Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2017159-р
Документ 159-2017-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 10.03.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 березня 2017 р. № 159-р
Київ

Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України

Внести до розпоряджень Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 71




ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2017 р. № 159-р

ЗМІНИ,
що вносяться до розпоряджень Кабінету Міністрів України

1. Перспективний план формування територій громад Рівненської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 923 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 74, ст. 2454), викласти в такій редакції:


“ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2015 р. № 923
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2017 р. № 159-р)

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Рівненської області

1. Графічна частина (карта Рівненської області)

{Карта Рівненської області}

2. Перелік спроможних територіальних громад Рівненської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Березнівська

5620410100

м. Березне

Березнівська

Березнівський район




Балашівська





Білківська





Бронська





Великопільська





Вітковицька





Голубненська





Городищенська





Грушівська





Друхівська





Зірненська





Кам’янська





Малинська





Моквинська





Поліська





Полянська





Прислуцька





Тишицька





Яринівська





Яцьковицька


Соснівська

5620455700

смт Соснове

Соснівська

-“-




Бистрицька





Губківська





Марининська





Хмелівська


Володимирецька

5620855100

смт Володимирець

Володимирецька

Володимирецький район




Берестівська





Великоцепцевицька





Довговільська





Жовкинівська





Каноницька





Кідрівська





Красносільська





Любахівська





Новаківська





Озерська





Половлівська


Рафалівська

5620855400

смт Рафалівка

Рафалівська

-“-




Балаховицька





Великожолудська





Лозківська





Полицька


Більськовільська

5620881201

с. Більська Воля

Більськовільська

-“-




Мульчицька





Озерецька





Собіщицька


Воронківська

5620882601

с. Воронки

Воронківська 

Володимирецький район




Біленська





Великотелковицька





Степангородська





Хиноцька


Городецька

5620883001

с. Городець

Городецька 

-“-




Антонівська





Ромейківська


Варашська

5610700000

м. Вараш

Кузнецовська

м. Вараш




Заболоттівська





Старорафалівська 





Сопачівська


Гощанська

5621255100

смт Гоща

Гощанська

Гощанський район




Бочаницька





Воскодавська





Горбаківська





Дроздівська





Дулібська





Жаврівська





Красносільська





Криничківська





Курозванівська





Липківська





Майківська





Малинівська





Малятинська





Русивельська





Садівська





Симонівська





Синівська





Тучинська





Федорівська


Бабинська

5621280401

с. Бабин

Бабинська

-“-




Рясниківська


Бугринська

5621281201

с. Бугрин

Бугринська

-“-




Посягвівська


Демидівська

5621455300

смт Демидівка

Демидівська

Демидівський район




Вербенська





Глибокодолинська





Ільпибоцька





Княгининська





Пляшевська





Рудківська





Рогізненська





Хрінницька


Боремельська

5621480703

с. Боремель

Боремельська

-“-




Золочівська





Малівська


Дубенська

5610300000

м. Дубно

Дубенська

м. Дубно




Іваннівська 





Малосадівська


Варковицька

5621680801

с. Варковичі

Варковицька

Дубенський район




Озерянська





