Документ 188/2018, поточна редакція — Прийняття від 27.06.2018

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


ЧУПРИНУ
Петра Яковича

-

генерального директора - художнього керівника державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ГОРОХОВСЬКОГО
Іллю Леонідовича

-

голову правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілка), м. Київ


КРИЖАНІВСЬКОГО
Євстахія Івановича

-

ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу


КРОЛЕНКА
Юрія Яковича

-

голову наглядової ради товариства "Житлобуд-2", м. Харків


ЯЦИНЯКА
Василя Ільковича

-

директора - художнього керівника Галицького академічного камерного хору, м. Львів


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ПАЛАМАРЧУКА
Миколу Петровича

-

народного депутата України


ШВАРЦМАНА
Рувіна Мордковича

-

голову Одеської регіональної асоціації євреїв - колишніх в'язнів гетто і нацистських концтаборів


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ІГНАТЬЄВА
Олега Григоровича

-

головного режисера Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії


КУБІКА
Валерія Сергійовича

-

виконавчого директора Асоціації народних депутатів України, м. Київ


РОМАНОВСЬКОГО
Олександра Олексійовича

-

професора кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


РУВІНА
Олександра Григоровича

-

директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


ТКАЧЕНКА
Василя Миколайовича

-

головного наукового співробітника державної установи "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України"


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БАКУМОВА
Олександра Сергійовича

-

доцента кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ


БІЛАСА
Степана Ярославовича

-

волонтера, голову Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО "Побратими України", м. Львів


БРОВЧЕНКА
Юрія Петровича

-

заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України


ВОЛОВНИКА
Петра Володимировича

-

голову правління міжнародної громадської організації "Життя видатних людей", м. Харків


ГАЙДАБУРУ
Валерія Михайловича

-

заступника генерального директора державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


ГАЙДАРА
Василя Антоновича

-

консультанта відділу Національного наукового центру "Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича", Закарпатська область


ГОГУНСЬКУ
Інну Володимирівну

-

заступника керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха державної установи "Інститут отоларингології імені професора О.С. Коломійченка Національної академії медичних наук України"


ГОРЯІНОВА
Олександра Сергійовича

-

тренера та воротаря футбольного клубу "Металіст 1925", м. Харків


ГРИЗОДУБА
Олександра Григоровича

-

члена громадської спілки "Всеукраїнська асоціація ветеранів Афганістану та антитерористичної операції", м. Київ


ДЕЙНЕГУ
Віктора Григоровича

-

завідувача філії Національного військово-історичного музею України - Музею важкої бомбардувальної авіації, м. Полтава


ДИНЯКА
Сергія Васильовича

-

генерального директора будівельного товариства Житомирської області


ДРУЩЕНКА
Анатолія Анатолійовича

-

інженера державного навчального закладу "Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації", м. Київ


КАРПАЛЮКА
Руслана Миколайовича

-

заступника начальника управління - начальника відділу Департаменту Генеральної прокуратури України


КОЗАЧЕНКА
Юрія Васильовича

-

професора кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка


КСЬОНЗА
Олександра Григоровича

-

члена Миргородського міськрайонного громадського об'єднання "Союз Чорнобиль", Полтавська область


КУРУПА
Віктора Миколайовича

-

директора з організації виробництва товариства "УкрАгроКом", Кіровоградська область


МАЛТАБАРА
Миколу Георгійовича

-

директора Великоновосілківського професійного ліцею, Донецька область


НЕЖИБОРЦЯ
Володимира Валентиновича

-

члена правління громадської спілки "Всеукраїнська асоціація ветеранів Афганістану та антитерористичної операції", Чернігівська область


ОЛЕСОВА
Єгора Олексійовича

-

продюсера товариства "Постмодерн", м. Київ


ПАСХАВЕРА
Олександра Йосиповича

-

президента Центру економічного розвитку, м. Київ


СТЕФАНЮКА
Ігоря Васильовича

-

волонтера, члена Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО "Побратими України", м. Львів


