Документ 168/2017, поточна редакція — Прийняття від 28.06.2017

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


АНАТИЧУКА
Лук’яна Івановича

-

директора Інституту термоелектрики Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, м. Чернівці


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ЗУБРІЯ
Віталія Петровича

-

заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу України


ІЩЕЙКІНА
Костянтина Євгеновича

-

народного депутата України


РАЙКОВИЧА
Андрія Павловича

-

міського голову, м. Кропивницький


САВЧЕНКО
Олександру Яківну

-

головного наукового співробітника відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


СЛЬОТУ
Івана Михайловича (посмертно)

-

художнього керівника Поліського ансамблю пісні і танцю "Льонок" комунального підприємства «Житомирська філармонія»


Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня


СЕРЕДУ
Володимира Миколайовича

-

голову Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння»


ЯСТРУБИНСЬКОГО
Василя Івановича

-

заступника директора Департаменту – начальника управління Київської міської державної адміністрації


Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня


БОГУЦЬКОГО
Олександра Андрійовича

-

директора – президента товариства «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV), м. Київ


БУБНЮКА
Валентина Леонідовича
(ФЕДОРА)

-

архієпископа Полтавського і Кременчуцького, керуючого Полтавською єпархією Української православної церкви Київського патріархату


ВОВКУНА
Василя Володимировича

-

генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької


ГЕРЕГУ
Олександра Володимировича

-

народного депутата України


ЗАГОРОДНЬОГО
Володимира Петровича

-

першого заступника Голови Державної регуляторної служби України


ЗУБКА
Володимира Івановича

-

директора сільськогосподарського підприємства «Комишанське», Сумська область


МІЮСОВА
Михайла Валентиновича

-

ректора Національного університету «Одеська морська академія»


НОВАЦЬКОГО
Володимира Миколайовича

-

Южненського міського голову, Одеська область


ПЛЕВАКА
Володимира Івановича

-

суддю Дніпропетровського апеляційного господарського суду у відставці


РОЖКА
Миколу Михайловича

-

ректора державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет»


СТУПАКА
Сергія Михайловича

-

голову громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану», Чернігівська область


ЧЕХУНА
Василя Федоровича

-

директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України, м. Київ


Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня


АТРОШЕНКА
Владислава Анатолійовича

-

Чернігівського міського голову


БАЦА
Сергія Миколайовича

-

керівника Управління Державного управління справами


БЕССАРАБА
Олександра Семеновича

-

проректора Національного університету харчових технологій, м. Київ


ВАСИЛЮКА
Валерія Анатолійовича

-

ветерана військової служби, м. Київ


ВИНОГРАДСЬКОГО
Андрія Даниловича
(посмертно)

-

учасника антитерористичної операції, військового капелана, м. Житомир


ГИБУ
Іллю Йосиповича

-

столяра-виробника декорацій Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


ДЖОЗЕФА СТОУНА
(посмертно)

-

фельдшера Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, громадянина США


ЄНІНА
Євгенія Володимировича

-

заступника Генерального прокурора


КВЕЛЕНКОВА
Юрія Олександровича

-

головного продюсера творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м. Київ


КЛЕПАКА
Григорія Олексійовича

-

заступника Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України


КУЛИКА
Костянтина Геннадійовича

-

заступника начальника Департаменту Генеральної прокуратури України


ЛЕВИЦЬКУ
Ярославу Миколаївну

-

члена Спілки політв’язнів і репресованих Чортківського району, Тернопільська область


ЛОПУШИНСЬКОГО
Івана Петровича

-

завідувача кафедри Херсонського національного технічного університету


МАРИНЧИКА
Станіслава Гавриловича

-

голову Ічнянського районного об’єднання літераторів «Криниця», Чернігівська область


МИКОЛАЙЦЯ
Анатолія Петровича

-

волонтера, голову громадської організації «За майбутнє України», м. Київ


ОНИЩУКА
Артема Костянтиновича

-

ветерана військової служби, члена Київської обласної організації ветеранів України