Сатиївська


Вербська

5621681201

с. Верба

Вербська

-“-




Птицька 





Стовпецька





Мильчанська





Повчанська


Мирогощанська

5621684207

с. Мирогоща Друга

Мирогощанська 

-“-




Княгининська


Привільненська

5621685601

с. Привільне

Привільненська

-“-




Молодавська


Семидубська

5621687401

с. Семидуби

Семидубська 

-“-




Гірницька





Майданська





Соснівська


Смизька

5621655900

смт Смига

Смизька 

-“-




Берегівська 





Шепетинська


Тараканівська

5621689101

с. Тараканів

Тараканівська

-“-




Рачинська


Дубровицька

5621810100

м. Дубровиця

Дубровицька

Дубровицький район




Берестівська





Бережницька





Великоозерянська





Велюнська





Лісівська





Лютинська





Мочулищенська





Нивецька 





Осівська





Сварицевицька





Селецька





Соломіївська 





Трипутнянська


Колківська

5621883401

с. Колки

Колківська

-“-




Бережківська





Залузька


Висоцька

5621882001

с. Висоцьк

Висоцька

-“-




Людинська


Миляцька

5621885001

с. Миляч

Миляцька

-“-




Жаденська





Перебродівська





Удрицька


Зарічненська

5622255100

смт Зарічне

Зарічненська

Зарічненський район




Борівська





Вичівська





Дібрівська





Кухітсько-Вільська





Морочненська





Неньковицька





Новорічицька





Омитська





Перекальська





Річицька





Сенчицька





Серницька


Локницька

5622282701

с. Локниця

Локницька 

-“-




Кутинська





Кухченська





Нобельська


Здолбунівська

5622610100

м. Здолбунів

Здолбунівська

Здолбунівський район




Богдашівська





Глинська





Копитківська 





Новосілківська





П’ятигірська


Мізоцька

5622655400

смт Мізоч

Мізоцька

-“-




Білашівська





Будеразька





Бущанська





Дерманська Перша





Дерманська Друга





Півченська





Спасівська


Здовбицька

5622682001

с. Здовбиця

Здовбицька

-“-




Миротинська





Уїздецька





Урвенська


Ступнівська

5622685701

с. Ступно

Ступнівська 

-“-




Маломощаницька





Новомощаницька





Старомощаницька


Корецька

5623010100

м. Корець

Корецька

Корецький район




Бриківська





Веснянська





Великоклецьківська





Гвіздівська





Головницька





Даничівська





Жадківська





Залізницька





Коловертівська





Користівська





Крилівська





Морозівська





Новокорецька





Річецька





Сапожинська





Сторожівська





Устянська





Харалузька


Великомежиріцька

5623081001

с. Великі Межирічі

Великомежиріцька

Корецький район




Невірківська





Іванівська





Самострілівська





Світанівська





Стовпинська





Щекичинська


Костопільська

5623410100

м. Костопіль

Костопільська

Костопільський район




Золотолинська





Мащанська





Підлужненська





Яполотська


Великомидська

5623480401

с. Великий Мидськ

Великомидська

-“-




Великостидинська





Гутянська





Маломидська





Малостидинська


Деражненська

5623481601

с. Деражне

Деражненська

-“-




Дюксинська





Постійненська


Мирненська

5623485401

с. Мирне

Мирненська

-“-




Малолюбашанська


Пісківська

5623486501

с. Пісків

Пісківська

-“-




Пеньківська


Млинівська

5623855100

смт Млинів

Млинівська 

Млинівський район




Берегівська





Владиславівська





Добрятинська





Довгошиївська





Кораблищенська





Малодорогостаївська





Перемилівська





Пугачівська





Пітушківська





Посниківська





Привітненська


Бокіймівська

5623880501

с. Бокійма

Бокіймівська

Млинівський район




Війницька





Вовницька





Смордвівська





Хорупанська