ТОМАШЕВСЬКОГО
Олега Олександровича

-

артиста Національної заслуженої академічної капели України "Думка", м. Київ


ТУРЯНСЬКОГО
Юрія Івановича

-

голову громадської організації "Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області"


ЦИЗЯ
Романа Михайловича

-

головного агронома товариства "П'ятидні", Волинська область


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ЛЕЩЕНКА
Андрія Леонідовича

-

начальника відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, підполковника юстиції


Нагородити орденом "За мужність" II ступеня


БОРТНИКА
Олександра Миколайовича

-

члена громадської спілки "Всеукраїнська асоціація ветеранів Афганістану та антитерористичної операції", Полтавська область


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


БОРОДАЧА
Тараса Володимировича

-

члена громадської організації "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану", Івано-Франківська область


ВІВЧАРИКА
Петра Петровича

-

члена громадської організації "Всеукраїнська організація "Самооборона Майдану", Івано-Франківська область


ІШКОВА
Олександра Васильовича

-

члена Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, м. Київ


ХАРСІКУ
Олексія Леонідовича

-

члена громадської організації "Всеукраїнська гвардія революції", м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


КРАВЧЕНКО
Галину Борисівну

-

волонтера, художника, м. Одеса


МИХАЛЬСЬКУ
Валентину Михайлівну

-

художника, Волинська область


РУДНИЦЬКУ
Анжеліку Миколаївну

-

провідного спеціаліста Центру фольклору та етнографії Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президента мистецької агенції "Територія А", м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ГОРОВЕНКО
Наталію Григорівну

-

завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика


ДЕРЕВ'ЯНКО
Надію Павлівну

-

директора Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України


ПОДУШКО
Валентину Анатоліївну

-

голову Близнюківської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", Харківська область


ПОПОВУ
Діну Олегівну

-

директора Департаменту Київської міської державної адміністрації


РУСАЛІНУ
Людмилу Володимирівну

-

президента благодійного фонду науково-технічного розвитку імені академіка В.С. Михалевича, м. Київ


ЯЦЕНКО
Катерину Миколаївну

-

директора Степанківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Черкаської районної ради, Черкаська область


Нагородити орденом Данила Галицького


ЗАЙЦЕВА
Дмитра Миколайовича

-

заступника завідувача відділу лабораторії Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


ПРИЙМАКА
Олексія Володимировича

-

начальника Головного центру оперативно-технічних заходів Державної прикордонної служби України, полковника


СИДОРОВИЧА
Ярослава Мар'яновича

-

Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


ПОПЛАВСЬКУ
Вікторію Миколаївну

-

першого заступника Головного військового медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України, полковника медичної служби


ЮХИМОВИЧА
Павла Всеволодовича

-

начальника відділу військової прокуратури об'єднаних сил, полковника юстиції


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ЖУРЕНКА
Юрія Миколайовича

-

оператора цеху акціонерного товариства "Сумихімпром"


СТЕБЛЯНКО
Наталію Борисівну

-

апаратника виробництва товариства "Науково-виробниче підприємство "Зоря", Луганська область


ШКАБАРА
Євгена Михайловича

-

директора агропромислового підприємства "Паросток", Тернопільська область


Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи


КОДАЧИГОВА
Вадима Едуардовича

-

члена ради волонтерів при Міністерстві оборони України


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


АНДРІЄВСЬКОМУ
Ігорю Михайловичу

-

диригентові Ансамблю класичної музики імені Б. Лятошинського, професорові Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ


ГОБДИЧУ
Миколі Миколайовичу

-

директорові - художньому керівникові концертного закладу культури "Муніципальний академічний камерний хор "Київ"


КЛИМЕНКО
Інні Олександрівні

-

солістці-вокалістці, викладачеві комунального закладу "Запорізьке музичне училище імені П.І. Майбороди" Запорізької обласної ради


САЧКУ
Ігорю Павловичу

-

акторові Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка


СЛАВИНСЬКОМУ
Ігорю Миколайовичу

-

режисерові-постановнику театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний драматичний театр на Подолі"


СОТНІКОВІЙ
Альбіні Валеріївні

-

артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ПІНЧУКУ
Олегу Степановичу