ПАШКОВСЬКОГО
Ігоря Борисовича

-

головного лікаря дочірнього підприємства «Санаторій «Славутич» імені Б.В. Пашковського», Дніпропетровська область


ПОПОВА
Володимира Владиславовича

-

завідувача відділення державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова» Національної академії медичних наук України, м. Київ


ПРОЦЕВСЬКОГО
Віктора Олександровича

-

декана Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди


ПУШКАРЯ
Миколу Борисовича

-

директора підприємства «Богодухівський електромеханічний завод» філії державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар», Харківська область


РАБІНОВИЧА
Петра Мойсейовича

-

професора кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


СВІТОЛІНУ
Еліну Михайлівну

-

члена національної жіночої збірної України з тенісу, м. Харків


СОЛОМАХУ
Сергія Павловича

-

Миргородського міського голову, Полтавська область


ТЕЛЮЩЕНКА
Івана Федоровича

-

генерального директора товариства «Керамейя», м. Суми


ХЕРУВІМОВА
Артура Володимировича

-

заступника генерального директора Державного концерну «Укроборонпром», м. Київ


ЧЕПЕЛЮКА
Василя Адамовича

-

вокаліста, композитора, члена Волинської обласної організації Національної всеукраїнської музичної спілки


ЧИКІНА
Ігоря Валерійовича

-

керівника регіонального офісу товариства «Кернел-Трейд», м.Хмельницький


Нагородити орденом «За мужність» III ступеня


ВИШНЕВСЬКОГО
Миколу Федоровича

-

учасника антитерористичної операції, м. Чернівці


КОЛБАСКА
Володимира Федоровича

-

учасника антитерористичної операції, м. Чернівці


МАКАРА
Володимира Петровича

-

учасника антитерористичної операції, м. Івано-Франківськ


ЧУБЕНКА
Степана Вікторовича
(посмертно)

-

воротаря Краматорської молодіжної команди «Авангард», громадського активіста, Донецька область


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ДЕМКІВ
Дарію Петрівну

-

керівника народного аматорського ансамблю танцю «Покуття» Коломийського міського будинку культури, Івано-Франківська область


ТОЛМАЧОВУ
Юлію Віталіївну

-

волонтера, м. Житомир


ШУБІНУ
Людмилу Володимирівну

-

генерального директора товариства «Друкмаш – центр», м. Кропивницький


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БРІТ
Надію Михайлівну

-

професора кафедри Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаська область


БУТЕНКО
Наталію Олександрівну

-

заступника генерального директора акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт», Полтавська область


ЖУКОВУ
Олену Михайлівну

-

президента Харківського банківського союзу


ІЩЕНКО
Тетяну Дем’янівну

-

виконувача обов’язків директора державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», м. Київ


КАНАВЕЦЬ
Марину Володимирівну

-

директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, м. Київ


ЛАГОДУ
Аллу Вячеславівну

-

репетитора з балету державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка», м. Київ


СТЕБЛОВСЬКУ
Тетяну Володимирівну

-

провідного майстра сцени театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний Молодий театр»


ТИМКО
Ольгу Іванівну

-

волонтера, контролера відділу акціонерного товариства «Київський картонно-паперовий комбінат»


ЧЕРВОНЕНКО
Оксану Володимирівну

-

заступника директора Національного науково-природничого музею НАН України, м. Київ


Нагородити орденом Данила Галицького


СУХОМЛИНА
Сергія Івановича

-

Житомирського міського голову


ТКАЧЕНКА
Віктора Михайловича

-

головного консультанта – інспектора Головного департаменту Адміністрації Президента України


Нагородити медаллю «За працю і звитягу»


БОГДАНЦЯ
Володимира Ілліча

-

голову предметно-циклової комісії Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського


ВІТУЛЕВА
Олега Юрійовича

-

складальника цеху акціонерного товариства «Запоріжтрансформатор»


КОНОЧКІНА
Олександра Олександровича

-

старшого майстра служби Станично-Луганської дільниці Старобільського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства – філії акціонерного товариства «Луганськгаз»