Острожецька

5623885801

с. Острожець

Острожецька 

-“-




Малинська





Певжівська





Новосілківська





Радянська





Уїздецька 


Підлозцівська

5623886701

с. Підлозці

Підлозцівська

-“-




Торговицька


Острозька

5610900000

м. Острог

Острозька

м. Острог




Бухарівська





Білашівська





Вельбівненська





Верхівська





Вілійська





Грем’яцька





Кутянківська





Межиріцька





Милятинська





Могилянівська





Мощаницька





Новомалинська





Новородчицька





Почапківська





Розвазька





Сіянцівська





Тесівська


Оженинська

5624286401

с. Оженин

Оженинська

Острозький район




Плосківська





Хорівська





Українська


Радивилівська

5625810100

м. Радивилів

Радивилівська

Радивилівський район




Башарівська





Дружбівська 





Немирівська





Підзамчівська


Крупецька

5625884801

с. Крупець

Крупецька

-“-




Боратинська 





Михайлівська





Ситненська


Козинська

5625883901

с. Козин

Козинська 

-“-




Березинівська





Добриводська 





Жовтнева





Іващуківська





Пустоіваннівська


Сестрятинська

5625887801

с. Сестрятин

Сестрятинська

Радивилівський район




Бугаївська





Рідківська





Хотинська


Городоцька

5624683301

с. Городок

Городоцька 

Рівненський район




Бронниківська





Обарівська





Шпанівська


Дядьковицька

5624684101

с. Дядьковичі

Дядьковицька 

-“-




Великоомелянська





Верхівська





Грушвицька





Малошпаківська


Квасилівська

5624655300

смт Квасилів

Квасилівська 

-“-




Білокриницька





Городищенська





Корнинська





Тайкурська


Олександрійська

5624680401

с. Олександрія

Олександрійська 

-“-




Великожитинська





Заборольська





Кустинська





Новоукраїнська





Шубківська


Клеванська

5624655400

смт Клевань

Клеванська

-“-




Жобринська





Оржівська


Зорянська

5624684901

с. Зоря

Зорянська

-“-




Радухівська


Рокитнівська

5625055100

смт Рокитне

Рокитнівська 

Рокитнівський район




Блажівська





Борівська





Карпилівська





Кисорицька





Масевицька





Рокитнівська





Сновидовицька





Томашгородська





Томашгородська


Березівська

5625080801

с. Березове

Березівська

-“-




Біловізька





Вежицька





Глиннівська





Кам’янська





Старосільська


Сарненська

5625410100

м. Сарни

Сарненська

Сарненський район




Костянтинівська





Любиковицька





Люхчанська





Немовицька





Ремчицька





Стрільська





Тутовицька


Клесівська

5625455400

смт Клесів

Клесівська

-“-




Карасинська





Карпилівська


Степанська

5625455700

смт Степань

Степанська

-“-




Великовербченська





Коростська





Кричильська





Кузьмівська


Селищенська

5625486801

с. Селище

Селищенська 

-“-




Вирівська





Зносицька





Кам’яне-Случанська





Тинненська





Чудельська


Рівненська

5610100000

м. Рівне

Рівненська

м. Рівне”.

2. Перспективний план формування територій громад Хмельницької області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 924 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 74, ст. 2455), викласти в такій редакції:


“ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2015 р. № 924
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2017 р. № 159-р)

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Хмельницької області

1. Графічна частина (карта Хмельницької області)

{Карта Хмельницької області}

2. Перелік спроможних територіальних громад Хмельницької області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Білогірська

