Документ 191-2012-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.03.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 23.03.2012. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 березня 2012 р. № 191
Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку інфраструктури науково-технічної, інноваційної діяльності та інформатизації

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку інфраструктури науково-технічної, інноваційної діяльності та інформатизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2011 р. № 386 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 28, ст. 1170), виклавши пункти 1, 2 та 6 у такій редакції:

“1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Фінансова підтримка розвитку інфраструктури науково-технічної, інноваційної діяльності та інформатизації, наукової преси, наукових об’єктів, що становлять національне надбання, забезпечення діяльності Державного фонду фундаментальних досліджень”, для підтримки розвитку інфраструктури науково-технічної, інноваційної діяльності та інформатизації (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є МОНмолодьспорт, відповідальним виконавцем бюджетної програми - Держінформнауки.”;

“6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.”.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70
вгору