Друкувати   Шрифт: або Ctrl + mouse wheel


 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
П О С Т А Н О В А
від 26 жовтня 1998 р. N 1694
Київ
 
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 284 ( 284-2001-п ) від 28.03.2001 )
 
Про затвердження Положення про порядок
погодження видачі ліцензій на право експорту,
імпорту спирту етилового, коньячного і плодового,
алкогольних напоїв та тютюнових виробів,
на право роздрібної торгівлі алкогольними
напоями і тютюновими виробами
 
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1002 ( 1002-2000-п ) від 21.06.2000 )

 
( У Постанові слова "Комітет з монополії на виробництво та обіг спирту етилового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів", "Державний комітет з монополії на виробництво та обіг спирту етилового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" та "Держспецмонополія" в усіх відмінках замінено відповідно словами "Міністерство фінансів" та "Мінфін" у відповідному відмінку згідно з Постановою КМ N 1002 ( 1002-2000-п ) від 21.06.2000 )

 
     На виконання Указу Президента України від 22 липня 1998 р. N 806 ( 806/98 ) "Про державну монополію на виробництво та обіг спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
 
     1. Затвердити Положення про порядок погодження видачі ліцензій на право експорту, імпорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.
 
     2. Міністерству зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі привести у місячний термін свої нормативні акти у відповідність із цією постановою.

 
   Прем'єр-міністр України         В.ПУСТОВОЙТЕНКО 
     Інд. 22

 
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 жовтня 1998 р. N 1694
 
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок погодження видачі ліцензій
на право експорту, імпорту спирту етилового,
коньячного і плодового, алкогольних напоїв та
тютюнових виробів, на право роздрібної торгівлі
алкогольними напоями і тютюновими виробами
 
     1. Ліцензії на право експорту, імпорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів МЗЕЗторг видає лише після письмового погодження з Міністерством фінансів (далі - Мінфін).
 
     2. МЗЕЗторг передає у п'ятиденний термін з дня подання суб'єктом підприємницької діяльності заяви на одержання ліцензії на право експорту або імпорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів Мінфіну всі необхідні документи, передбачені законодавством.
 
     3. Мінфін після реєстрації переданих документів приймає у п'ятиденний термін рішення про доцільність видачі відповідної ліцензії з урахуванням обсягів виробництва та споживання спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, про що письмово повідомляє МЗЕЗторг.
 
     4. У разі прийняття Мінфіном негативного рішення щодо видачі суб'єктові підприємницької діяльності відповідної ліцензії МЗЕЗторгу надсилається повідомлення з обгрунтуванням причин відмови.
 
     5. Ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами видаються уповноваженими на те МЗЕЗторгом органами у районах, районах у містах Києві та Севастополі, а в містах обласного підпорядкування - виконавчими комітетами міських рад тільки після погодження з територіальним управлінням Мінфіну.
 
     6. Уповноважений МЗЕЗторгом орган передає у п'ятиденний термін з дня подання суб'єктом підприємницької діяльності заяви на одержання відповідної ліцензії територіальному управлінню Мінфіну усі необхідні документи, передбачені законодавством.
 
     7. Територіальне управління Мінфіну після реєстрації прийнятих документів у п'ятиденний термін приймає рішення про доцільність видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, про що письмово повідомляє уповноважений МЗЕЗторгом орган.
 
     8. У разі прийняття територіальним управлінням Мінфіну негативного рішення щодо видачі суб'єктові підприємницької діяльності відповідної ліцензії уповноваженому МЗЕЗторгом органові надсилається повідомлення з обгрунтуванням причин відмови.


Публікації документа