6820355100

смт Білогір’я

Білогірська

Білогірський район




Гулівецька





Денисівська





Квітневська





Мокроволянська





Семенівська





Залузька





Вікнинська





Коритненська





Великоборовицька





Малоборовицька





Йосиповецька





Перерослівська





Юрівська





Кур’янківська





Хорошівська





Ставищанська





Сивківська


Ямпільська

6820355600

смт Ямпіль

Ямпільська

-“-




Вільшаницька





Воробіївська





В’язовецька





Довгалівська





Миклашівська





Сушовецька


Віньковецька

6820655100

смт Віньківці

Віньковецька

Віньковецький район




Великоолександрівська





Говорівська





Дашковецька





Женишковецька





Зорянська





Карачієвецька





Майдано-Олександрівська





Нетечинецька





Осламівська





Охрімовецька





Петрашівська





Пилипо-Олександрівська





Яснозірська


Зіньківська

6820683501

с. Зіньків

Зіньківська

Віньковецький район




Адамівська





Грим’яцька





Покутинецька


Волочиська

6820910100

м. Волочиськ

Волочиська

Волочиський район




Авратинська





Вочковецька





Гарнишівська





Зайчиківська





Клининська





Копачівська





Користовецька





Курилівська





Маначинська





Ожиговецька





Полянська





Рябіївська





Тарнорудська





Федірківська





Щаснівська





Яхновецька





Чухелівська


Вiйтовецька

6820955300

смт Війтівці

Війтовецька

-“-




Бокиївська





Бронівська





Завалійська





Зеленівська





Криштопівська





Кривачинецька





Павликовецька





Петриковецька





Писарівська





Поповецька





Порохнянська





Сарнівська


Наркевицька

6820955700

смт Наркевичі

Наркевицька

-“-




Бубнівська





Пахутинецька





Трительницька





Чернявська





Дзеленецька





Шмирківська


Сатанівська

6821255500

смт Сатанів

Сатанівська

Городоцький район




Іванковецька





Кам’янська





Клинівська





Юринецька


Деражнянська

6821510100

м. Деражня

Деражнянська

Деражнянський район




Божиковецька





Волоськівська





Галузинецька





Гатнянська





Загонецька





Згароцька





Зяньковецька





Кальнянська





Копачівська





Коржовецька





Коричинецька





Лозівська





Мазниківська





Маниковецька





Нижнянська





Новосілецька





Пилипівська





Шпичинецька





Шиїнецька





Яблунівська





Явтухівська





Яськовецька


Вовковинецька

6821555400

смт Вовковинці

Вовковинецька

-“-




Гришковецька





Городищенська





Клопотовецька 





Майдан-Чернелівецька





Радовецька


Дунаєвецька

6821855300

смт Дунаївці

Дунаєвецька

Дунаєвецький район




Тернівська





Тиннянська





Малокарабчіївська





Томашівська





Удріївська





Лошковецька





Ставищенська





Підлісномукарівська





Малієвецька





Морозівська





Міцовецька


Дунаєвецька

6821810100

м. Дунаївці

Дунаєвецька

Дунаєвецький район




Гірчичнянська





Дем’янковецька





Вихрівська





Ганнівська





Нестеровецька





Зеленченська





Залісцівська





Чаньківська





Воробіївська





Січинецька





Голозубинецька





Великожванчицька





Рачинецька





Лисецька





Сокілецька





Миньковецька





Великокужелівська





Малокужелівська





Сиворогівська





Іванковецька





Держанівська





Великопобіянська





Малопобіянська





Гуто-Яцьковецька





Рахнівська


Маківська

6821884701

с. Маків

Маківська

-“-




Михайлівська





Чечельницька


Ізяславська

6822110100

м. Ізяслав

Ізяславська

Ізяславський район




Білівська





Білогородська





Великопузирківська





Двірецька





Завадинецька





Клубівська





Ліщанська





Лютарська





Михнівська





Мислятинська





Новосільська





Поліська





Радошівська





Ріпківська





Сахновецька





Сошненська





Теліжинецька





Тернавська





Топорівська





Тишевицька





Христівська





Щуровецька


Плужненська

6822185101

с. Плужне

Плужненська

Ізяславський район




Борисівська





Дертківська





Кунівська





М’якотівська





Шекеринецька


Китайгородська

6822483901

с. Китайгород

Китайгородська

Кам’янець-Подільський район




Калачковецька





Дерев’янська





Колодіївська


Колибаївська

6822484201

с. Колибаївка

Колибаївська

-“-




Ходоровецька


Гуменецька

6822481801

с. Гуменці

Гуменецька

-“-




Голосківська





Великозаліснянська





Заліська Друга





Супрунковецька





Абрикосівська





Думанівська





Нігинська


Красилівська

6822710100

м. Красилів

Красилівська

Красилівський район




Великозозулинецька