-

скульпторові, м. Київ


СКАКАНДІ
Юлію Юлійовичу

-

художникові-графіку, м. Київ


ШИМЧУКУ
Миколі Олеговичу

-

художникові, професору кафедри Львівської національної академії мистецтв


ШОЛУДЬКУ
Володимиру Борисовичу

-

скульпторові, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


БИКОВУ
Володимиру Борисовичу

-

директорові товариства "Архітектурний центр", м. Суми


КУЦЕВИЧУ
Вадиму Володимировичу

-

заступникові директора акціонерного товариства "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БУБНОВІЙ
Ганні Георгіївні

-

артистці-солістці-інструменталістці державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ


ГЕОРГІЄВСЬКОМУ
Борису Володимировичу

-

акторові театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний Молодий театр"


ЛЕВЧАКУ
Роману Богдановичу

-

артистові оркестру Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


ЛЮБЕЦЬКІЙ
Юлії Валеріївні

-

артистці-вокалістці Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України


МЕЛЬНИК
Ірині Іванівні

-

артистці закладу культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я"


ПИЛИПЦЮ
Івану Васильовичу

-

солістові-вокалісту творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


СКУБАКУ
Сергію Сергійовичу

-

солістові опери сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ШЕВЧЕНКО
Анастасії Владиславівні

-

артистці балету сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ГРЕЧКУ
Володимиру Борисовичу

-

заступникові директора господарсько-фінансового департаменту, завідувачу відділу будівництва та ремонтно-відновних робіт Секретаріату Кабінету Міністрів України


СМОЛЯНЦЮ
Василю Володимировичу

-

заступникові начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області


СУСЛОВУ
Івану Миколайовичу

-

генеральному директорові товариства "Агропромислова корпорація "Сквира", Київська область


ФЕДОТОВУ
Костянтину Павловичу

-

директорові Департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


ДЗЯДИКЕВИЧУ
Юрію Володимировичу

-

професорові кафедри Тернопільського національного економічного університету


СТАДНИКУ
Ігорю Ярославовичу

-

професорові кафедри Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


АТАМАНЮКУ
Юрію Миколайовичу

-

учителеві Микитинецької загальноосвітньої школи I-II ступенів Косівської районної ради, Івано-Франківська область


БІЛІЙ
Ганні Федорівні

-

учительці, заступникові директора комунального закладу освіти "Навчально-виховний комплекс № 100 "Загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів-ліцей" Дніпровської міської ради


САРБАШ
Тетяні Миколаївні

-

викладачеві державного навчального закладу "Михайлівське вище професійне училище", Запорізька область


ФРІДМАН
Ларисі Семенівні

-

учительці Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради


ЧЕРЕДНІЧЕНКО
Лідії Володимирівні

-

учительці загальноосвітньої школи I-III ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана І. Виговського


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


КІЩАКУ
Івану Теодоровичу

-

деканові факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, докторові економічних наук, професорові


КРАВЦІВУ
Василю Степановичу

-

директорові державної установи "Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього Національної академії наук України, доктору економічних наук, професору


КРАЙНОВУ
Ігорю Павловичу

-

головному науковому співробітникові Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М.С. Бокаріуса, доктору медичних наук


РЕДЬКУ
Валерію Григоровичу

-

завідувачеві відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук


СТИБЕЛЮ
Володимиру Володимировичу

-

ректорові, професору кафедри Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, докторові ветеринарних наук, професору


ТКАЛЕНКО
Наталії Валеріївні

-

деканові факультету Чернігівського національного технологічного університету, доктору економічних наук, професору


ХАЛАТОВУ
Артему Артемовичу

-

завідувачеві відділу Інституту технічної теплофізики Національної академії наук України, доктору технічних наук, професору


ШЕВЧЕНКУ
Олександру Юхимовичу

-

проректорові Національного університету харчових технологій, докторові технічних наук, професорові, м. Київ


ШЕНДРИКУ
Олександру Миколайовичу

-

деканові факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, доктору хімічних наук, професорові, м. Вінниця


