Документ 157-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 14.03.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 17.03.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 14 березня 2018 р. № 157
Київ

Про внесення змін до Положення про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 701 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 58, ст. 2338; 2013 р., № 26, ст. 863, № 90, ст. 3318; 2015 р., № 78, ст. 2606), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 67
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2018 р. № 157

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

1. Пункт 8 викласти у такій редакції:

“8. Премія особі, яка є її лауреатом, удруге не присуджується.

Не допускається висунення на здобуття Премії робіт, що удостоєні або висунуті на здобуття Державної премії в галузі науки і техніки.

Роботи, які раніше були допущені до участі в конкурсі, можуть висуватися на здобуття Премії повторно, але не більше одного разу.”.

2. Абзац перший пункту 11 викласти у такій редакції:

“11. До складу Комітету входять Віце-прем’єр-міністр України відповідно до повноважень (голова Комітету), Міністр освіти і науки (заступник голови Комітету), заступник Міністра освіти і науки (секретар Комітету), заступник Міністра аграрної політики та продовольства, заступник Міністра охорони здоров’я, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі, заступник Міністра інфраструктури, заступник Міністра оборони, заступник Міністра екології та природних ресурсів, а також за згодою президент Національної академії наук, президент Національної академії медичних наук, президент Національної академії аграрних наук, представник державного підприємства “Харківське конструкторське бюро машинобудування імені О.О. Морозова”, представник державного підприємства “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” імені академіка О.Г. Івченка”, представник державного підприємства “Конструкторське бюро “Південне” імені М.К. Янгеля”, представник акціонерного товариства “Мотор Січ”, представник державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”, представник Державного концерну “Укроборонпром”, директор Інституту теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова Національної академії наук, директор Інституту біохімії імені О.В. Палладіна Національної академії наук, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування, президент наукового парку “Київська політехніка”, ректор Національного університету “Львівська політехніка”, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ректор Сумського державного університету.”.

3. Пункт 12 після абзацу другого доповнити новим абзацом такого змісту:

“Якщо член Комітету входить до складу авторського колективу роботи, що висувається на здобуття Премії, він не бере участі у засіданні Комітету з метою запобігання виникненню конфлікту інтересів.”.

У зв’язку з цим абзаци третій - сьомий вважати відповідно абзацами четвертим - восьмим.вгору