Веселівська





Волицька





Воскодавинська





Глібківська





Дружненська





Западинська





Заслучненська





Заставківська





Котюржинецька





Кузьминська





Кульчинківська





Кульчинівська





Лагодинецька





Малоклітнянська





Митинецька





Михайлівецька





Манівецька





Росолівецька





Чепелівська





Чернелівська





Щиборівська





Яворовецька


Антонінська

6822755200

смт Антоніни

Антонінська

Красилівський район




Васьківчицька





Великомедведівська





Великоорлинська





Великосалиська





Гриценківська





Корчівська





Кременчуківська





Криворудська





Ледянська





Печеська





Севрюківська





Терешківська


Летичівська

6823055100

смт Летичів

Летичівська

Летичівський район




Голенищівська





Горбасівська





Грушковецька





Козачківська





Кудинська





Майдан-Вербецька





Сусловецька





Руднянська





Сахнівська





Снітівська





Чаплянська





Ялинівська





Гречинецька


Меджибізька

6823055400

смт Меджибіж

Меджибізька

-“-




Волосовецька





Голосківська





Митковецька





Требуховецька





Шрубківська





Ярославська


Новоушицька

6823355100

смт Нова Ушиця

Новоушицька

Новоушицький район




Березівська





Браїлівська





Бучайська





Вільховецька





Глібівська





Заміхівська





Івашковецька





Капустянська





Косиковецька





Куражинська





Кучанська





Малостружківська





Отроківська





Песецька





Пилипковецька





Пилипохребтіївська





Ставчанська





Струзька


Полонська

6823610100

м. Полонне

Полонська

Полонський район




Бражинецька





Великоберезнянська





Великокаленицька





Котелянська





Котюржинецька





Новолабунська





Новоселицька





Онацьковецька





Прислуцька





Роговичівська


Понінківська

6823655400

смт Понінка

Понінківська

-“-




Буртинська


Ганнопільська

6823980301

с. Ганнопіль

Ганнопільська

Славутський район




Великоскнитська





Довжківська





Клепачівська





Киликиївська





Малоскнитська





Хоняківська


Берездівська

6823980601

с. Берездів

Берездівська

-“-




Піддубецька





Печиводська





Мухарівська





Мирутинська





Дяківська





Ставичанська





Сьомаківська





Горицька





Манятинська





Малоправутинська





Великоправутинська





Хвощівська


Славутська

6810600000

м. Славута

Славутська

м. Славута




Крупецька





Улашанівська





Цвітоська





Бачманівська





Миньковецька





Іванівська





Волицька





Жуківська





Марачівська





Варварівська





Ногачівська





Хоровецька


Нетішинська

6810500000

м. Нетішин

Нетішинська

м. Нетішин




Старокривинська





Лисиченська





Головлівська





Полянська





Білотинська


Староостропільська

6824288601

с. Старий Остропіль

Староостропільська

Старокостянтинівський район




Чорнянська





Вишнопільська





Іршиківська





Коржівська





Сербинівська


Старокостянтинівська

6810800000

м. Старокостянтинів

Старокостянтинівська

м. Старокостянтинів




Баглаївська





Березненська





Білецька





Великомацевицька





Великочернятинська





Вербородинська





Веснянська





Волице-Керекешинська





Воробіївська





Григорівська





Губчанська





Ілляшівська





Капустинська





Кустовецька





Ладигівська





Миролюбненська





Немиринецька





Огіївська





Пашковецька





Пеньківська





Радковецька





Решнівецька





Самчиківська





Самчинецька





Сахновецька





Сковородківська





Стецьківська


Старосинявська

6824455100

смт Стара Синява

Старосинявська

Старосинявський район




Адампільська





Бабинська





Заставецька





Залісянська





Івківська





Лисанівська





Мшанецька





Новосинявська





Ожарівська





Паплинецька





Пасічнянська 





Пилявська





Пилявківська





Сьомаківська





Харковецька





Цимбалівська


Теофіпольська

6824755100

смт Теофіполь

Теофіпольська

Теофіпольський район




Бережинецька





Воронівецька





Волицька





Волиця-Польова





Гаврилівська





Ільковецька





Карабіївська





Кунчанська





Лідихівська





Михнівська





Новоставецька





Олійницька





Святецька





Поляхівська





Турівська





Шибенська





Човгузівська


Базалійська

6824755300

смт Базалія

Базалійська

Теофіпольський район




Борщівська





Великолазучинська





Гальчинецька





Михиринецька





Новогреблівська





Ординецька


Лісовогринівецька

6825083601

с. Лісові Гринівці

Лісовогринівецька

Хмельницький район




Аркадіївецька