КРАСЬКА
Віктора Григоровича

-

голову правління Сарненської районної спілки споживчих товариств, Рівненська область


НЕФЕРТАРІ
Евеліну Сергіївну

-

спеціаліста з надання консультативних та практично-аналітичних послуг з дослідження відеозаписів за фактом масових вбивств та спричинення тілесних ушкоджень громадянам у ході акцій протесту у місті Києві у листопаді 2013 – лютому 2014 років, м. Київ


ЧАЙКУ
Ольгу Григорівну

-

операційну медичну сестру відділення Уманської міської лікарні, Черкаська область


ЯЦЕНКА
Олександра Івановича

-

електрогазозварника товариства «Науково-виробниче підприємство «Зоря», Луганська область


Нагородити відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи


ДАНІЄЛЯНА
Єрванда Жоресовича

-

віце-президента Вірменського національного конгресу, м. Київ


Присвоїти почесні звання:


«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»


КУЦЕВАЛОВУ
Валерію Віталійовичу

-

головному режисерові Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г.Г. Верьовки, м. Київ


КНИЗІ
Олександру Андрійовичу

-

генеральному директорові – художньому керівнику Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша


МЕЛЬНИЧЕНКУ
Сергію Григоровичу

-

артистові-вокалісту театрально-видовищного закладу культури «Київський національний академічний театр оперети»


«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»


БІЛИКУ
Миколі Іллічу

-

художникові-скульптору, м. Київ


САДОВСЬКОМУ
Олександру Васильовичу

-

художникові монументально-декоративного і станкового живопису, м. Суми


«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»


ДРІНЕВСЬКІЙ
Ванді Сергіївні

-

артистці-вокалістці Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України


ІЛІНСЬКОМУ
Вячеславу Анатолійовичу

-

артистові Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


КІСТЕНЬ
Катерині Володимирівні

-

артистці комунального закладу культури «Театрально-видовищний заклад культури «Новий драматичний театр на Печерську», м. Київ


МИРОНЮКУ
Миколі Мирославовичу

-

артистові Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва


МРИЗІ
Петру Никифоровичу

-

артистові, провідному майстру сцени комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки»


ПЛОТНІКОВУ
Юрію Вікторовичу

-

акторові комунального закладу культури «Харківський академічний російський драматичний театр імені О.С. Пушкіна»


СЕМЕНЮКУ-БРУНСЬКОМУ
Михайлу Валерійовичу

-

культорганізаторові відділу Центру культури та мистецтв Київського національного університету технологій та дизайну


СНОПКО
Ользі Леонідівні

-

артистці-вокалістці Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України


ФРЕЙДЛІСУ
Авігдору Юрійовичу

-

художньому керівникові – директору Єврейського музично-драматичного театру імені Шолом-Алейхема, м. Київ


ЦАРЕГРАДСЬКІЙ
Іраїді Федорівні

-

артистці – провідному майстрові сцени державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка», м. Київ


ЧЕРНОГОРУ
Сергію Вікторовичу

-

головному хормейстерові козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»


ЖУКОВЕЦЬ
Заріні Леонідівні

-

учительці Снігурівської районної гімназії імені Т.Г. Шевченка Снігурівської районної ради, Миколаївська область


КОРОЛЮ
Євгену Тимофійовичу

-

учителеві загальноосвітньої школи I–III ступенів села Кримне Старовижівського району, Волинська область


КРЕЙТЕР
Аллі Іванівні

-

учительці Вижницької загальноосвітньої школи I–III ступенів імені Юрія Федьковича, Чернівецька область


ХОДАКОВІЙ
Лілії Олександрівні

-

учительці Одеської загальноосвітньої школи № 8 I–III ступенів Одеської міської ради


ШЛІМКЕВИЧУ
Мирославу Остаповичу

-

учителеві Білоберізької загальноосвітньої школи I–III ступенів Верховинської районної ради, Івано-Франківська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»


БРІСКІНУ
Юрію Аркадійовичу

-

завідувачеві кафедри Львівського державного університету фізичної культури, доктору наук з фізичного виховання і спорту, професорові