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ВАНЮЗІ
Людмилі Степанівні

-

доцентові кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


ДЖУЛАЙ
Ганні Андріївні

-

доцентові кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової


ЛАДНІЙ (ІВАЩЕНКО)
Тетяні Петрівні

-

драматургові, м. Київ


ОРЛОВУ
Борису Анатолійовичу

-

художникові-постановнику, акторові театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний Молодий театр"


ПРОХОРОВУ
Денису Валерійовичу

-

першому заступникові генерального директора державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна", м. Київ


ФІСЬКОВУ
Геннадію Миколайовичу

-

керівникові народного камерного оркестру "Бревіс" комунального закладу "Рівненський міський палац культури" Рівненської міської ради


ШВЕДУ
Михайлу Богдановичу

-

композиторові, музикознавцю, м. Київ


ШЕРПІ
Василю Олексійовичу

-

директорові, головному диригенту комунального закладу "Маріупольський міський духовий оркестр", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ГУЗАРЮ
Богдану Степановичу

-

доцентові кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область


ДАВИДКО
Олені Миколаївні

-

члену Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування


МАМОНТОВІЙ
Наталії Анатоліївні

-

головному бухгалтерові товариства "Острозький завод мінеральної води", Рівненська область


РІНГІС
Антоніні Йосипівні

-

заступникові начальника відділу виконавчого апарату Центрального правління Українського товариства глухих, м. Київ


ТИМКІВ
Наталії Іванівні

-

заступникові генерального директора державного підприємства "Виробниче об'єднання "Карпати", Івано-Франківська область


ТРОФИМЧУКУ
Олександру Миколайовичу

-

директорові Західного регіонального представництва Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, м. Рівне


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


ЗАДОРОЖНОМУ
Миколі Анатолійовичу

-

головному інженерові Лисичанського району електричних мереж товариства "Луганське енергетичне об'єднання"


КОЗЕМКУ
Олегу Мироновичу

-

виконувачеві обов'язків генерального директора акціонерного товариства "Центренерго", м. Київ


ПОЛІЩУКУ
Андрію Леонідовичу

-

генеральному директорові товариства "Вінницяобленерго"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


БРАТЧУКУ
Сергію Борисовичу

-

заступникові директора товариства "Інформаційне агентство "Медіа-інформ", м. Одеса


ПІДДУБНЯКУ
Василю Григоровичу

-

спеціальному кореспондентові газети "Новий день", м. Херсон


САМОЙЛЕНКУ
Сергію Григоровичу

-

члену Національної спілки журналістів України


ФОМЕНКУ
Валерію Володимировичу

-

головному редакторові газети "Запорізький пенсіонер"


ЧЕВОРДОВУ
Юрію Анатолійовичу

-

члену Національної спілки журналістів України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БІЛОУСУ
Дмитру Мечиславовичу

-

головному лікареві філії "Вінницька станція екстреної медичної допомоги" комунальної установи "Територіальне медичне об'єднання "Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"


БОЙКУ
Андрію Івановичу

-

доцентові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


БУРОМУ
Олександру Миколайовичу

-

завідувачеві лабораторії державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України"


ДУДАРЮ
Олександру Валерійовичу

-

заступникові головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні


ДУКЕЛЬСЬКОМУ
Олександру Олександровичу

-

головному лікареві медичного центру державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України"


КОРОТУН
Світлані Іванівні

-

заступникові головного лікаря державного закладу "Поліклініка № 2", м. Київ


КУКУРУЗІ
Інні Леонідівні

-

заступникові головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова - завідувачу Перинатального центру


МОГИЛЮК
Аллі Валентинівні

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Кіровоградський обласний онкологічний диспансер"


НАУМЕНКУ
Володимиру Олександровичу

-

заступникові директора державної установи "Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В.П. Філатова Національної академії медичних наук України"


ПОЛЮЛЯХУ
Руслану Анатолійовичу

-

головному лікареві Центру медико-психологічної реабілітації рятувальників та учасників бойових дій, м. Одеса


ПРОЦЕНКУ
Андрію Дмитровичу

-

лікареві-тренеру штатної збірної команди України з боксу Міністерства молоді та спорту України