Гнатовецька





Пашковецька 





Печеськівська





Стуфчинецька





Терешовецька





Шпичинецька


Гвардійська

6825081501

с. Гвардійське

Гвардійська

-“-




Гелетинецька





Жучковецька





Райковецька





Чабанівська


Розсошанська

6825087201

с. Розсоша

Розсошанська

-“-




Андрійковецька





Ружичанська


Чорноострівська

6825055500

смт Чорний Острів

Чорноострівська

-“-




Антонівська





Везденецька





Грузевицька





Захаровецька





Миколаївська





Осташковецька





Педосівська





Рідкодубська





Ставчинецька


Чемеровецька

6825255100

смт Чемерівці

Чемеровецька

Чемеровецький район




Андріївська





Бережанська





Більська





Жердянська





Залучанська





Кормильчанська





Кочубіївська





Красноставська





Кугаєвецька





Почапинецька





Свіршковецька





Слобідсько-Смотрицька





Сокиринецька





Степанівська





Хропотівська





Чорнянська





Шидловецька





Ямпільчицька


Гуківська

6825282001

с. Гуків

Гуківська

Чемеровецький район




Жабинецька 





П’ятничанська 





Пукляківська


Закупненська

6825255400

смт Закупне

Закупненська

-“-




Вівсянська





Вільховецька





Голенищівська





Івахновецька





Кутковецька


Михайлюцька

6825584601

с. Михайлючка

Михайлюцька

Шепетівський район




Городнявська





Корчицька





Рилівська


Судилківська

6825588501

с. Судилків

Судилківська

-“-




Вовківецька





Городищенська





Новичівська





Серединецька





Хролинська


Грицівська

6825555300

смт Гриців

Грицівська

-“-




Великошкарівська





Лотівська





Малошкарівська





Микулинська





Рожичнянська





Сасанівська


Ленковецька

6825583801

с. Ленківці

Ленковецька

-“-




Великорішнівська





Вербовецька





Коськівська





Мокіївська





Старобейзимська





Чотирбоківська


Шепетівська

6810700000

м. Шепетівка

Шепетівська

м. Шепетівка”.




Плесенська





Пліщинська


3. Перспективний план формування територій громад Харківської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 р. № 991 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 78, ст. 2621), викласти в такій редакції:


“ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 23 вересня 2015 р. № 991
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2017 р. № 159-р)

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Харківської області

1. Графічна частина (карта Харківської області)

{Карта Харківської області}

2. Перелік спроможних територіальних громад Харківської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Балаклійська

6320210100

м. Балаклія

Балаклійська

Балаклійський район




Борщівська





Бригадирівська





Вербівська





Гусарівська





Лозовеньківська





Новогусарівська





Чепільська





Шевелівська





Яковенківська


Андріївська

6320255300

смт Андріївка

Андріївська

-“-




Міловська





Пришибська


Савинська

6320255700

смт Савинці

Савинська

-“-




Веселівська





Вишнівська





Залиманська





Морозівська


Донецька

6320256000

смт Донець

Донецька

-“-




Асіївська





П’ятигірська





Шебелинська


Петрівська

6320284801

с. Петрівське

Петрівська

-“-




Протопопівська


Барвінківська

6320410100

м. Барвінкове

Барвінківська

Барвінківський район




Богодарівська





Великокомишуваська





Гаврилівська





Григорівська





Грушуваська





Гусарівська





Іванівська





Іванівська Друга





Іллічівська





Мечебилівська





Новомиколаївська





Подолівська


Близнюківська

6320655100

смт Близнюки

Близнюківська

Близнюківський район




Алісівська





Бурбулатівська





Квітнева





Надеждинська





Новонадеждинська





Острівщинська





Семенівська


Уплатнівська

6320686501

с. Уплатне

Уплатнівська

Близнюківський район




Криштопівська





Олексіївська





Самійлівська





Софіївська


Добровільська

6320682501

с. Добровілля

Добровільська

-“-




Башилівська





Берестівська





Верхньосамарська





Вишнева





Лукашівська





Новоукраїнська


Богодухівська

6320810100

м. Богодухів

Богодухівська

Богодухівський район




Вінницько-Іванівська





Губарівська





Гутянська





Дмитрівська





Забродівська





Зарябинська





Івано-Шийчинська





Кленівська





Крисинська





Куп’єваська





Олександрівська





Павлівська





Петропавлівська





Полково-Микитівська





Сазоно-Баланівська





Сіннянська





Степнянська





Сухининська





Улянівська





Хрущово-Микитівська





Червононивська (Вікторівська)