ВОЛОХУ
Анатолію Михайловичу

-

професорові кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету, доктору біологічних наук, професорові, Запорізька область


ГАЛУСУ
Олександру Мар’яновичу

-

проректорові Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктору педагогічних наук, професорові


ЄРМОЛЕНКУ
Анатолію Миколайовичу

-

заступникові директора Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, доктору філософських наук, професорові


ІВАНОВУ
Сергію Володимировичу

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», науковому директору Міжнародного центру досліджень соціально-економічних проблем модернізації та розвитку кооперації, докторові економічних наук, професору, м. Полтава


КЛІЩУ
Івану Миколайовичу

-

проректорові державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України», доктору медичних наук, професорові


МІЧУДІ
Юрію Петровичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, доктору економічних наук, професорові, м. Київ


ПРИТУЛЬСЬКІЙ
Наталії Володимирівні

-

першому проректорові Київського національного торговельно-економічного університету, доктору технічних наук, професорові


САВІНІЙ
Галині Григорівні

-

проректорові Херсонського національного технічного університету, доктору економічних наук, професорові


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»


ПЕТРЕНКУ
Володимиру Євгеновичу

-

художньому керівникові комунального закладу культури «Дніпропетровський драматичний молодіжний театр», м. Дніпро


ПОНОМАРЬОВУ
Олексію Михайловичу

-

викладачеві кафедри Херсонського державного університету


СТЕФАНЮКУ
Михайлу Павловичу

-

старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», м. Івано-Франківськ


СТОЛЯРЧУКУ
Богдану Йосиповичу

-

професорові кафедри Рівненського державного гуманітарного університету


ТРЕТЬЯКОВУ
Павлу Вікторовичу

-

викладачеві відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька»


УСИК
Наталії Валентинівні

-

президентові громадської організації «Асоціація фотохудожників України», м. Київ


ФЕЛЬДМАНУ
Леву Борисовичу

-

викладачеві комунального закладу «Чернівецьке обласне училище мистецтв імені С. Воробкевича»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»


ГУБЕРНИКУ
Аркадію Олексійовичу

-

доцентові кафедри Одеського національного економічного університету


ПАВЛЮК
Аллі Петрівні

-

завідувачеві сектору Національного інституту стратегічних досліджень, кандидату економічних наук, м. Київ


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»


САХАНЮ
Анатолію Анатолійовичу

-

електромонтерові Лисичанського району електричних мереж товариства «Луганське енергетичне об’єднання»


ТУЛУПОВУ
Борису Петровичу

-

директорові Дунаєвецького району електричних мереж акціонерного товариства «Хмельницькобленерго»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»


БОНДАРЧУКУ
Івану Васильовичу

-

начальникові відділу Національного олімпійського комітету України, м. Київ


ДРАПАКУ
Роману Богдановичу

-

головному редакторові Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія»


ФІЦАЙ
Ользі Юріївні

-

редакторові Тячівської районної газети «Дружба», Закарпатська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»


БАРСУКУ
Олександру Михайловичу

-

асистентові кафедри державного закладу «Дніпропетровська медична академія охорони здоров’я України»


ГОНЧАРЕНКУ
Вадиму Миколайовичу

-

керівникові центру жіночого здоров’я, лікарю Клінічної лікарні «Феофанія», м. Київ


ЄНОТОВІЙ
Наталії Володимирівні

-

завідувачеві відділення комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова»


ІВАНЧУКУ
Леоніду Володимировичу

-

заступникові головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання, Львівська область


ЛУК’ЯНЧУКУ
Олегу Валерійовичу

-

головному лікареві комунальної установи «Одеський обласний онкологічний диспансер»


МЕЛЬНИК
Наталії Юріївні

-

завідувачеві дитячого консультативно-лікувального центру Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами


ЧЕРЕПАНИНУ
Олександру Васильовичу

-

лікареві відділення комунальної 5-ї міської клінічної лікарні м. Львова


ШАМРАЮ
Володимиру Анатолійовичу

-

головному лікареві Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»