ТОВМАШ
Руслані Миколаївні

-

завідувачеві дитячої поліклініки Медичного центру "Універсальна клініка "Оберіг", м. Київ


ФЕЦИЧУ
Тарасу Григоровичу

-

завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького


ЩИТОВУ
Олексію Володимировичу

-

завідувачеві операційного блоку державної наукової установи "Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


КИРИЛЮКУ
Івану Івановичу

-

директорові державного підприємства "Ярмолинецьке лісове господарство", Хмельницька область


ЛИСЯНОМУ
Сергію Івановичу

-

лісничому Катеринопільського лісництва державного підприємства "Звенигородське лісове господарство", Черкаська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ВОЙНАРЕНКУ
Михайлу Григоровичу

-

головному технологові казенного підприємства "Шосткинський казенний завод "Імпульс", Сумська область


КОШЕЛЄВУ
Євгенію Сергійовичу

-

провідному інженерові-технологу відділу державного підприємства "Завод 410 ЦА", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


ТОКАРСЬКІЙ
Юлії Валеріївні

-

майстрині художньої вишивки, Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


АВДЄЄНКУ
Андрію Івановичу

-

члену благодійної організації "Благодійний фонд "Лебедія", м. Запоріжжя


АКМАНОВІЙ
Еллі Олександрівні

-

балетмейстерові зразкового ансамблю танцю "Юнги" обласного Палацу культури, м. Миколаїв


АРТЮЩЕНКО
Тетяні Михайлівні

-

директорові Троїцької централізованої бібліотечної системи Луганської області


БОЙЧУКУ
Ігорю Петровичу

-

керівникові народного аматорського ансамблю української пісні "Трембовляни" Теребовлянського районного будинку культури, Тернопільська область


ВЕРБИЛО
Лідії Леонідівні

-

краєзнавцеві, керівникові музеїв льону та поліського рушника Хорошівського району, Житомирська область


КАДЖАЄВІЙ
Маріанні Аміранівні

-

директорові вищого навчального комунального закладу "Одеське театрально-художнє училище"


МИХАЙЛОВУ
Володимиру Анатолійовичу

-

директорові комунального закладу культури "Миколаївський обласний краєзнавчий музей"


НОВАКОВСЬКОМУ
Георгію Георгійовичу

-

художньому керівникові та диригенту духового оркестру "Буковина" обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"


ПАВЛИКУ
Яремі Васильовичу

-

керівникові народної аматорської хорової капели "Дзвін" будинку культури села Ямниця Тисменицького району, Івано-Франківська область


СУББОТІНУ
Олегу Вікторовичу

-

викладачу комунального закладу "Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича"


ТОМАЩУК
Раїсі Володимирівні

-

викладачеві, художньому керівнику народної капели бандуристок "Україночка" комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківської школи мистецтв № 5, Київська область


ЦВЄТКОВІЙ
Ларисі Юріївні

-

деканові факультету Київського національного університету культури і мистецтв


ЧЕРНЯВСЬКОМУ
Володимиру Миколайовичу

-

провідному методистові комунального закладу "Сосницький районний будинок культури", Чернігівська область


ШЕРУДИЛУ
Олександру Васильовичу

-

керівникові народного хорового колективу Конотопського міського будинку культури, Сумська область


ЯРЕТИКУ
Миколі Никипоровичу

-

керівникові ансамблю української пісні "Золоте перевесло" Центру культури і мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


ЯРМОЛЮКУ
Миколі Олександровичу

-

члену Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


АНДРУЩЕНКО
Тетяні Вікторівні

-

професорові кафедри Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ


АРТЕМ'ЄВІЙ
Ніні Василівні

-

заступникові директора Гімназії № 153 імені О.С. Пушкіна Шевченківського району м. Києва


ВЕЛИКОЧОМУ
Володимиру Степановичу

-

деканові факультету державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", м. Івано-Франківськ


