Документ 165-2016-п, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 01.01.2018, підстава - 951-2017-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 10 березня 2016 р. № 165
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 951 від 08.11.2017}

Про внесення змін до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 р. № 20 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 2, ст. 88; 2008 р., № 4, ст. 107; 2009 р., № 5, ст. 123; 2010 р., № 37, ст. 1257; 2011 р., № 5, ст. 249; 2013 р., № 8, ст. 272; 2015 р., № 17, ст. 448), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 37
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2016 р. № 165

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

“1. Цей Порядок визначає механізм перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок надходження до загального фонду державного бюджету рентної плати за користування надрами для видобування природного газу та газового конденсату і податку на додану вартість, що сплачується Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” та ПАТ “Укртрансгаз” (далі - субвенція).”.

2. У пункті 3 після слів “міст обласного значення” доповнити словами “, об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад,”.

3. У пункті 4:

абзац перший після слів “міст обласного значення” доповнити словами “, об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад,”;

абзац другий після слів “міст обласного значення” доповнити словами “, об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад”.

4. Пункт 5 після слів “міст обласного значення” доповнити словами “, об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад,”.

5. Доповнити Порядок пунктом 7-1 такого змісту:

“7-1. Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” перераховує кошти субвенції з поточного рахунка, відкритого в Казначействі, на відкриті в Казначействі рахунки:

ПАТ “Укргазвидобування” для сплати грошових зобов’язань з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу та газового конденсату;

Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” в системі електронного адміністрування податку на додану вартість з урахуванням вимог статті 200-1 Податкового кодексу України для сплати до бюджету грошових зобов’язань з податку на додану вартість;

ПАТ “Укртрансгаз” з подальшим перерахуванням коштів субвенції на рахунок цього товариства в системі електронного адміністрування податку на додану вартість з урахуванням вимог статті 200-1 Податкового кодексу України для сплати до бюджету грошових зобов’язань з податку на додану вартість.

Розрахунки, передбачені цим пунктом, здійснюються протягом одного банківського дня. Розрахунки щодо сплати грошових зобов’язань з податку на додану вартість здійснюються не раніше граничного строку подачі податкової декларації.

Для перерахування до державного бюджету коштів податку на додану вартість з рахунків Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” та ПАТ “Укртрансгаз”, відкритих у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, ДФС не пізніше дня, наступного за днем надходження коштів, надсилає Казначейству реєстри, сформовані відповідно до пункту 200.2 статті 200 Податкового кодексу України.

Зарахування коштів на рахунки Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” та ПАТ “Укртрансгаз” у системі електронного адміністрування податку на додану вартість вважається завершенням розрахунку за спільними протокольними рішеннями в частині зарахування податку на додану вартість до бюджету.

Зазначені розрахунки проводяться виключно в межах бюджетного року.”.вгору