КРАВЧУК
Тетяні Михайлівні

-

провідному інженерові державного підприємства «Малинське лісове господарство», Житомирська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»


ОСТАПЕНКУ
Анатолію Васильовичу

-

директорові акціонерного товариства «Калинівський машинобудівний завод», Вінницька область


РУДЮКУ
Григорію Івановичу

-

головному конструкторові державного підприємства «АНТОНОВ», м. Київ


ЧАЙЧУКУ
Анатолію Дмитровичу

-

директорові товариства «Красилівагромаш», Хмельницька область


ЧЕРНЕЗІ
Анатолію Григоровичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства «Уманьферммаш», Черкаська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»


ВОРОНЬКО
Олені Віталіївні

-

начальникові відділу Управління Міністерства культури України


ГРЕБЕНЬОВСЬКОМУ
Віктору Мирославовичу

-

диригентові народного аматорського інструментального ансамблю «Опус» Бучацького районного комунального будинку культури, Тернопільська область


ДАВИДОВІЙ
Світлані Миколаївні

-

начальникові відділу культури Путивльської районної державної адміністрації, Сумська область


ЗАНДЕР
Людмилі Яківні

-

директорові комунального закладу «Слов’янський краєзнавчий музей» Слов’янської міської ради, Донецька область


КАЛІНІНІЙ
Аллі Анастасіївні

-

директорові Київського будинку вчених Національної академії наук України


КОСМІНУ
Леоніду Георгійовичу

-

старшому викладачеві кафедри Харківської державної академії культури


ОВЧАРЕНКО
Ганні Едуардівні

-

завідувачеві кафедри державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»


РОМАНЧАК
Вірі Дмитрівні

-

завідувачеві відділу Львівського обласного будинку вчителя


ЩИРІЙ
Оксані Борисівні

-

керівникові служби театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний Молодий театр»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»


ГОНЧАРСЬКОМУ
Івану Львовичу

-

директорові Скадовського технікуму державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет»


КОЦУПАТРОМУ
Михайлу Миколайовичу

-

деканові державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»


МОСТІПАНУ
Миколі Івановичу

-

завідувачеві кафедри Центральноукраїнського національного технічного університету, м. Кропивницький


ТОСКУЧОВІЙ
Наталії Анатоліївні

-

начальникові відділу управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації


ТРОСЮК
Світлані Дмитрівні

-

директорові комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа I ступеня – гімназія» № 143 Оболонського району м.Києва»


ТРОЩЕНКУ
Володимиру Олександровичу

-

методистові Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді


ТУРУНЦЕВУ
Олександру Петровичу

-

проректорові Київського університету імені Бориса Грінченка


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»


БАНАДИЗІ
Ігорю Федоровичу

-

головному лікареві комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр медико-соціальної експертизи»


ЛИСАКУ
Юрію Пилиповичу

-

сестрі медичній старшій державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України»


НАКОНЕЧНІЙ
Таїсі Василівні

-

головній медичній сестрі Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»


КІТУ
Сергію Васильовичу

-

директорові Дніпропетровського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих


МАЛЬЦЕВІЙ
Натальї Володимирівні

-

члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, Донецька область


РОМАНОВСЬКІЙ
Олені Микитівні

-

головному інженерові акціонерного товариства «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»


ЧЕЛОМБІТЬКУ
Ігорю Миколайовичу

-

голові правління акціонерного товариства «Поліграфкнига», м. Київ


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»


БОРОВЦЮ
Івану Івановичу

-

керівникові приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Великояблунецьке», Житомирська область


ХВОРОСТОВСЬКОМУ
Валерію Миколайовичу

-

директорові акціонерного товариства «Дружба-ВМ», Вінницька область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»


КОПИЛОВУ
Ігорю Валентиновичу

-

директорові комунального підприємства Миколаївської міської ради «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін»


ЛЕПСЬКОМУ
В’ячеславу Володимировичу

-

члену Черкаського обласного осередку «Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль-Єдність»


ПАНАСЮК
Раїсі Василівні

-

директорові комунального закладу «Вінницький міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія»