ДЕМ'ЯНЮКУ
Віктору Володимировичу

-

директорові Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування


КУХАРЧУКУ
Василю Васильовичу

-

завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету


КУЧУК
Світлані Юріївні

-

директорові школи I-III ступенів № 9 Оболонського району м. Києва


ЛИТВИН
Світлані Володимирівні

-

завідувачеві кафедри Чернігівського національного технологічного університету


ЛІПЕНЦЕВУ
Андрію Вікторовичу

-

доцентові кафедри Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, м. Львів


МУЗИЦІ
Федору Васильовичу

-

проректорові Львівського державного університету фізичної культури


МУРОВАНІЙ
Ірині Володимирівні

-

керівникові гуртка ансамблю сучасного танцю "Час Пік" комунального позашкільного навчального закладу "Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості"


ОСЕЦЬКОМУ
Валерію Леонідовичу

-

професорові кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка


САЛМАНОВІЙ
Олені Юріївні

-

завідувачеві кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ


СНІЖКУ
Сергію Івановичу

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка


СУЛИМУ
Володимиру Трохимовичу

-

деканові факультету Львівського національного університету імені Івана Франка


ТАРГОНІЙ
Дарії Михайлівні

-

директорові комунального закладу "Костопільський обласний ліцей-інтернат II-III ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради


ТОЛОЧКО
Ірині Юліанівні

-

директорові Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2, Житомирська область


ЧИСТЯК
Олені Іллівні

-

заступникові директора гімназії № 48 Шевченківського району м. Києва


ШЕЛАКІНУ
Володимиру Іллічу

-

директорові Одеської спеціалізованої школи № 10 I-III ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна Одеської міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


КИШКАНЬ
Наталії Миколаївні

-

старшому фельдшерові Нижньосірогозької підстанції Великолепетиської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги комунального закладу "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Херсонської обласної ради


КОМПАНІЄЦЬ
Інні Миколаївні

-

головній медичній сестрі державної наукової установи "Центр інноваційних медичних технологій Національної академії наук України"


СУБОТІ
Надії Анатоліївні

-

старшій медичній сестрі державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БОТШТЕЙНУ
Володимиру Абрамовичу

-

заступникові генерального директора з науково-технічної роботи - першому заступнику генерального директора державного підприємства "Український науково-технічний центр металургійної промисловості "Енергосталь", м. Харків


БУНЕЧКУ
Віктору Власовичу

-

директорові акціонерного товариства "Томашгородський щебеневий завод", Рівненська область


ГУДЖИНУ
Сергію Миколайовичу

-

слюсареві-ремонтнику акціонерного товариства "Металургійний комбінат "Азовсталь", Донецька область


ЖУКОВУ
Віталію Володимировичу

-

члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м. Запоріжжя


ЗВОНАРЮ
Володимиру Юрійовичу

-

голові правління, президенту товариства "Фірма "Власта", м. Львів


ЧЕМЕРИСУ
Михайлу Івановичу

-

генеральному директорові (голові правління) акціонерного товариства "ВАТ "Калина", м. Львів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


БАДАЛОВУ
Хазару Мехралі огли

-

директорові товариства "Відродження", Харківська область


ДОВГОПОЛЮКУ
Володимиру Васильовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Промінь", Вінницька область


ДУБОВОМУ
Володимиру Івановичу

-

завідувачеві кафедри Житомирського національного агроекологічного університету


ЛИТВИНУ
Ярославу Васильовичу

-

заступникові директора сільськогосподарського товариства "Синявське", Київська область


МАЙСАК
Ларисі Дмитрівні

-

директорові сільськогосподарського товариства "Відродження", Київська область


СТАСОВСЬКОМУ
Василю Івановичу

-

регіональному директорові товариства "Баришівська зернова компанія", Полтавська область


ЧЕРЕПАСІ
Альберту Вікторовичу

-

генеральному директорові товариства "Агро-Співдружність", Херсонська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ВЕРГЕЛЕС
Світлані Володимирівні

-

голові Кам'янець-Подільської територіальної організації Українського товариства глухих, Хмельницька область


ГЕВАЛУ
Володимиру Федоровичу

-

начальникові оздоровчо-спортивного табору "Лісотехнік" Національного лісотехнічного університету України, Миколаївська область


