Документ 165/2002, поточна редакція — Прийняття від 21.02.2002

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників підприємств, установ та організацій
Київської області

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та
культурний розвиток Київської області, багаторічну сумлінну працю
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
УДОВИЧЕНКА - Славутицького міського голову Володимира Петровича
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
РИБИЦЬКОГО - голову правління - генерального Павла Петровича директора акціонерного товариства
"Гостомельський склозавод"
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ВОРОНУ - директора приватно-орендного Анатолія Петровича сільськогосподарського підприємства
"Дніпро", Кагарлицький район
ДАНИЛЕНКО - голову сільськогосподарського Валентину Петрівну товариства "Агросвіт", Миронівський
район
ІЩУКА - начальника цеху Володимира Григоровича навчально-дослідного господарства
"Великоснітинське", Фастівський
район
КІНДРАТЕНКО - заступника голови Поліської Людмилу Миколаївну районної ради
ЛИТВИНА - голову правління акціонерного Василя Івановича товариства "Синявське",
Рокитнянський район
МАЖАРУ - голову Білоцерківської регіональної
Станіслава Пилиповича організації "Союз Чорнобиль
України"
СЕМ'ЯНІВСЬКОГО - першого заступника голови Київської
Володимира Васильовича обласної державної адміністрації
СУЩЕНКА - пенсіонера, м. Київ Андрія Севастьяновича
ФУРДИЧКУ - директора приватних Миколу Григоровича сільськогосподарських підприємств
"Дубівське" та "Петрівське",
Таращанський район
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ІЩУКА - начальника Васильківського коледжу
Михайла Михайловича Військово-Повітряних Сил України
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
СИПАТКІНУ - виховательку дитячого будинку Ларису Миколаївну сімейного типу, Баришівський район
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНДРУСЕНКА - директора агрофірми "Мрія", Миколу Вікторовича Володарський район
КИРІЄНКА - заступника голови Вишгородської Миколу Івановича районної ради
МАЛИНОВСЬКОГО - директора Фастівської Альфреда Адольфовича загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 2
МАТЬОРУ - директора комунального підприємства
Івана Васильовича теплових мереж
"Богуславтепломережа"
РЕЧУНА - заступника начальника ТЕЦ Олександра Аркадійовича акціонерного товариства "Цукрова
компанія "Кочубей", Завод N 1",
Згурівський район
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БІДЗЮРІ - заступникові голови Київської Івану Павловичу обласної державної адміністрації
БІЛЕЦЬКОМУ - керівникові приватного В'ячеславу Філімоновичу сільськогосподарського підприємства
"Гейсиське", Ставищенський район
ЗЕЛЕНЬКУ - директорові приватного Івану Дмитровичу сільськогосподарського підприємства
"Фастівецьке", Фастівський район
НОВІЦЬКОМУ - голові сільськогосподарського Леонтію Антоновичу кооперативу "Агрофірма "Матюші",
Білоцерківський район
ШЕВЧУКУ - голові Сквирської районної ради Миколі Івановичу
ШУГАЙЛО - операторові машинного доїння Ніні Петрівні дослідного господарства "Еліта"
Миронівського інституту пшениці
імені В.М. Ремесла
ЯНКІВСЬКОМУ - голові Обухівської районної Івану Івановичу державної адміністрації, голові
Обухівської районної ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ
УКРАЇНИ"
ДЕРКАЧУ - токареві Жулянського Петру Федоровичу машинобудівного заводу "Візар",
Києво-Святошинський район
СІРЕНКУ - голові правління - директорові Олександру Олександровичу акціонерного товариства
"Яготинський маслозавод"
ТОВБІ - директорові акціонерного товариства
Віктору Павловичу "Київметалопром", Васильківський
район
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
СЕРГЕЄВУ - генеральному директорові Сергію Гавриловичу акціонерного товариства "Борекс",
Бородянський район
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
КРАВЧЕНКУ - голові правління товариства Сергію Володимировичу "НовоКон", м. Бориспіль
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ
УКРАЇНИ"
КОНОНЕНКУ - голові Київської обласної ради Валентину Федоровичу професійних спілок
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
РЄПІНУ - артистові драматичного театру Володимиру Олександровичу імені П.К. Саксаганського,
м. Біла Церква
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ПОДОЛЬСЬКОМУ - художньому керівникові народного Григорію Юхимовичу муніципального камерного хору
української духовної музики
"Благовіст" Ірпінського міського
відділу культури
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
РИХ - директорові Березанського Галині Лаврентіївні краєзнавчого музею
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ПАВЛОВСЬКІЙ - заступникові головного редактора Ірині Борисівні газети "Київська правда"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ЛЕВЧЕНКО - учительці Баришівської Марії Гнатівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 2.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 21 лютого 2002 року
N 165/2002



вгору