Шарівська


Борівська

6321055100

смт Борова

Борівська

Борівський район




Богуславська





Вищесолоненська





Гороховатська





Ізюмська





Першотравнева





Підвисочанська





Підлиманська





Піско-Радьківська





Чернещинська


Валківська

6321210100

м. Валки

Валківська

Валківський район




Благодатненська





Гонтово-Ярська





Заміська





Кобзарівська





Костівська





Мельниківська





Минківська





Олександрівська





Сидоренківська





Сніжківська





Черемушнянська


Ков’язька

6321255400

смт Ков’яги

Ков’язька

-“-




Баранівська





Високопільська





Новомерчицька





Огульцівська





Перекіпська





Старомерчицька





Шарівська


Великобурлуцька

6321455100

смт Великий Бурлук

Великобурлуцька

Великобурлуцький район




Гнилицька Перша





Григорівська





Катеринівська





Підсереднянська





Хатнянська


Вільхуватська

6321484001

с. Вільхуватка

Вільхуватська

-“-




Малобурлуцька





Міловська





Приколотнянська





Рубленська





Федорівська





Чорненська


Шипуватська

6321486001

с. Шипувате

Шипуватська

Великобурлуцький район




Андріївська





Гнилицька





Новоолександрівська





Червонохвильська


Вовчанська

6321610100

м. Вовчанськ

Вовчанська

Вовчанський район




Білоколодязька





Вільчанська





Вовчансько-Хутірська





Волохівська





Гатищенська





Жовтнева Друга (Миколаївська)





Землянська





Іванівська





Котівська





Нестернянська





Новоолександрівська





Охрімівська





Петропавлівка





Пільнянська





Революційна (Бугаївська)





Різниківська





Рубіжненська





Старицька





Червоноармійська Перша (Симинівська)





Юрченківська


Старосалтівська

6321655800

смт Старий Салтів

Старосалтівська

-“-




Гонтарівська





Молодівська





Хотімлянська





Червоноармійська (Кирилівська)





Шестаківська


Дворічанська

6321855100

смт Дворічна

Дворічанська

Дворічанський район




Богданівська





Вільшанська





Кам’янська





Колодязненська





Кутьківська





Лиманська Друга





Миколаївська





Новоєгорівська





Петро-Іванівська





Пісківська





Рідкодубівська





Тавільжанська





Токарівська


Дергачівська

6322010100

м. Дергачі

Дергачівська

Дергачівський район




Безруківська





Козачо-Лопанська





Малоданилівська





Проходівська





Прудянська





Русько-Лозівська





Слатинська





Токарівська





Черкасько-Лозівська


Солоницівська

6322057600

смт Солоницівка

Солоницівська

-“-




Вільшанська





Пересічанська





Полівська





Протопопівська


Зачепилівська

6322255100

смт Зачепилівка

Зачепилівська

Зачепилівський район




Бердянська





Забаринська





Леб’язька





Малоорчицька





Миколаївська





Новомажарівська





Сомівська





Чернещинська


Зміївська

6321710100

м. Зміїв

Зміївська

Зміївський район




Бірківська





Борівська





Великогомільшанська





Задонецька





Зідьківська





Соколівська





Таранівська





Тимченківська





Чемужівська


Слобожанська

6321755600

смт Слобожанське

Слобожанська

Зміївський район




Геніївська





Лиманська





Нижньобишкинська





Скрипаївська





Шелудьківська


Золочівська

6322655100

смт Золочів

Золочівська

Золочівський  район




Великорогозянська





Гур’єво-Козачанська





Довжицька