РУДИКУ
Володимиру Івановичу

-

директорові видавництва «Основа», м. Київ


СЕГЛЯНИКУ
Ігорю Семеновичу

-

директорові виконавчої дирекції Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


ЧАПЛИГІНІЙ
Наталії Іванівні

-

директорові комунального закладу «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»


БІЛИНЦЮ
Михайлу Петровичу

-

начальникові Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства, Закарпатська область


МРИЗІ
Сергію Станіславовичу

-

начальникові управління Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації


ОЧЕРЕТНЮК
Аллі Іванівні

-

листоноші відділення Центру поштового зв’язку № 2 Житомирської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»


ТИЩЕНКУ
Миколі Миколайовичу

-

генеральному директорові товариства «Виробничо-комерційна фірма «РИМІД», м. Київ


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»


КУБИШКУ
Миколі Михайловичу

-

начальникові станції Чернігів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»


БАКАЙ
Ірині Іванівні

-

начальникові управління Генеральної прокуратури України


ВАРЧЕНКО
Ользі Олександрівні

-

начальникові управління Департаменту Генеральної прокуратури України


ГРЕБІ
Роману Володимировичу

-

заступникові Міністра освіти і науки України


ГУБАНОВІЙ
Тамарі Олексіївні

-

директорові приватного вищого навчального закладу «Фінансово-правовий коледж», кандидату юридичних наук, м. Київ


ЖАМБРОВСЬКОМУ
Сергію Івановичу

-

судді Вугледарського міського суду Донецької області у відставці


ЗУБРИЦЬКОМУ
Миколі Івановичу

-

заступникові начальника Департаменту – начальнику управління Генеральної прокуратури України


КОВАЛЮ
Валерію Петровичу

-

директорові Юридичного департаменту Міністерства оборони України


МАМОНТОВУ
Ігорю Олександровичу

-

доцентові кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури


МІСЯЦЮ
Андрію Петровичу

-

голові Хмельницької обласної організації «Подільська правова ліга»


НІЖИНСЬКІЙ
Тамарі Василівні

-

ветеранові органів державної служби, м. Київ


ПАЦКАНУ
Валерію Васильовичу

-

народному депутатові України


ПОМАЗАНОВУ
Андрію Віталійовичу

-

народному депутатові України


РОМАНАДЗЕ
Луізі Джумберовні

-

доцентові кафедри Національного університету «Одеська юридична академія»


ЦУЦКІРІДЗЕ
Максиму Сергійовичу

-

заступникові начальника управління Головного управління Національної поліції України – начальнику відділу


ЧЕРНЕНКО
Вірі Анатоліївні

-

судді у відставці Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ


ШАТІЛУ
Володимиру Анатолійовичу

-

доцентові кафедри права Київського лінгвістичного університету


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»


БОРОЗНІНУ
Валентину Олександровичу

-

відповідальному секретареві Федерації сучасного п’ятиборства України, м. Київ


КОСЕВИЧУ
Олександру Олександровичу

-

головному тренерові футбольного клубу «Авангард», Донецька область


ПЕТРОВІЙ
Ніні Миколаївні

-

керівникові гуртків Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, м. Київ


ХОМЕНКУ
Сергію Васильовичу

-

старшому викладачеві кафедри Сумського національного аграрного університету


ЦАРКОВУ
Володимиру Михайловичу

-

директорові Сарненської дитячо-юнацької спортивної школи, Рівненська область


ЯЛОВИКУ
Володимиру Трохимовичу

-

тренерові-викладачу Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»


ЛАНДІНУ
Володимиру Петровичу

-

завідувачеві відділу Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, м. Київ


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»


БРОДЕЦЬКІЙ
Тетяні Сергіївні

-

художникові-живописцю, м. Одеса


ДІДЕНКО
Тетяні Іванівні

-

художникові-живописцю, графіку, м. Київ


МИХАЙЛЮКУ
Михайлу Миколайовичу

-

скульпторові, м. Ужгород.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
28 червня 2017 року
№ 168/2017




вгору