КУБРАЧЕНКУ
Анатолію Володимировичу

-

члену президії Федерації профспілок України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


НОВИЦЬКОМУ
Дмитру Юрійовичу

-

голові правління - генеральному директору акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал"


СКАЛІЮ
Володимиру Михайловичу

-

директорові міського комунального підприємства "Хмельницьктеплокомуненерго"


ЦИМБАЛЮКУ
Віталію Олександровичу

-

директорові комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


АЛЕКСЄЄВУ
Ігорю Сергійовичу

-

народному депутатові України


АСТАПОВУ
В'ячеславу Степановичу

-

заступникові начальника управління - начальнику відділу Департаменту Генеральної прокуратури України


БРОВІЮ
Анатолію Анатолійовичу

-

першому проректорові Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ


ГОЛУБЄВІЙ
Неллі Юріївні

-

завідувачеві відділу Національного університету "Одеська юридична академія", доктору юридичних наук


КРИЛОВСЬКОМУ
Вячеславу Станіславовичу

-

завідувачеві Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


КРИНІНУ
Ігорю Олександровичу

-

прокуророві відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, полковнику юстиції


ЛІЩИНІ
Івану Юрійовичу

-

Урядовому уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини


МЕЖЕВИЧУ
Михайлу Володимировичу

-

судді Київського апеляційного адміністративного суду у відставці


МИКОЛАЄНКУ
Юрію Івановичу

-

заступникові голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації


СЕРБІНУ
Михайлу Омеляновичу

-

начальникові управління прокуратури Одеської області


ТИТИКАЛУ
Роману Сергійовичу

-

керівникові підприємства "Адвокатське бюро "Титикало та Партнери", м. Київ


ЯРОВІЙ
Інні Миколаївні

-

заступникові керівника управління Головного управління Апарату Верховної Ради України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


АРНАУТОВУ
Віктору Дмитровичу

-

старшому тренерові відділення Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності "Олімпієць"


БАЛЬ
Людмилі Олександрівні

-

директорові дитячо-юнацької спортивної школи № 1 м. Рівне


БЛИНДУ
Федору Васильовичу

-

директорові Сокирянської районної дитячо-юнацької спортивної школи Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос", Чернівецька область


КАРЕЛЬСЬКОМУ
Євгену Юрійовичу

-

ветеранові спортивної журналістики, м. Київ


КОБЕЛЬНИКУ
Юрію Михайловичу

-

старшому тренерові збірної команди України з фрістайлу, м. Миколаїв


КОНДРАТЮКУ
Анатолію Анатолійовичу

-

тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи м. Лисичанська, Луганська область


КОРЖАКУ
Володимиру Михайловичу

-

старшому тренерові-викладачу Криворізької федерації бойових мистецтв, Дніпропетровська область


КОСТЯНЦЮ
Миколі Петровичу

-

директорові Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров'я населення, Київська область


НОВОСАДУ
Володимиру Петровичу

-

директорові Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"


ПРЕДКУ
Станіславу Валерійовичу

-

президентові Федерації підводного спорту та підводної діяльності України, м. Київ


ХИЖНЯКУ
Олександру Олександровичу

-

тренерові-викладачу комунального закладу "Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа № 4"


ЧАБАНУ
Миколі Миколайовичу

-

директорові обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак", Івано-Франківська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


БУЛИЧЕВУ
Анатолію Євгенійовичу

-

художникові-живописцю, графіку, викладачеві Львівської національної академії мистецтв


ЖИЖИНУ
Дмитру Юрійовичу

-

художникові-графіку, старшому викладачеві кафедри Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури


ЗАГАЙКЕВИЧУ
Стефану Михайловичу

-

скульпторові, Київська область


КОЗЕРАЦЬКОМУ
Юрію Едуардовичу

-

скульпторові, графіку, фотохудожникові, м. Вінниця


ПРОКОПЧУКУ
Олегу Григоровичу

-

скульпторові, викладачу Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
27 червня 2018 року
№ 188/2018




вгору