перекладів Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України


МАРЧЕНКО
Людмила Іванівна

-

завідувач відділу кримінального законодавства, законодавства про судочинство та з питань міжнародного права департаменту законодавства з питань державного будівництва Головного державно-правового департаменту Адміністрації Президента України


РУДА
Людмила Романівна

-

заступник начальника управління - начальник відділу укладення міжнародних договорів про правову допомогу управління міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України


ШЕВЧЕНКО
Катерина Георгіївна

-

заступник директора департаменту - начальник управління міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України.

2. Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до персонального складу делегації, залучаючи до її роботи членів Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 червня 2010 року № 724.

3. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах між Україною та Королівством Таїланд щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб (додаються, для службового користування).

4. Кабінету Міністрів України вирішити питання фінансового забезпечення проведення переговорів між Україною та Королівством Таїланд щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб.

5. Визнати таким, що втратило чинність, Розпорядження Президента України від 31 грудня 2013 року № 412 "Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Королівством Таїланд щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Таїланд про передачу засуджених осіб".

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
1 лютого 2017 року
№ 20/2017
вгору