Документ 1632-2002-п, перша редакція — Прийняття від 29.10.2002
( Увага! Це не поточна редакція документу. Перейти до поточної? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 29 жовтня 2002 р. N 1632
Київ
Про внесення змін до норм споживання природного
газу населенням у разі відсутності
газових лічильників

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Внести до норм споживання природного газу населенням у разі
відсутності газових лічильників, затверджених постановою Кабінету
Міністрів України від 8 червня 1996 р. N 619 ( 619-96-п ) (ЗП
України, 1996 р., N 13, ст. 360; Офіційний вісник України,
1998 р., N 23, ст. 834; 2001 р., N 26, ст. 1164), зміни, що
додаються.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ
Інд. 37

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 жовтня 2002 р. N 1632
ЗМІНИ,
що вносяться до норм споживання природного газу
населенням у разі відсутності газових лічильників
( 619-96-п )
1. Доповнити норми після позиції третьої новими позиціями
такого змісту:
"Опалювально-варильна піч куб. метрів
(кухонне вогнище) - на людино-місяць в
приготування їжі, підігрів міжопалювальний
води та інші побутові період
потреби:
включно до трьох мешканців 70
на кожного наступного мешканця 45
Опалювально-варильна піч куб. метрів
(кухонне вогнище) - на кв. метр на місяць
опалення, приготування їжі, в опалювальний
підігрів води та інші період
побутові потреби:

включно до 20 кв. метрів опалюваної площі 20
на кожний додатковий кв. метр опалюваної площі 11".
У зв'язку з цим позиції четверту і п'яту вважати відповідно
позиціями шостою і сьомою.
2. Позицію шосту після слів "двох поверхів" доповнити словами
"крім будинків, де встановлено опалювально-варильну піч (кухонне
вогнище)".
3. Примітку 3 до норм після слів "опалювальними приладами"
доповнити словами "крім опалювально-варильних печей (кухонних
вогнищ)".
4. Доповнити норми приміткою 6 такого змісту:
"6. Якщо у приміщенні крім опалювально-варильних печей
(кухонних вогнищ) встановлено інші газові прилади, норми
споживання природного газу ними враховуються додатково до діючих
норм споживання природного газу на опалювально-варильні печі
(кухонні вогнища)".



вгору